pátek 1. srpen 2008
  182 Replies
  39K Visits
  Subscribe
Ahojte vsichni, ziji od rijna 2007 v Anglii (nejdrive Preston, ted Wigan) a taky jsem od Cervna 2008 tehotna:woohoo:! Citim se tady nekdy docela osamela, protoze jsme s mym britskym partnerem prijeli ponekud nedobrovolne, takze tady nemam zadnou "sit ceskych a slovenskych pratel" :(. Moje nejblizsi kamaradka zije v Oxfordu a druha v Glasgow....docela z ruky, co? Obzvlaste ted bych si strasne prala si jen s nejakyma Cechackama/Slovackama:silly: zajit nekde ven a pokecat o vsem a hlavne mem prvnim tehotenstvi, ktere me samozrejme hodne myslenkove zamestnava:P Budu moc rada, kdyz se nekdo zijici pobliz ozve! Bylo by supr se trochu poznat a treba se nekdy sejit na pokec! Diky moc Gabka
asi 8 roky tomu
·
#48777
Ahoj, nasla jsem tvuj post nahodou, je 2015, tak nevim, jestli je to jeste aktualni. Jsme z Rochdale, Greater Manchester a hledame mamiku s detmi na navstevy a hrani. Budu rada, kdyz se mi ozves. Jitka
asi 15 roky tomu
·
#23937
Ahoj Hani, neboj,neumrely jsme:) Ja, Andrea, Lucka,Kristina a Deni jsme se uz dvakrat sesly na kavinde a bylo to moc fajn. Kdybys mela nekdy cestu do Manchesteru, jsi vitana. A samozrejme ostatni maminy a budouci maminy taky ;) Jinak ja jsem stravila svatky doma v cechach a bylo to super. Ted uz jsem zpet v pracovnim procesu. Znas to,doma litas, v praci litas a tak porad dokola. Podarilo se mi zapsat Tadu na cekacku do skolky, kam uz ted chodime do surestartu a vypada to, ze ho snad od zari vezmou. Tak bych pak chtela chodit na anglictinu nekam do skoly,aby to tu pro me bylo prijemnejsi. Nesnasim ty stavy, kdy musim porad nekomu rikat, at jde se mnou, aby mi prekladal. Doma na uceni nemam cas a kdyz je chvilku klid, tak se mi zase nechce. A co ty? jak to, ze jsi tak napul bez prace? Ozvi se, papapa Marketa
asi 15 roky tomu
·
#23936
Ahoj maminy,tak co s vama,ze nic nepisete?:( Mate hodne prace?Ja ted jsem nejak napul nezamestnana,tak se nudim desne.Skoda,ze opravdu neni nikdo kolem LIverpoolu abych dala s nekym rec a kafe.Me z toho asi hrabne:woohoo: Tak mi prosim neco hezkeho pisnete a zdravim vsechny....zaslouzila matka Hanka:laugh:
asi 15 roky tomu
·
#23685
Ahoj kikinkho :-) no tak to je moc mile, rada poznavam lidi z blizkeho okoli mojeho rodiste, vetsinou mi ty lidi sednou :) Cim dam tim vic me mrzi, ze nejsem tam z vaseho okoli. Ja tu moc mamin nemam v Aylesbury. Jinak ja jsem tu od roku 2000. Eva
asi 15 roky tomu
·
#23426
A jeste jsem zapomela pozdravit Hanulku!!! Tobe taky krasne vanoce a hodne stesti do noveho roku. :)
asi 15 roky tomu
·
#23425
Cau holky, pisu az ted, protoze fakt nic nestiham. :( Jen vam chci vsem poprat krasne vanoce a hodne stesti do noveho roku. Doufam, ze srazik nekdy zopakujem. Treba u svickove. :P Pockame, az se vrati Marketa z ceska aby nam rekla jakou tam tu svickovou maji. Pokud ji teda nestihnu tam zajet vyzkouset a dat vam vedet. :cheer: Rady tobe moc gratuluji k holcicce. ;) Hodne stesti a at se vam v cesku dari. Anez a ty uz snad nezvracis. Nebo jeste jo? A co ty Gabi, uz mas nakoupene vecicky na mimco? A zarizujete pokojik? :) My se tesima na nase prvni vanoce s malou. Jeste se ale vic tesim na ty dalsi, az si je uzije s nama. :silly: Tak se mejte hezky a uzivejte svatky. Papa
asi 15 roky tomu
·
#22917
Jo jo ta 14 odpoledni bude v pohode. Nebojte o nic bych se nenechala pripravit ;) vsechno by jste mi rekly ... ale jako dve je dobre. To si mozna i ja rano zajdu jeste vydelat nejake ty penizky :woohoo: uvidime. JInak ja uz taky muzu prinest bricho. taky mi to roste a roste. No jo 18 tydnu skoro 5 mesicu - jeste aby nerostlo :silly: A jinak skoda Marketko... My uz se neuvidime a ani nevim jak mas sikovne kluciny. tak snad nekdy az se sem prijedu podivat. nebo taky v Cr. uvidime. Ja vam vezmu muj ultrazvuk s mimi ktere melo 5 cm:woohoo: ted ma tak 15 :) a za 11 dni dalsi scan. Jo jinak mi furt nic neprislo z te nemocnice z tech tripltestu. Tak snad uz muzu verit v dobro. Je to skoro 3 tydny coj sem tam byla.tak doufejme. Tesim se na vas. Ale zatim malo at neco nezakriknu.. Jinak uz se tesim na ty mimiska vase.. MIluju male deti. Jsou roztomile. Takze v sobotu pacek B)
asi 15 roky tomu
·
#22914
Tak to vypada,ze Marketku nepremluvime...skoda, Marki! Tak nekdy priste, ale uz bez Radky...ta uz bude tou dobou v Cesku. Damy, co kdybychom sraz presunuly ze 13:00 na 14:00 hodin? Radus, ty jsi psala, ze na 1pm bys to nestihla, tak to muzem rovnou soupnout o hodku pozdeji, abys o nic neprisla ;) ! A misto teda ponechame stejne, co? Anezka taky prijde...nevim, jestli ma porad problem s netem, ze se neozvala na forum, ale psala mi na mobil, tak jsem mooc rada, ze ji to vyjde:laugh: Tak supr, Radka, Luci, Kika, Anezka a ja....to zni paradne! Devcatka, privedte deti a ja si prinesu rychle rostouci brisko:woohoo: a Radka s Anezkou ty svoje prcky v briskach taky! To bude lidicek!:silly: :silly: Gabka
asi 15 roky tomu
·
#22912
Ty jsi zlata,:) ale v sobotu jsem v praci zase pro zmenu ja :( Uzijte si to a poridte fotky :) papa Marketa
asi 15 roky tomu
·
#22401
ahoj Deniiiii, dekuju moc za gratulaci. Moc me to vzalo. je to opravdu krasne. Takze se ani nedivim ze si materstvi uzivas. Musi to byt parada. Akorat ja osobne si to nedokazu predstavit tady v Anglii. Prece jenom se mi ta zeme moc nelibi. A ty jsi primo z Ostravy? Ja bydlim kousicek od ostravy. Planujete tady zustat natrvalo nebo se vracite zpet domu? Nebo jak myslis to ze zijes 4 roky mezi Mancesterem a CR? vice jsi v CR? s rodinou nebo jak to mas? pokud teda chces rict :silly: pa Raada
asi 15 roky tomu
·
#21899
Ahoj Anez, uz jsem ani necekala, ze mi nekdo odepise! Jsem samozrejme strasne rada, ze jsi napsala. To je fakt supr ;) . Moc me mrzi, ze s manzelem na detatko stale cekate...jestli se mohu zeptat, jak dlouho se nedari? Ale vypada to, ze jsi pozitivne naladena, coz je vzdycky dobra znamka! :woohoo: Ja bych se s Tebou samozrejme strasne rada vice poznala a treba i potkala. Konec koncu od sebe nejsme az tak daleko :silly: Me tehotenstvi jde dobre, nejhorsi zaludecni nevolnosti a unavu mam snad za sebou, ted uz se nemuzu dockat prvniho ultrazvuku na konci srpna! Tak to uz jsi v Anglii hodne dlouho...5 let...jak se Ti tady libi? Chystate se zustat? Ja jsem jeste porad cela rozpacita, protoze Anglie neni zrovna to, co bych si predstavovala, ale snad je to jen otazka casu. A v nejhorsim pripade muzeme vzdycky presidlit! Co se prace tyce, jsem hodne spokojena, coz je jedno obrovske pozitivum - pracuji jako socialni pracovnice a moc me to bavi :P ! Co ty a prace a zivot v Anglii? Budu se tesit na odezvu! Gabka
asi 15 roky tomu
·
#21898
Ahoj Gabko, Vitej tady na severu. Jak jde tehotenstvi? Jsem z Bacup a jsem tu uz skoro 5 let B) Baby se nam jeste bohuzel nepodarilo, ale snad treba brzy, ale o tehotenstvi se klidne bavit muzu, aspon manzel tvrdi ze uz sem tim posedla :silly: Dej vedet jak se dari, treba se nekdy setkame .... :-) Anez
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty