pátek 1. srpen 2008
  182 Replies
  39.2K Visits
  Subscribe
Ahojte vsichni, ziji od rijna 2007 v Anglii (nejdrive Preston, ted Wigan) a taky jsem od Cervna 2008 tehotna:woohoo:! Citim se tady nekdy docela osamela, protoze jsme s mym britskym partnerem prijeli ponekud nedobrovolne, takze tady nemam zadnou "sit ceskych a slovenskych pratel" :(. Moje nejblizsi kamaradka zije v Oxfordu a druha v Glasgow....docela z ruky, co? Obzvlaste ted bych si strasne prala si jen s nejakyma Cechackama/Slovackama:silly: zajit nekde ven a pokecat o vsem a hlavne mem prvnim tehotenstvi, ktere me samozrejme hodne myslenkove zamestnava:P Budu moc rada, kdyz se nekdo zijici pobliz ozve! Bylo by supr se trochu poznat a treba se nekdy sejit na pokec! Diky moc Gabka
asi 14 roky tomu
·
#24277
JJEeeeee ahoj holky taky jsem rada ze to tu porad funguje.. tak i ja vas zdravim i nove a teda taky se pochlubim. Uz to mame za sebou. 8.5.09 se nam v 1:19 rano narodila dcera Laura. mela 3840g a 51cm. je krasna hodna a je to spac od malicka takze nocni buzeni i pres kojeni neznam.jen jednou za noc. coz je parada. pres den uz mi dava zabrat ale... no za tyden ma dva mesice. porod byl supr celou dobu ale jelikoz se rozhodla ze nechce ven tak me brali cisarem ale nevadi mi to.. prezila jsem to :-)) takze ted uz je paradne. ted ma nas bobek 61cm a 5kg je to dlouhanek.. sice nevim po kom ale je :-)))) vidim ze vase schuzky stale jedou takze ja vas tam vsechny moc zdravim z krasnych ted uz snad letnich cech. a mame v planu navstivit anglii tak treba se potkame ;-)) a malou vam ukazu zive. jinak bych pridala foto ale nevim jak :-) takze leda pokud chcete mam stranky na facebooku.. pod mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. takze jeste jednou zdravim a preju vsem detem zdravicko.. i tem jeste nenarozenym. a dejte pak vedet co nase Anezka.. jsem zvedava co budou mit a tak.. zatim se mejte a papapa :woohoo:
asi 14 roky tomu
·
#24274
Ahoj holky. No to jsem rada,ze sem jeste chodite a hlavne, ze se porad schazite na to kavco. Ten sturbucks znam, pracovala jsem v Hard Rock, takze by to bylo super se tam dostavit. Je to pro mne trosku zahul vstat pred polednem,pac muj syn je "nocni miminko" a i kdyz je zatim jeste v brisku, zlobi me nekdy i do 4 do rana a teprve potom usinam. Ale ja to zvladnu. Asi ne tenhle patek,ale muzeme se domluvit na pristi? Bylo by to bajecne. Jeste jednou dekuji za odpovedi a preji krasny den.. Ann :)
asi 14 roky tomu
·
#24273
Ahoj Kristinko, jo, tim koncem tehotenstvi a porodem se to cele tak nejak zkomplikovalo, ze jsem na nejakou dobu prestala na Pohyby chodit...vsak to sama znas, jake to je mit doma cerstve miminko...casu a energie je malo... :-) Moje dceruska se jmenuje Maya Eva, narodila se 21/02/2009 v 18:10 vecer (sobota). Je nadherna a na svet prisla pekne podle planu doma. Do spitalu jsem nemusela, protoze porod byl bajecny, kratky a probehl hladce :-))) Dekuji za pozvani na kafco, ale tento patek to nevyjde. Uz mam plany, ale kdyby mi to vychazelo nekdy priste, urcite se ozvu. Jinak s Anezkou jsem v castem kontaktu...ta uz ma termin porodu kazdym dnem! Tak uvidime, kdy to na ni prijde! :-) Zatim papa, ja valim do postylky. Gabule
asi 14 roky tomu
·
#24272
Cau, zdravim Ann a hlavne tedy Gabku, tady Kristina, co se s nami se vsema stalo, uplne to utichlo, my tedy chodime kazdy den do Arndalu do Manchu, ale ze stare sestavy co jsme byly ve Wigan jsem tam jen ja, Lucka a Market, jinak same nove ruzne nasbirane :) Tak ty uz mas Gaby 4 mesicni holcicku??,jak se jmenuje?, jaky byl porod? Jak se dari? se porad bavime s Luckou ze se ti nejak musime ozvat a vis neco o Anez?? Tak jestli chces tak ted v patek je kafi v Arndalu, ve Sturbucksu, naproti Nextu v 10.30 ale byvame tam do 13.00 takze muzes prijet i pozdeji... Jinak pro Ann to plati take, kazdy tyden ve ctvr nebo patek, pokazde 10.30 jsme tam... Tak zatim
asi 14 roky tomu
·
#24268
Ahoj Ann, moc rada se potkam...ja momentalne ziji ve Wigan, coz neni od Warrington tak daleko a mam 4 mesicni dceru, takze jsem taky na materske! Muj manzel taky castecne pracuje nocni. Tak jak se domluvime? :-)
asi 14 roky tomu
·
#24267
Ahoj vsechny maminky. Ja jsem ted ve 33.tydnu a ziji ve Warringtonu. Strasne rada bych se seznamila s nejakou maminkou, at z War. ci M'cru. Jsem uz doma na materske, pritel dela nocni,tak pres den spinka a ja jsem tu znudena a sama. Ani si uz napamatuji jake to je jit s nejakou kamaradkou na kavu.. Kdyby nahodou mel nekdo zajem, dejte vedet. Preji krasny den, Ann
asi 15 roky tomu
·
#24013
ahoj ja mam na tebe dotaz?ty po tech 9mesicich uz na nic nemas narok ani s jobcenter???ja jsem pracovala pres agenturu rok a ted jsem na matersky.
asi 15 roky tomu
·
#23764
Caute vsechny maminky... Evi tak mam zase dotaz na tebe a co s tim chteji jestli pobirame child benefit a kdyz jo tak se stane co? Kazdopadne mi pak dej prosim vedet co jsi jim tam vyplnila a co rikali?ja teprve delam cesky rodny list. To je stejne zvlastni, nekde po tobe nechteji nic a nekde tohle, to nechapu. Jinak pro me streda plati, jako kazdy tyden, davam vedet i tady, ikdyz Luci tobe stejne klasika napisu. Zatim cao
asi 15 roky tomu
·
#23760
Ahoj Dennie, vcera jsem se uz nedostala na pocitac, tak pisu az ted. Ten skype je lucinkazlicar a pokud by jsi chtela i mail, tak ten je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. A v tu stredu asi kolem pul 11. Tak se ozvi papa.:)
asi 15 roky tomu
·
#23244
Ahojte berusky, Omlouvam se ze jsem se neozvala, ale nam proste stavkuje internet. Ted tri dny nebezel a tezko rict proc. :( No, jinak nevim jestli se sem jeste dostanu a v cechach pocitac nemam, proto Vsem preju krasne klidne a pohodove vanoce, bohateho jeziska a veselej novej rok :cheer: V lednu se vracime z cech, tak se zase ozvu. Jo a je skvele, ze jste si tu nedeli poradne uzily. Doufam ze priste mi to vyjde:) Mejte se krasne, papapapapa Marketa
asi 15 roky tomu
·
#23243
A jeste Market,kde se flakas?:laugh: Mas toho hodne vid?no drzim palce,uz pojedes a uzijes si svatky:cheer: papapa Hanka
asi 15 roky tomu
·
#22734
Ahojte devcatka, mrzi me, ze jsme to musely prelozit, ale snad se nas toho 29/11 ukaze vic! Hezky se, holcicky, kuryrujte z tech angin a chripek! Tak se zatim vsechny opatrujte! Ja se pokusim pristi vikend nakoupit nejake vanocni darky! :blink: Papa vsem, Gabka
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty