pátek 1. srpen 2008
  182 Replies
  39.2K Visits
  Subscribe
Ahojte vsichni, ziji od rijna 2007 v Anglii (nejdrive Preston, ted Wigan) a taky jsem od Cervna 2008 tehotna:woohoo:! Citim se tady nekdy docela osamela, protoze jsme s mym britskym partnerem prijeli ponekud nedobrovolne, takze tady nemam zadnou "sit ceskych a slovenskych pratel" :(. Moje nejblizsi kamaradka zije v Oxfordu a druha v Glasgow....docela z ruky, co? Obzvlaste ted bych si strasne prala si jen s nejakyma Cechackama/Slovackama:silly: zajit nekde ven a pokecat o vsem a hlavne mem prvnim tehotenstvi, ktere me samozrejme hodne myslenkove zamestnava:P Budu moc rada, kdyz se nekdo zijici pobliz ozve! Bylo by supr se trochu poznat a treba se nekdy sejit na pokec! Diky moc Gabka
asi 8 roky tomu
·
#49067
Ahoj, jsme v greater manchester.mam starsi deti, uz chodi do skoly, ale radi se setkame s ceskou rodinou, nikoho tu nemame. jestli mas zajem, napis mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jitka
asi 15 roky tomu
·
#23981
Ahoj Hani, my jdeme zitra. To je na tebe moc narychlo,vid:( Ale chodime prakticky kazdy tyden, tak to neni problem. A nebo muzes prijit na kafe ke mne. Ja byvam prez den doma;) Poslu ti muj mobil a skype na soukromou zpravu a az se ti to bude hodit, tak se domluvime. Zatim papa Marketa
asi 15 roky tomu
·
#23978
No tak zaplatpambu,uz to jde,ja ti psala Market uz dvakrat,tak to zkratim,na kafe prijedu moc rada,domluvte to co nejdriv.Teda pokud se v Manchestru neztratim.Prace malo,na hotelu nejsou lidi a tim padem nemam praci,ale prachy mi poslala.Ale jsem spatna z toho co bude.Doufam,ze jste vsichni na tom lepe nez ja a zdravim Vas.Papa a pisnete a Market,diky za pismenkovou podporu.Pa Hanka
asi 15 roky tomu
·
#23977
Ahojky,me klepne pepka,uz jsem to psala dvakrat a ztratilo se to.Ja nevim jestli do tretice vseho dobreho,nebo se mam jit vycpat.zkusim to odeslat a uvidim,papa vsem Hanka
asi 15 roky tomu
·
#23735
No ahojky! No to ja uz nevim co vymyslet a ty mas 6 mesicni holcicku?To je krasa a tak jestli dobre chapu,tak se tva holcicka jmenuje Dennie,ale ja mam prezdivku Denni, jinak jsem Denisa a holcicku mam Sarinku. A ta uplne zboznuje miminka,tak by byla z toho taky na vetvi, kdyby jsme se sesly. A co planujes zitra, nemas cas s prdolkou na kafe???Ja jsem primo z Manchesteru a pres den muzu kdykoliv, takze staci pisnout a rada uvitam treba sedanek na kafco a pokec. Budu se tesit holky a klidne napiste, ktera mate casik. Hezky zbytek dne holciny. Pa paaaaaaaa;) :laugh: Jo a musim se pochlubit, dneska rano se moji sestrence narodil chlapecek Dominik, tak uz se nemuzu dockat, az mi poslou fotku.Jo a predstavte si,ze vazi jen 2 kg a meri 48 cm.Celkem mrnousek:ohmy: :woohoo:
asi 15 roky tomu
·
#23717
ahoj Kiki, no urcite ti dam vedet, jak jsem v KM pochodila. Ale jo urcite tam budes muset jet osobne, protoze v CR prece vsechno musis vyrizovat osobne, musis podepsat papiry atd. Muzu ti dat pak odkaz na tu babu primo, budes to mit jednodussi. JInak ano Aylesbury je mooc daleko. skoda. Eva
asi 15 roky tomu
·
#23216
Ahojte vsechny, taky jsem si tu minulou sobotu pekne uzila! :-) Doufam, ze si to nekdy zopakneme!;) Anezko, a vidis! Ja ti ten snih taaaaak zavidim. Ja jsem na nej cekala jako na smilovani bozi, protoze patri k zime (aspon pro me) a tady ve Wigan a vubec West Lancashire, kde pracuju, se zadny nekonal. Rano jsem se probudila a akorat tak chcalo a chcalo! Tak jsem z toho byla cela spatna.....:( Ale stejne uz to tam u Vas vsechno asi roztalo, co? Tak vy jste asi kapku vys, co se nadmorske vysky tyce... Jinak s tema nevolnostma je to fakt peklo. Ted uz jsi v nejakem 11. tydnu???? Tak fakt uz by te to melo zacit pomalu opoustet....tak nejpozdeji okolo 14. tydne...:silly: Ja jsem dnes byla s kamaradkou nakupovat vanocni darky v Prestonu. Byl to naprosty narez! Lidi jako opic....nekdy si fakt rikam, ze tu financni krizi si snad media vymysleji, protoze lidi utraceji jako pominuti! :ohmy: Stravila jsem cely den nakupovanim, ale mas uz vsechno, co jsem chtela koupit a tak muzu v pondeli rano poslat balicek do Ostravy pro mou rodinku! :P Zitra asi s Adamem sjedem do Mothercare tady pobliz, protoze uz je na case zacit nakupovat vecicky pro mrnouska....uz jsem ve 27. tydnu a jeste nemam vubec nic! :dry: Tak myslim, ze je uz na case!:woohoo: Mejte vsechny krasnou nedeli a ozvete se! Tobe Radko a Jirko, stastny navrat domu! A Marketce a Hance preju krasne proziti svatku v Cesku!:) Gabka
asi 15 roky tomu
·
#23208
Ahoj :woohoo: Dik za minulou sobotu, byla jsem moc rada, ze jsme vas videla!!!!! Mate krasny miminka a briska ;) Musim rict, ze me to teda poradne utahalo a domu jsem dojela jen tak tak, ale stalo to za to!!!! Jinak ja za cely tyden zvracela, fakt me to uz nebavi. A jeste k tomu ten snih, no hruza. Teda vypada to pekne, ale do prace mi to trva hodinu a pul :angry: a ve stredu bylo toho snehu tolik, ze v pulce cesty jsem si podvozkem sedla na snih a kolecka hrabaly a nikam sem nejela :S A hlavne nikde nikdo (skoly byly zavrene a ostatni taky asi radsi zustali doma). Nastesti se po asi 10 minutach objevil chlap ve velkem 4x4 a vytahl me, ale mela jsem toho fakt dost :( Mejte se krasneeeeee!!!!!! A ja se jdu konecne vyklubat z postele a zacit premyslet v cem pujdu na Xmas party s lidma z prace dnes vecer (nejak se mi tam vubec nechce, ale musim jit). Tak papa!!!! Anezka xxx
asi 15 roky tomu
·
#22715
Ahoj Rady, neni problem. Nam na materske je to celkem jedno. ;) Hlavne se uzdrav, at jsi do toho 29 fit. A treba budou moc prijed i ostatni a bude nas vic. Kikine to vyridim. Porad jim jeste nejde net. :dry: Tak se letim venovat male. V utery mela 4 mesice a dnes se poprve pretocila z briska na zada. :silly: Tak to letime trenovat. Zatim pa
asi 15 roky tomu
·
#22700
Ahoj Luci.. Je to docela dulezita informace. Jelikoz me opet prepadla nejaka angina nebo chripka nebo co to je, tak jsem psala Gabce ze se nedostavim. Navrh byl ten na presunuti terminu jelikoz uz jsme tri ktere nemohou. Ja Anez a Marketka. Takz je treba zkusit novy termin pokud vam to nedela problem? me napadl posledni vikend v listopadu coz je myslim 29.sobota?? Ja bych rada opravdu rada kdyby to vyslo. I ted jenze ja tam nechci kdyz tam maj byt dve male deti a ja jsem na antibiotikach. Navic i Gabi je tehotna takze bych byla nerada kdyby to nekdo odeme dostal. jak uz deti tak vlastne i ona. Takze ja za sebe se Tobe Kristince a samozrejme Gabi moc omlouvam.. ale proste nemuzu se zbavit te nemoci. jen tyden jsem chodila do prace a zase jsem doma. samotnou me to nebavi a ty prasky nejim s radosti. ale doktor tvrdi ze vse bude fajn. Takze prosim nezlobte se na me!!!!! JO JINAK GABCA ME POPROSILA ABYCH VAM TO OZNAMILA PROTOZE SE TED NEDOSTANE NA NET. TAKZE TO JE ZRUSENO A JE TREBA DOMLUVIT TEN NAHRADNI TERMIN.:( TAK diky za pochopeni.. a verte ze me to fakt mrzi.. moc jsem se tesila. a to je tak vzdycky kdyz se clovek tesi :( :( :(
asi 15 roky tomu
·
#22463
Anezko!!!!!!!!!!!!! A co, test sis udelala???? Budu drzet pesticky a Ty mi dej co nejdriv vedet, co a jak! Gabka
asi 15 roky tomu
·
#22441
Ahoj Gabi, Lakes byli super, mam to tam rada. Jen celou dobu prselo....ale to nevadi, mam super outdoorove vybaveni a tak jsem byla v suchu a teploucku :-) Ale jsem ted straaaaasne unavena, uz 4 dny chodim spat v 8 hodin vecer, boli me zada a tak nejak divne bricho, jako bych mela dostat MS, ale porad nic. Mela jsem do dostat vcera, ale porad jeste nic.....tak ted sedim v praci, kroutim se tu na zidli a vubec me nic nebavi a doufaaaaaaaam ze to tentokrat vyjde :-) No nic, to jen tak rychle nez odejdu z prace. Vsimla jsem si ze nas tu uz nejak vic. Tak se nekdy sejdem? Nadhod datum ktere se ti hodi :-) Letim domu, papa :-)
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty