pondělí 17. březen 2008
  199 Replies
  41.9K Visits
  Subscribe
Ahojte, som rada,ze sa zalozilo toto forum. Dufam,ze sa coskoro rozbehne... Ja ako buduca mamicka by som rada spoznala dalsie buduce maminy alebo uz mamicky. Kedze Londyn je veliky je tazke niekoho najst v okoli. Ak ste aj vy v podobnej situacii tak sa ozvite a nieco vymyslime. Bud sem na forum alebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. diky
asi 11 roky tomu
·
#44686
Ahoj, Pred mesicem se nam narodilo miminko (kluk) a rada bych se seznamila s cesko/slovenskou maminkou v nasem okoli. Bydlime v KT4 (blizko Wimbledon a Kingston). Ozvete se na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Petra
asi 12 roky tomu
·
#40582
kati, odpisala som ti mailik :)
asi 12 roky tomu
·
#36994
Ahojte maminy :) my mame 6 tydnu po porodu a zena se mi tu citi trochu sama. Nebydlite nektere v jihovychodnim Londyne? Konkretne Bromley a okoli :) Diky! Kdyztak ji muzete napsat primo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Mejte se! :)
asi 12 roky tomu
·
#36738
Ja bydlim v Surbitonu. Az nekdy budete mit cestu do Kingstonu, tak se kdyz tak ozvi. Rada se pripojim. Moje cislo viz odpoved kumalene.
asi 12 roky tomu
·
#36737
Ahoj Aleno, tak fajn. Az se ti to bude hodit, ozvi se a domluvime se kdy a kde. Moje cislo je 07501104719. Budu se tesit.
asi 12 roky tomu
·
#36224
Ahojte mamicky. Ja budem mamickou cca 15.marca. Rada bi som si vymenila nazory, skusenosti atd,,,dakujem North west Londyn/Hendon
asi 13 roky tomu
·
#31377
Drzim palce.To cakanie je najhorsie ale vsetko dobre dopadne.
asi 13 roky tomu
·
#31376
Ahoj, hladam nejaku mamicku na kavu a pokec v okoli Kingstonu, East-West Molesey. mam 35 rokov a 9 mesacneho chlapceka. Prestahovala som sa zo NW Londyna a nepoznam tu ziadne baby. Bola by som rada keby sa mi nejaka ozvala. Alena
asi 13 roky tomu
·
#31371
Ja jsem v SW London,Tooting..nekdo kolem? Jsem overdue 4+ a prcka ocekavame kazdym dnem
asi 13 roky tomu
·
#30870
Ahoj vsem maminkam a detem. Vy tu asi vsichni mate mala miminka ze? Je tu nekdo se starsimi detmi kdo by mel zajem usporadat sraz s aktivitami pro deti na Velikonoce? Mame prostory v jiznim Londyne (SE14) a chceme volne navzat na [url=http://www.spoon.bloguje.cz/869967-rok-se-s-rokem-sesel.php]Mikulasskou besidku [/url]. Uvitam jakoukoliv iniciativu ci spolupraci.
asi 15 roky tomu
·
#23435
Ajoj, je mi to luto, my sme byvali v Ealing 3r. a pred 2mesiacmi sme sa prestahovali na Novy Zeland..my mame dve deticky Christopher mal teraz 2 a Leland bude mat 7m :-) Mam tam velmi dobru kamaratku, ta byva vo Finchley, ona ma dievcatko, ktore bude mat 1r. vo Feb...mozno by ste sa mali skontaktovat ;-) Ako sa tebe vodi? Ako miminko? Pekny den prajeme :-)
asi 15 roky tomu
·
#22675
Ahojte mamicky! Ja som mamina 9 mesacnej dcerky Kiarry.Byvame vo Finchley central. Najde sa tu alebo v okoli Finchley nejaka mamicka,co sa tiez nudi doma a rad by sa stretla a pokecala? Ozvite sa. Pa Katka
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty