pondělí 17. březen 2008
  199 Replies
  42K Visits
  Subscribe
Ahojte, som rada,ze sa zalozilo toto forum. Dufam,ze sa coskoro rozbehne... Ja ako buduca mamicka by som rada spoznala dalsie buduce maminy alebo uz mamicky. Kedze Londyn je veliky je tazke niekoho najst v okoli. Ak ste aj vy v podobnej situacii tak sa ozvite a nieco vymyslime. Bud sem na forum alebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. diky
asi 6 roky tomu
·
#50910
Ahojte :) Som velmi rada, že som našla tuto stranku nakoľko som momentálne v 8týždni, babatko čakám prvý krát, som v cudzej krajine tak som trošku vydesená. Rada by som teda spoznala nejaké buduce mamičky (mám 21rokov)... z okolia Londýnu Surrey....
asi 9 roky tomu
·
#47570
Dobrý den,. sháním maminky z Cambridge :silly: Londýn samozřejmě také zdravím!!! :laugh:
asi 11 roky tomu
·
#44254
Ahojte maminky, ak chcete pripojte sa ku nam na nasu FB stranku kde nas je viac mamiciek z SE Londyna a okolia. Budeme len radi. Zorganizujeme kavicky, prechadzky, poradime sa a bude nam veselo. https://www.facebook.com/#!/groups/262314390557243/
asi 11 roky tomu
·
#43736
Ahoj, ja som z Mitcham, to je celkom blizko Streatham. Mam 6 mesacnu dcerku. Ak by si mala zaujem, mozeme sa niekedy stretnut :) Dakujem Iveta :)
asi 11 roky tomu
·
#42202
za 6 tyzdnov rodime maleho chlapceka a mienko este nemame hihiii,SE13 nejake mamicky naokoli Deptford bridge,greenwich,lewisham,new cross...:)
asi 13 roky tomu
·
#31186
To zní dobře, ale já bohužel pracuju jako aupairka, dělám rána (7-9, odvedu klučíka do školy) a odpoledne (od 3.30 či 4.30, má různě školu, do cca 6.30 či 7.00). Můžu dělat jedině večery poté, či během dne (to by se asi spíš týkalo úklidů). Víkendy můžu celý den. Spíš teda hledám něco, kde si třeba mamina potřebuje zaskočit oběhat errands a potřebuje hlídání na pár hodin, nebo rodiče večer razí se bavit a potřebují hlídání, či nemají hlídání na víkend a tak.
asi 13 roky tomu
·
#31185
Ahoj, asi si dost daleko od nas ale mam tento inzerat uz dlhsiu dobu: Mum’s Little Helper / Afterschool Acitivities / Babysitting I am looking for local extra pair of hands to help me with my after school runs on two afternoons per week. Are you: Free 2 evenings per week (Monday and Wednesday) Are you responsible with knowledge how to travel around London (bus & underground)? Do you want to earn a little extra for few hours? If all your answers are “Yes”, then carry on reading…. My daughter (8) is currently attending ballet school in Clapham Common and I need someone who will be able to pick her up from school and bring her every Monday and Wednesday for her classes. Schedule: Monday - Pick up 3.30 (prompt as there is not after school facility) school close to Burgess Park Ballet class starting at 5.15 (for an hour) Wednesday - Pick up 3.30 (prompt as there is not after school facility) Ballet class starting at 4.30 (for an hour) !!! Start ASAP !!! Teraz zacala tancovat pre Royal Ballet a budem potrebovat castejsie pomoc s odvozom na jej classes. Zuzi xxx
asi 13 roky tomu
·
#28894
Ahoj Kristianawawa, My byvame na juhu Londyna. Mame 2 1/2 rocne dievcatko a tiez cakame druhe dievcatko v decembri. Ozvi sa ak by si sa chcela stretnut a porozpravat. ahojky bambulka1
asi 13 roky tomu
·
#28893
Ahojte, som rada,ze sa za tie 2 roky aspon trosku rozbehla tato tema :) Ak by bol niekto z okolia Chiswicku tak sa ozvite, mam 2 a pol rocnu dcerku a cakame druhu zaciatkom decembra. Rada sa stretnem, ci uz s buducou mamickou alebo uz mamickou Kristina
asi 13 roky tomu
·
#28892
ja su ve walthasmtow {east london}, a ty?
asi 13 roky tomu
·
#28890
Ahoj Ja som tiez buduca mamicka v procese nakupovania vybaviciek atd. Kde v Londyne sa nachadzas? Jana
asi 15 roky tomu
·
#21714
ahoj Janka, mas pravdu to sa opytam v pondelok v nemocnici ci tam maju taku moznost rodenia. neviem vela som o tom citala a tato moznost sa mi zda byt najlepsia. v teplej vode sa ti telo lepsie uvolni a dieta pride do prostredia ktore pozna (vody) lebo doteraz je v plodovej vode. a mozem im povedat ze chcem epidural? tyu si ako rodila?su tie bolesti naozaj take strasne? mne sa uz o tom aj sniva...ale na druhej strane uz by som to chcela mat aj za sebou, to brucho je zo dna na den tazsie a tazsie...a ak mozem vediet kolko si pribrala? oki moja tak peknu sobotu vam prajem oddychnite si
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty