pondělí 17. březen 2008
  199 Replies
  42.1K Visits
  Subscribe
Ahojte, som rada,ze sa zalozilo toto forum. Dufam,ze sa coskoro rozbehne... Ja ako buduca mamicka by som rada spoznala dalsie buduce maminy alebo uz mamicky. Kedze Londyn je veliky je tazke niekoho najst v okoli. Ak ste aj vy v podobnej situacii tak sa ozvite a nieco vymyslime. Bud sem na forum alebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. diky
asi 6 roky tomu
·
#50919
Ahoj, uz jsem take maminka s 11mes rostakem. Bydlime v Dartfordu, Kent. Kdyby mel nekdo zajem se sejit, pisnete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Alca
asi 10 roky tomu
·
#47081
Dobry den, chcel by som sa opytat jednu vec, pracujem v londyne asi rok a pol pricom UTR mam od januara tohto roku, chcem tu priniest aj moju buducu manzelku, ale veci sa maju tak ze, v septembri budeme mat babatko (ona je stale na SVK a tu nikdy nepracovala), ake su prosim vas sance, ze dostane nejaky prispevok (ak by porodila tu)?? Mame vobec sancu?? Dakujem
asi 11 roky tomu
·
#45545
Ahojky, mam sedmimesicni holcicku a hledam nejakou maminku na kafco nebo prochazku :) Bydlime kousek od Canary Wharf E14 3TX (Isle of Dogs, Lewisham, Greenwich) . Doufam, ze se nekdo najde. Jsem tu sama... jen ja, Nathalka a mazel. Prosim, ozvete se :) Terca
asi 11 roky tomu
·
#43752
Ahoj holky/maminky..ja jsem z Croydonu..mam 2,5letyho synka a 2mesicni holcicku...rada bych poznala jine maminky z okoli...cauky Lucka
asi 11 roky tomu
·
#42220
Ahoj Marianka :) Na Londynske vzdialenosti som "celkom" blizko. Byvam Belvedere DA17. Tiez cakame babatko, no mame este cas do zaciatku novembra. Ak by si mala zaujem o stretnutie, kludne sa ozvi, potesim sa :)Mam cas skoro stale :)
asi 11 roky tomu
·
#41957
Ahoj Ahoooj Já mám též polovinu jsem 20tt :-) mám už 7letou cacorku bydlime SE7 . Ozvy se budu rada pa Vendula Kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. mobil : 07424679717
asi 11 roky tomu
·
#41951
Ahojte, tiez som buduca mamina, v okoli Crawley. Ak by bol niekto pobliz, ozvite sa..
asi 12 roky tomu
·
#40415
Pozdravujem vsetky mamicky, Mne sa pred 4 mesiacmi narodila dcerka v Kingston hospital a byvame v East Sheen. Je nejaka mamicka v blizkom okoli (Mortlake, Barnes, Richmond, Hammesmith..)? S pozdravom Katarina
asi 12 roky tomu
·
#37102
Ahojky. No ja síce nebývam v Cobhame, ale vo Weybridge a synček má 7 mesiacov. Ak budeš mať niekedy náladu a chuť, kľudne sa ozvi :)
asi 12 roky tomu
·
#33515
tak to je dosť blizko..nie? Smer Wandswortht? :)
asi 12 roky tomu
·
#33514
ahoj my sme sw17 (Earlsfield) Mam 5 mesacneho chlapca :)
asi 15 roky tomu
·
#23267
Ahojte, Hladam mamicky v okoli South Croydon v Surrey na nejake stretka s detickami. Ja mam 35 a mala ma skoro rok. Byvame v dedine Sanderstead. Uz je na case aby zacala rozpravat cosi po slovensky. moj email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. cau cau:silly:
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty