pondělí 17. březen 2008
  199 Replies
  41.9K Visits
  Subscribe
Ahojte, som rada,ze sa zalozilo toto forum. Dufam,ze sa coskoro rozbehne... Ja ako buduca mamicka by som rada spoznala dalsie buduce maminy alebo uz mamicky. Kedze Londyn je veliky je tazke niekoho najst v okoli. Ak ste aj vy v podobnej situacii tak sa ozvite a nieco vymyslime. Bud sem na forum alebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. diky
asi 11 roky tomu
·
#45654
Ahojte nasli by sa aj nejake maminy v N11 a blizkom okoli?
asi 10 roky tomu
·
#39272
ahoj. ja byvam na high barnet pri high barnet hospital.mam 20 mesacneho chlapca.mozme sa stretnut ))))
asi 10 roky tomu
·
#47081
Dobry den, chcel by som sa opytat jednu vec, pracujem v londyne asi rok a pol pricom UTR mam od januara tohto roku, chcem tu priniest aj moju buducu manzelku, ale veci sa maju tak ze, v septembri budeme mat babatko (ona je stale na SVK a tu nikdy nepracovala), ake su prosim vas sance, ze dostane nejaky prispevok (ak by porodila tu)?? Mame vobec sancu?? Dakujem
asi 10 roky tomu
·
#47264
ahoj vsem maminkam I budoucim maminkam. Jsme zde se svoji malou (20mesicu) teprva kratce a bydlime ve watfordu. Rada bych poznala take maminku z okoli na spolecne nakupovani, prochazy a popovidani u kaficka.. Martina a Viktorka
asi 10 roky tomu
·
#47265
jen doplnim, ze bydlime we watfordu :-)
asi 9 roky tomu
·
#47570
Dobrý den,. sháním maminky z Cambridge :silly: Londýn samozřejmě také zdravím!!! :laugh:
asi 9 roky tomu
·
#47858
Ahoj, taky jsem budouci maminka zijici v Londyne. V jake casti Londyna bydlis?
asi 8 roky tomu
·
#49091
Ahojte ako je to ked prave cakam make babo doteraz som zila v londyne pat rokov a momentalne som na slovensku ale chcem sa vratit zit naspat do londyna dostanem tam po narodeni dietatka matersku?! a ako si ju mam vybavit na urade prace alebo ako to riesit PROSIM VAS PORADTE MI NIEKTORA! velmi mi tym pomozete vdaka Ada
asi 8 roky tomu
·
#49740
Ahoj holky, Snazim se najit nejake snazilky ci budouci maminky v Londyne. Ozvete se, Olivia
asi 7 roky tomu
·
#49861
Ahojky, Jsem maminou už 9 měsíců a s malou nikam nechodíme, protože tu nikoho moc neznáme. Tak teď se chudák všech bojí. Bydlím na kraji Londýna ve Weybridge. Hledáme nějaké nové kamarádky a kamarády....pro malou i maminu.Napište jestli jste někdo z okolí. :-)
asi 7 roky tomu
·
#50106
Ahoj Lucia☺, mám pětiměsíční holčičku Sofinku a bydlíme v Cambridge na Union Lane. Budu moc ráda, když se ozves.Papa
asi 7 roky tomu
·
#50107
[hr][quote]Ahoj Lucia☺, mám pětiměsíční holčičku Sofinku a bydlíme v Cambridge na Union Lane. Budu moc ráda, když se ozves.
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty