pondělí 17. březen 2008
  199 Replies
  41.9K Visits
  Subscribe
Ahojte, som rada,ze sa zalozilo toto forum. Dufam,ze sa coskoro rozbehne... Ja ako buduca mamicka by som rada spoznala dalsie buduce maminy alebo uz mamicky. Kedze Londyn je veliky je tazke niekoho najst v okoli. Ak ste aj vy v podobnej situacii tak sa ozvite a nieco vymyslime. Bud sem na forum alebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. diky
asi 12 roky tomu
·
#36971
Ahoj mamky, je tady někdo v okolí Cobham ? Zanedlouho se stěhujeme za tatínkem a rádi bychom poznali někoho i se staršíma dětma. Mým je 4+12+14let. díky
asi 12 roky tomu
·
#36972
Tak sa tesime ;) ako bolo dnes?
asi 12 roky tomu
·
#36986
Tak dojdeme .Dufam,ze nam opet do toho nieco nepride.:)
asi 12 roky tomu
·
#36994
Ahojte maminy :) my mame 6 tydnu po porodu a zena se mi tu citi trochu sama. Nebydlite nektere v jihovychodnim Londyne? Konkretne Bromley a okoli :) Diky! Kdyztak ji muzete napsat primo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Mejte se! :)
asi 12 roky tomu
·
#37102
Ahojky. No ja síce nebývam v Cobhame, ale vo Weybridge a synček má 7 mesiacov. Ak budeš mať niekedy náladu a chuť, kľudne sa ozvi :)
asi 12 roky tomu
·
#37115
To Kumalena Ahoj, ja bydlim ve Waltonu a pracuji jako nanny v East Molesey. Staram se o 3,5 leteho chlapecka. On ma Downuv syndrom a je na urovni asi 2 leteho ditete ale je upne zlaty! My casto chodime na kafe do Dish nebo Mada cafe a taky do local playgroups atd. Ja se jmenuju Lenka, je me 32 let a jsem v 5.mesici. Termin mam 1.4 a uz se nemuzu mimca dockat. Pokud se mas zajem sejit tak mi napis na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tesim se, Lenka
asi 12 roky tomu
·
#39473
Zdravim vsechny budouci a soucastne maminky,ja uz maminka jsem,mam 4leteho 20mesicniho chlapecka.Bydlim ve Walthamstow.
asi 12 roky tomu
·
#40259
Ahoj maminky, chtela bych vas pozvat s vasema ratolestma na [b][color=#00bb00]Velikonocni dilny[/color][/b] - setkani cs/sk rodicu a deti v jiznim Londyne [img]http://spoon.bloguje.cz/img/2012velikonoceposterblog.jpg[/img]. Fotky z minulyho rocniku jsou [url=http://www.spoon.bloguje.cz/887552-easter-workshop.php]tady[/url]. Kdo bude chtit vic info at napise na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., diky
asi 12 roky tomu
·
#40415
Pozdravujem vsetky mamicky, Mne sa pred 4 mesiacmi narodila dcerka v Kingston hospital a byvame v East Sheen. Je nejaka mamicka v blizkom okoli (Mortlake, Barnes, Richmond, Hammesmith..)? S pozdravom Katarina
asi 12 roky tomu
·
#40549
Zdravim vsechny, ja mam 19cti mesicniho chlapecka a bydlime na Kings Cross/Russel Sq najde se nejaka maminka pobliz?
asi 12 roky tomu
·
#40559
ahoj Kati, my bývame na Roehampton, na East sheen chodievame aj peši :)
asi 12 roky tomu
·
#40572
'sopticek 22'jeeee, tak to je super:-) A mala by si cas & chut sa niekedy stretnut? Kludne mi mozes napisat aj na email ak chces (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) Vdaka a pekny den K.
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty