pondělí 17. březen 2008
  199 Replies
  42K Visits
  Subscribe
Ahojte, som rada,ze sa zalozilo toto forum. Dufam,ze sa coskoro rozbehne... Ja ako buduca mamicka by som rada spoznala dalsie buduce maminy alebo uz mamicky. Kedze Londyn je veliky je tazke niekoho najst v okoli. Ak ste aj vy v podobnej situacii tak sa ozvite a nieco vymyslime. Bud sem na forum alebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. diky
asi 5 roky tomu
·
#51371
Ahojte mamicky mam 20 mesacnu dcerku a hladam mamicky v okoli londyna presne byvame v romforde ked byva niekto pobliz a chce si trochu pokecat a hlavne vypadnut z domu ozvite sa je to na hlavu ked tu nikoho nemate
asi 7 roky tomu
·
#50107
[hr][quote]Ahoj Lucia☺, mám pětiměsíční holčičku Sofinku a bydlíme v Cambridge na Union Lane. Budu moc ráda, když se ozves.
asi 7 roky tomu
·
#50106
Ahoj Lucia☺, mám pětiměsíční holčičku Sofinku a bydlíme v Cambridge na Union Lane. Budu moc ráda, když se ozves.Papa
asi 11 roky tomu
·
#42164
Ahojte , tak tu skusam tiez najst nejaku spriaznenu dusicku :silly: ... a momentalne mame 25tt ... Byvam DA17
asi 11 roky tomu
·
#41916
Ahoj Veronika, tiez byvam v SW ( East Sheen)a mam 8 mesacnu dcerku. Ak budes mat chut sa stretnut tak kludne napis na moj email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
asi 11 roky tomu
·
#41910
Ahoj maminky jsem take budouci mamina z Londyna-SW Londyn-Streatham a rada bych poznala dalsi maminky na playdate,kafe,ruzne aktivity s detmi.Termin porodu mam na zacatek zari/September/ a bohuzel ve svem okoli moc maminek Cesek nebo Slovenek neznam.Budu rada,kdyz se ozvete.Veronika email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
asi 11 roky tomu
·
#41909
Ahojky,mam termin porodu na zari/September/ a bydlim v SW London-Streatham.Rada bych poznala dalsi maminy a setkavala se na playdates,kafe atd.budu moc rada,kdyz se mi nekdo ozve.Dekuji Veronika email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
asi 12 roky tomu
·
#36780
oki, ak budeme mať cestu tak dam vedieť ;)
asi 13 roky tomu
·
#31149
Ahoj spoon, Som rada, ze niekto vie zorganizovat taketo akcie pre deti. Moja mala sa tak vytesila na Mikulasskej party jedna radost. Netrap sa za vstupne, ved nikto neocakava, ze nieco taketo bude v Londyne zadarmo. A tiez preco by si to mala platit zo svojho vrecka.... Ja by som mohla pomoct s Face painting-farby mam, ale nejaka strasna maliarka zasa niesom- len taky beginner. Daj vediet co by som este mohla pomoct. janette
asi 13 roky tomu
·
#29874
kousek od Lidlu :)
asi 13 roky tomu
·
#28865
Ahojky ja cakam male az v january ale rada by som spoznala nejaku cerstvu pripadne nastavajucu mamicku aby som moje single kamosky neunudila k smrti o detickach a obleceni, kojeni atd. Byvam v Earlsfield co je blizko Clapham, Wandsworth, Tooting proste SW LONDYN. Moje cislo je 07598922344. Dakujem Jana
asi 15 roky tomu
·
#22707
Ajojte, vsetky maminky v London...tak rada by som sa aj ja poprechadzala ulicami London, ale kedze sme sa pred mesiacom prestahovali na Novy Zeland, je to nemozne. Nikdy by som si nemyslela, ze mi London bude tak velmi chybat. Neberte ma v zlom..tu je to krasne, vsade sama zelen a more, ale zivot je tu velmi osamely :( A ani prestriedky, ako potraviny, oblecenie, vyziva...tu nie je na tom najlepsie :dry: Budeme si musiet zvyknut. Ako sa maju nasi chlapci? Christopher mal 2rocky a Leland 5mesiacikov. Ch sa nam rozkecal, stale by len rozpraval a rozpraval, miesa to slovenske cez anglicke, jedno cez druhe, je to velka sranda ho pocuvat :woohoo: A L sa nam zacal otacat na brusko a rastu mu jeho prve dva spodne zubky :laugh: Chodime do plaugoups, na ihriska, ktore su povacsinou na plazi, takze si uzivame aj mora..leto nam tu zacina, tak je al viacej slniecka a mozme si uzit uz aj vody ;) Vsetkym mamickam v London prajeme pekny dnik a vela radosti z detureniec :lol:
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty