Nové

CA3916

  čtvrtek 19. listopad 2009
  17 Replies
  11.1K Visits
  Subscribe
Zdravim vsechny pohybaky!Super stranky!!Jaka skoda,ze jsem je neobjevila driv..vse mohlo byt jednodussi :blush: Po 4 letech prace ve Skotsku u jednoho zamestnavatele se vracim domu a vyrizuji si zadost CA3916 a k tomu potrebuji P45, ale tu dostanu az po ukonceni zamestnani.Predstava ze budu az 8 tydnu cekat na vyrizeni bez prace me vice nez desi.Je mozne ukoncit zamestnani poslat zadost CA 3916 a P85s a nastoupit znovu jako brigadnik na jeden mesic do stejneho zamestnani?Pak by mi prisli vsechny potrebne formulare a mohla bych odjet do Cr.Co myslite jde to tak udelat?
asi 14 roky tomu
·
#12772
Kam se má uvést adresa, když to chci poslat do čr?? Dík...
asi 14 roky tomu
·
#12773
kanec1 napsal:
Kam se má uvést adresa, když to chci poslat do čr?? Dík...


Kdyz si ten formular prectes tak to tam okamzite najdes.
(address in oversees (if known))
asi 14 roky tomu
·
#12774
Dík, jsem právě nevěděl jestli je to adresa kam to pošlou, nebo jen nějaká statistická informace pro ně.
asi 14 roky tomu
·
#12775
ahojky!
na rychlo jsem odjela z CR do UK a nemam vyresenou postu, nema za me kdo prebirat zasilky, nevite, jestl i v Praze nebo nekde existuje sluzba jako u http://www.mbe.com, mail boxes etc.? jak to resite vy?
asi 10 roky tomu
·
#14601
Ahoj, vracím se po pul roce z anglie zpet co čr a koukám co vse je potrebne nebo dobre mít uděláno před odjezdem. Pokud dobře rozumím potřebuji formulář CA3916 (E104,E301,E205) tento formulář vytisknu vyplnim okopíruji vyplatní pasky a poslu na adresu uvedenou na formulaři, oni mi pak na českou adresu kterou tam také uvedu poslou tyto formulare ktere budu potrebovat v čechach. A potom formulář P85 plus P45 který bych mela ziskat od zamestnavatele poslat na adresu HM Revenue a Customs, Pay as you Earn, PO Box 1970,Liverpool,L75 1WX. Je tomu tak? děkuji za rady :)
  • Stránka :
  • 1
  • 2
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty