New

CA3916

  Thursday, 19 November 2009
  17 Replies
  11.1K Visits
  Subscribe
Zdravim vsechny pohybaky!Super stranky!!Jaka skoda,ze jsem je neobjevila driv..vse mohlo byt jednodussi :blush: Po 4 letech prace ve Skotsku u jednoho zamestnavatele se vracim domu a vyrizuji si zadost CA3916 a k tomu potrebuji P45, ale tu dostanu az po ukonceni zamestnani.Predstava ze budu az 8 tydnu cekat na vyrizeni bez prace me vice nez desi.Je mozne ukoncit zamestnani poslat zadost CA 3916 a P85s a nastoupit znovu jako brigadnik na jeden mesic do stejneho zamestnani?Pak by mi prisli vsechny potrebne formulare a mohla bych odjet do Cr.Co myslite jde to tak udelat?
14 years ago
·
#12772
Kam se má uvést adresa, když to chci poslat do čr?? Dík...
14 years ago
·
#12773
kanec1 napsal:
Kam se má uvést adresa, když to chci poslat do čr?? Dík...


Kdyz si ten formular prectes tak to tam okamzite najdes.
(address in oversees (if known))
14 years ago
·
#12774
Dík, jsem právě nevěděl jestli je to adresa kam to pošlou, nebo jen nějaká statistická informace pro ně.
14 years ago
·
#12775
ahojky!
na rychlo jsem odjela z CR do UK a nemam vyresenou postu, nema za me kdo prebirat zasilky, nevite, jestl i v Praze nebo nekde existuje sluzba jako u http://www.mbe.com, mail boxes etc.? jak to resite vy?
10 years ago
·
#14601
Ahoj, vracím se po pul roce z anglie zpet co čr a koukám co vse je potrebne nebo dobre mít uděláno před odjezdem. Pokud dobře rozumím potřebuji formulář CA3916 (E104,E301,E205) tento formulář vytisknu vyplnim okopíruji vyplatní pasky a poslu na adresu uvedenou na formulaři, oni mi pak na českou adresu kterou tam také uvedu poslou tyto formulare ktere budu potrebovat v čechach. A potom formulář P85 plus P45 který bych mela ziskat od zamestnavatele poslat na adresu HM Revenue a Customs, Pay as you Earn, PO Box 1970,Liverpool,L75 1WX. Je tomu tak? děkuji za rady :)
  • Page :
  • 1
  • 2
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty