New

CA3916

  Thursday, 19 November 2009
  17 Replies
  11.1K Visits
  Subscribe
Zdravim vsechny pohybaky!Super stranky!!Jaka skoda,ze jsem je neobjevila driv..vse mohlo byt jednodussi :blush: Po 4 letech prace ve Skotsku u jednoho zamestnavatele se vracim domu a vyrizuji si zadost CA3916 a k tomu potrebuji P45, ale tu dostanu az po ukonceni zamestnani.Predstava ze budu az 8 tydnu cekat na vyrizeni bez prace me vice nez desi.Je mozne ukoncit zamestnani poslat zadost CA 3916 a P85s a nastoupit znovu jako brigadnik na jeden mesic do stejneho zamestnani?Pak by mi prisli vsechny potrebne formulare a mohla bych odjet do Cr.Co myslite jde to tak udelat?
14 years ago
·
#12760
ten formular muzes poslat jiz drive nez skoncis praci a uvest do nej budouci datum. Funguje to bez problemu.
Nebo v klidu muzes pockat az na konec a pak to poslat a uvest ceskou adresu, formulare ti pak prijdou do cech.
14 years ago
·
#12761
No a co P45?Chteji prilozit kopii a tu mi nikdo nevystavi dokud neukoncim zamestnani.
14 years ago
·
#12762
A jak muzu cekat v cesku kdyz budou chtit na pojistovne papiry ktere mit nebudu, takze mi neobnovi pojisteni a budu bez nej..?A s pracakem podobne..
14 years ago
·
#12763
no proste tu p45 neprilozis, funguje to tak, projdi si tady forum, uz to tu bylo nespocetnekrat.
14 years ago
·
#12764
Alque napsal:
A jak muzu cekat v cesku kdyz budou chtit na pojistovne papiry ktere mit nebudu, takze mi neobnovi pojisteni a budu bez nej..?A s pracakem podobne..


V pojistovne staci kdyz reknes ze ty papiry dolozis pozdeji, to same na pracaku, nemaji s tim problem kdyz reknes ze cekas na ty papiry ze zahranici.
14 years ago
·
#12765
Je fakt, ze v sekci Navrat z VB pisete jen o P60..ale na zadosti pisi ze chteji i P45 a to me zmatlo B) Tak ja to poslu bez toho, dik za radu.
14 years ago
·
#12766
ahojky, uz zase pisu s zadosti o informace... mam dotaz na nekoho, kdo rozumi presne tomu, co je vyplneno v E104.
Dneska pritel obdrzel E104 a 301.
prijezd do UK: 11.4.2006,
nastup do zamestnani: listopad 2006 (ted nevim presne datum)
ukoncil pomer: 25.9.2009
odjezd z UK: 28.9.2009.

na E301 je periods of insurance 11.4.2006 - 28.9.2009 - to je v poradku

na E104 je vsak v kolonce 6) periods of insurance or employment for the follofing benefits: NE (5) ...a období 29.9.2007 - 8.9.2009 for the risk of A O
vite nekdo co znamena ta zkratka NE? a absolutne nechapu ty datumy. Pracoval prece od listopadu 2006 a i kdyby ne, uz tady na foru zaznelo nekolikrat, ze zdravotni pojisteni, ktere doklada E104 ma kazdy, kdo v Anglii zije nehlede na to, jestli pracuje. Kdyz tohle dolozi na VZP, tak bude muset doplacet 17 mesicu zdravotko..pritom je to hloupost. Anglicky umim slusne, ale tem papirum nejde rozumet, protoze to obsahuje samy cisla a hesla.

Moje E104 obsahuje presne datumy, kdy jsme prijela do UK a kdy jsem ukoncila pracovni pomer, neni tam ta zkratka NE. Tak jsem zmatena, kde oni vzali tentokrat ty datumy, kdyz na E301 je to podle me spravne.

Pokud je to tedy spatne, mame poslat nove zadost o E104 s vysvetlenim, co je spatne? To je zase pres 2 mesice cekani.

Predem moc diky za jakoukoli pomoc a hezky vikend.
14 years ago
·
#12767
Je to úplně jednoduché, na pracáku tě zaevidují, akorát nemáš nárok na podporu dokud to nedoložíš. S potvrzením o registraci na pracáku tě zaregistrují na VZP (nebo jiné pojišťovně). Pak si normálně hledáš práci a čekáš na ty ečka. Pokud si najdeš práci, postup je standardní ať už jsi to v ten moment doložila nebo ne - dáš na pracák kopii smlouvy, pracák ti vystaví potvrzení v jakém období jsi tam byla registrována a to doneseš znovu na pojišťovnu. Tvůj nový zaměstnavatel pak oznámí tvé pojišťovně, že tě zaměstnal a že bude platit zálohy na zdravotní pojištění. V okamžiku, kdy ti dojdou ečka, tak to doložíš na pracáku a oni ti zpětně, za to bdobí nezaměstnanosti, vyplatí podporu. Pokud máš práci hned tak tě zaměstnavatel přihlásí rovnou a ty to pojišťovně doložíš až ti to přijde. Nicméně připrav se, že to bude chvíli trvat, mé ženě to přišlo po dvou měsících a já už čekám skoro tři, když tam zavolám, tak řeknou, že jsou zavalení žádostma a moje ještě nepřišla na řadu. To samé vrácení daní...
14 years ago
·
#12768
Ahojky potreboval bych pomoc pozadal jsem o certifikaty a dosel my dopis ze mam jeste vypsat papiry Arrival in United Kingdom.
Mam tam bod C ktery my dela problemy a nejak se stim nemohu hybnout jsetlyby nekdo nepomohl,neumimto prelozit a ani nevim ocem se tam bavi.


C) Relevance of Domicile

Domicile is a concept of general law.It is diffirent from residence and ordinary residence.
It is only to consider your domicile if this is immediately relevant to deciding your liability to UK Income Tax and Capital Gains TAx

Answer all of the following questions unless otherwise directed.

8 Will you have income from employment:
*where the employer is not resident in the UK,
and
*all duties of the employment will be carried out abroad,and
*you do not expect to remit all income to Uk?
Yes or No
9.Are you (or will you be) making a claim for Uk tax relief for contributions to a non UK pension scheme or retirment benefit plan which are incurred out of remuneration you receive from an employer who not resident in Uk ?
Yes or No


No a ma to pokracovani ale ja vubec nevim co je Domicile jestly by my stim nekdo prosim nepomohl,mockrat dekuji
14 years ago
·
#12769
8. Yes
9. No
14 years ago
·
#12770
Zdravím, nevíte co se má vepsat do CA3916 na první stránce nahoře do největší kolonky. Moje osobní údaje, zaměstnavatel?? Díky za odpověď.
14 years ago
·
#12771
na prvni strance vyplnujes leda reference jestli nejake mas (jestlize to posilas prvne tak zadne nemas) a zaskrtenes ketere dokumenty pozaduje (asi vsechny 3)
Hned zacni vyplnovat na strance 2 NI number,jmeno,...
  • Page :
  • 1
  • 2
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty