Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.7K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 5 roky tomu
·
#51145
Tie fotky sa nedaju zobrazit. Pridal by som jednu zo svojich - v parku okolo obeda Muslim kaka pri stome kusok od chodnika, po ktorom kraca maminka s malym dievcatkom...bohuzial zostala na zablokovanom Fakebook ucte :(
asi 12 roky tomu
·
#39369
[quote]osoba za nickom Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. je budto alias neakeho k smrti unudeneho ITaka :D alebo "rozjizdac" diskusie :) este ostava jedna moznost- je to zakomplexovany ubohy kripel, co sa nechal ojebat a teraz si tu ulavuje:)[/quote] A raz ma aj brata, podnikatela !
asi 12 roky tomu
·
#38607
to MARTINKAs: to si myslela jak? no a k DUNIAH.B a spol: je to strata casu debatovat s takymi ludmi. ale fakt je ze oni si to raz uvedomia! ale uz bude neskoro ALAMO- super prispevok, hlavne ta prva cast. no a z arabskej jari sa pomaly stava kruta zima- v egypte prevzali vladu tvrdi islamisti a bude tam platit zakaz alkoholu, oddelene plaze a dalsie "vymozenosti" stredovekeho choreho islamu. takze pridu o turistov- jeden z ich najvacsich prijmov. ale ved co, potom tu neaka charita bude otravovat ludi s fotkami chudobnych egytpanov. a pri najhorsom emigruju k nam...
asi 12 roky tomu
·
#38606
presne jak to napisala HAMPLI uplne s tym suhlasim. som zvedavy jak na to zareaguje opozicia...
asi 12 roky tomu
·
#38605
a potom na co si tu ty???ani cesi a slovaci niesu perfektni....vsici robia??nie....
asi 12 roky tomu
·
#35787
Ja se musim trochu zastat uvedene mensinove vetsiny. Povetsina teto mensiny mi vetsinou v nizsi ci vyzsi mire leze na nervy a zacinam trpet islamofobi :) Nicmene mam par kamaradu muslimu a i jsem 9 mesicu sdilela ubytovani s dvouma klukama z Pakistanu, coz byla mimoradne zajimava skusenost ktera mi lehce pootocila pohledem na celou vec. Cili dle meho nazoru, jsou to lide jako my akorat ze o parset let postaveni trochu jinde. Islam mi je putna at si kazdy jede podle sveho, ale islamismus NE.
asi 12 roky tomu
·
#35023
Tak znovu pridam troskou do mlyna ... I ja nasel krasny mail od shaarky444 .... "ty skurvysyn skap do rana ty mrdka skurvena!!! ty pytel sracek zastavas sa ciganov!?!?! TY HOVNO, neoliberalna prostitutka! vypadas jak KOKOT, ty zasrany hajzel- davaj si bacha, TY PICA!!!!!" Tak to asi vypovida o "inteligenci" tohoto primitiva .... Dalsi internetovy hrdina, bydli v Londyne, takze urcite na potkani rika svuj nazor kazdemu cernochovi, muslimovi atd. Protoze ma pro strach udelano. Jak sem rekl, proste souhlasim s Romanou, at se to tu nejakemu radobyhrdinovi libi nebo ne. Dal uz tohoto Ferdu komentovat neminim.
asi 12 roky tomu
·
#35022
[quote]Ja si myslim, ze celkova soucasna situace v Evrope, potazmo v EU je predzvesti nejakeho velkeho a vazneho valecneho konfliktu, vyvolaneho prave muslimy a cernochy a vubec ,planeta je prelidnena a je jak nafukovaci balon, ktery ma ovsem taky nejakou omezenou kapacitu vzduchu a jednou urcite praskne a udela BIG BUUUUUUUUUM :woohoo:[/quote] A vzduchem buou lítat ohořelé listy koránu smíšené s tím zbytkem nepořádku :-)
asi 12 roky tomu
·
#35021
Ja si myslim, ze celkova soucasna situace v Evrope, potazmo v EU je predzvesti nejakeho velkeho a vazneho valecneho konfliktu, vyvolaneho prave muslimy a cernochy a vubec ,planeta je prelidnena a je jak nafukovaci balon, ktery ma ovsem taky nejakou omezenou kapacitu vzduchu a jednou urcite praskne a udela BIG BUUUUUUUUUM :woohoo:
asi 12 roky tomu
·
#34767
vorisko... to video je desivy... jenze co je nam to platny? tohle ridej politici, ne my...
asi 12 roky tomu
·
#34763
[video]http://www.youtube.com/watch?v=74iYg1SQREo&feature=youtu.be[/video]
asi 12 roky tomu
·
#34762
az z toho jde mraz po zadech..
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty