Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.5K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 11 roky tomu
·
#44011
To vieš ona chce byt extra,robi sa dolezitou ze ona ma cudzinca kokso za islamca bych sa hanbila :-D,o ňu ziadny slovak neškrtol bo je slepá ,tak si narazila teroristu :-D a chodi s nosom nahor ,pocjaj sz bude chodit s nim nadol :-D to uz tu vypisovat nebude od hanby . Ale najzabavnejsie je ked mi niekto povie ze henta ci oná ma anglana ale nepriznaju ze islamskeho pakosnglana :-D
asi 11 roky tomu
·
#44010
Presne tak Angelika Islam je peklo :-D ,je to čúza blbá ,vymetená
asi 12 roky tomu
·
#39404
[quote]zha di spat blbe a priste se nauc dat dohromady vetu hnupe[/quote] Sorry za hnupa si ty pac ani neumis sklonovat. Ja sem holka ty debilku tak tos trochu netrefil. :laugh: :lol: A neirituj tady okoli stejne nezapadnes mas to marne. Nemusis se snazit. Cechacek jak vysity nadava na cechy. Zlodej krici chytte zlodeje. To je ponekud ubohe. Koukam mas prez 30 prispevku to zas musi byt hlody vsude
asi 12 roky tomu
·
#35309
To Jfsurf Hele tak tyhle maily mi chodí taky. Sice mě Sharky ještě nepozval na rande, ale něco o genitáliích už zminoval. Jsem unavená a znechucená. Je těžký mít rozdílný názor. Dostali jsme se pod těžkou palbu nenávisti a pohrdání (lol), ale zvládli jsme to. Ted jsou z náš dokonalejší lidi (lol). Přesto jsem ráda, že jsem se týhle diskuze zúčastnila, až na pár primitivů, tady je spousta rozumných lidí, kteří chtějí změnit svojí společnost k lepšímu. Jak už řekl Jsurf, já už tuhle diskuzi taky sledovat nebudu. Je to o ničem. Svůj názor mám a nezměnil se. P.S. Děkuji Husherovi za poklonu.
asi 12 roky tomu
·
#35071
to je pripad sam o sebe. ale jak tu pisala napr. Hampli- to chovanie k zenam, vrazdy zo cti.... proste drviva vacsina europanov ich tu nechce. je jedno, co hovoria vlady, kazdy vie, ze vlady su skorumpovane. a ide im o totalny upadok krestanstva, moralky...
asi 12 roky tomu
·
#35065
http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-14259989
asi 12 roky tomu
·
#35064
[quote]To mi řekni kdy naposledy "zfanatizovaný" křesťan nebo hinduista, odpálil bombu, nebo ukamenoval manželku? Nebo uspořádal demonstraci na které většině vyhrožoval holokaustem a likvidací?[/quote] Sice si taky myslim ze by se silamiste meli tady chovat podle nasich zvyku a zakonu, ale neda mi abych na tvoji otazku neodpovedel ze to bylo relativne pred par lety v severnim irsku. Tam se dokonce mezi sebou triskali jenom vetve krestanskych cirkvi a tech bomb tam nebylo malo.
asi 12 roky tomu
·
#35062
To mi řekni kdy naposledy "zfanatizovaný" křesťan nebo hinduista, odpálil bombu, nebo ukamenoval manželku? Nebo uspořádal demonstraci na které většině vyhrožoval holokaustem a likvidací?
asi 12 roky tomu
·
#35058
Taky jsem uvazoval, jestli nahodou neni bisex, tez mi prichazi maily, kde se to jenom hemzi vaginama atd. Uz mam i pozvani do Londyna na rande. Na me ten ogara jeste udela dojem ;)
asi 12 roky tomu
·
#35056
Lidi prosim vás existuje tady nějaký administátor? Sharky mě neustále otravuje (asi se zamiloval nebo co :P )....Klidně se může svobodně vyjádřit...Jen at mi neznečistuje mojí emailovou schránku. Můžu ho nějak blokovat?
asi 12 roky tomu
·
#34546
Hlavně si je nějak seřaď podle menstruačních kalendářů, aby se ti doma nepozabíjely :silly:
asi 12 roky tomu
·
#34541
A jinak jsem Honzo myslel ze kdyz mas doma v rodine okolo sebe samy zensky, tak ze ti ten zenskej element bude stacit. Ja bych se z toho tenda asi zblaznil. Takze i z toho duvodu si myslim ze mit 4 manzelky neni dobre, staci i ty dcery, tem preci jenom lepe muzes porucit a alespon nekdy poslouchaji, vem si to ze by jsi mel 4 manzelky a vsechny odmlouvali = horor. :-D
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty