Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.6K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 11 roky tomu
·
#43940
Alan - tak samozrejme, ze se ke svemu okoli muzes chovat jako svine, v tom ti nikdo nebrani. Ostatni si akorat budou myslet, ze ses peknej kreten, ale jestli ti to nevadi, tak je to asi tvoje vec. [quote]jejich nabozenstvi je opozdene za krestanstvim asi tak o 500 let, takze jim v podstate nemame co vycitat[/quote] Tak to se tesim, az za 500 let budou scientologove sekat lidem hlavy a vyhlasovat svatou valku. :D Jinak dneska jsem si na seznamu vsiml [url=http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/281293-sef-muslimskeho-bratrstva-vyzval-k-tazeni-na-jeruzalem.html]tohohle.[/url]
asi 11 roky tomu
·
#43683
Kláda: ale pokud elitni zide nas az dodnes manipulovali a vodili za nitky, jak pozname ze to co jsi napsal neni soucasti nejakeho noveho vychytraleho planu zidu??? Tvoje psani mi pripomina to jak popisujes kdyz elitni zide rozpoutavali antisemitismus ve 30. letech (cil Israel a svetovlada). Co mate asi za lubem s tim co jsi napsal. Myslis ze jsme vcerejsi?
asi 12 roky tomu
·
#39073
pocul som o tom proteste. ja tam idem
asi 12 roky tomu
·
#38564
shaarky444.....ja nikomu sproste nenadavam. Ses fakt borec, uroven inteligenta.
asi 12 roky tomu
·
#38563
jeste jsem nasla ten odkaz na clanek,ktery jsem tu vyse zminila o islamizaci Kanady,uz to bylo hodne hluboko v tematu. jde hlavně o to,co nam autor članku a ostatni v článku zmiňovaní chtějí sdělit o islamizaci jako takové, multikulturalismu, islamafobii. nad temito vecmi je dobre se zamyslet a je to nahled na problematiku nezaujaty, nejednostranny. nelze autory clanku obvinit z zadneho rasismu ci zaujatosti,je to nazor radovych muslimu,snaha o hledani priciny problemu,snaha videt veci,takove jake jsou. tem,co necetli,doporucuji. http://www.blisty.cz/art/60181.html
asi 12 roky tomu
·
#38562
Ne psychicke problemy nastesti nemam, jen jsem to uvedla jako priklad. Sak co, JK ukrizovali a kriz je symbolem jak umrel = to je pravda. A vsimni si, ze se nezastavam vsech muslimu....vsimni si, ze jsem napsala, ze nesouhlasim s radikaly apod. Ano kazda kultura ma sve, tak proc se obouvat jen do muslimu? A navic kdyz tady nekomu ti musloimove tak strasne vadi, nechapu jak nekdo teda muze zit vubec v UK, kdyz tady oproti CR je jich mnohem mnohem vic? Samozrejme ze TERORISTI co zajmou britske vojaky, nejsou nejak hodnoucci, ale take je sexualne netyraji, coz britsti vojaci ano, moci na ne, ted at nejsu sprosta S**OU na ne, apod. A to vam prijde normalni? To je jak v CR, ze si kazdej mysli, ze kazdi cikani jsou corkari apod. Ano, hodne jich je, ale copak by nakymu cigosovi dal nekdo praci? NE. A tady si cikani zijou lip jak cesi (tu v UK). Ano Islam se rozviji rychle, ale to i krestanstvi v minulosti. Mne jen vadi, jak je tady kazdej nenavidi a hleda jenom clanky o tom co kde jaky muslim udelal spatnyho. To kdybych byla jak vy v teto konkretni diskuzi, tak jich najdu 10 ke kazdemu nabozenstvi. A znovu zduraznuji, pokud vam muslimove tak moc vadi, nezijte v Anglii. A otazka pro vsechny: vadi vam UPLNE KAZDY MUSLIM, nebo jen ti RADIKALOVE? A dalsi otazka: VADI VAM I CERNOSI A KAZDA JINA RASA?
asi 12 roky tomu
·
#36770
Tak doufam ze to co jsi napsal netoleruje zadny stat...Ja jsem videl napriklad fotku s holocaustem-a jak uz jsem zminil v anglii muzes nosit;kreslit ukazovat na verejnosti(svoboda projevu) SWASTIKU/hakovy kriz/ u nas je to NEZAKONY!!!v konci by se hodilo napsat muslimsti radikalove(idioti) a ne MUSLIMOVE!!!
asi 12 roky tomu
·
#35749
no, jen aby jsi mel KAM letet... : [url=http://zpravy.idnes.cz/diskuteri-na-islamistickych-webech-vyhrozuji-cesku-svatou-valkou-1de-/domaci.aspx?c=A110913_124014_domaci_js]Mozna uz to nebude tak jednoduchy.[/url]
asi 12 roky tomu
·
#35748
Chci radu, jeden náš velmi bohatý kamarád z Abu Dhabi nám přivezl ty jejich hábity. Myslíte, že kdyby přišlo k nejhoršímu tady v Londýně, můžeme s přítelkyní ty hábity použít aspoˇna cestu na letiště nebo ne? :silly:
asi 12 roky tomu
·
#35746
vím,že toto téma zde již utichlo,ale nemužu sem nedat odkaz na tento velmi dobrý článek,toto bychom si měli všichni přečíst a uvědomit si vše,o čem je tu hovořeno. http://www.blisty.cz/art/60181.html
asi 12 roky tomu
·
#35236
ha! asi jsi romano kapla na podstatu problemu: sharky NEUMI dojit k vyvrcholeni, proto hleda jine formy (sebeuspokojeni) :laugh:
asi 12 roky tomu
·
#34725
V jednom z clanku na zminene strance jsem objevil ...Muslimský aktivista Lukáš Větrovec z Mikulova na Břeclavsku... Ze se nase holky daji na islam, kdyz sse zaprodaji muslimovi, jeste chapu, ale proc chlap?
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty