Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.8K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 11 roky tomu
·
#43910
ok..ja som zabudla ze takto prebieha diskusia medzi Slovakmi.. miesto toho aby niekto reagoval na nazor druheho cloveka tak radsej rychlo uvazuje ako ho skusit zosmiesnit. Nie Katka, burku nenosim, ani satku, ale najma mam prilis vela normalnych veci v zivote to keep me busy to waste time with people who aren't ready to have a discussion, but wanna express their hatred only. Netvdrim ze islam je uzasna viera, ale je to moja viera, prave tak ako miliony ludi maju inu.. A mnoho ludi v historii spachalo zle veci v mene svojho nabozenstva- nech uz je akekolvek.. Co sa tyka vyhadzovania do vzduchu- once again..preco reagovat na to co niekto napisal ked mozem pouvazovat ako ho zosmiesnit radsej. Musi to byt velmi dobry zivot ked ma clovek vo vsetkom jasno a vsetko je cierno-biele- teda ludia sa delia na dobrych a zlych (a je mi jasne kam si zaradila mna:-) som rada ze je to v Londyne a nie doma, kde by som sa asi potykala s ludmi ktori su ochotni nedat mi ani na sekundu sancu len preto ze nahodou mam na nieco v zivote iny nazor.. better get to work and stop wasting my time:-)
asi 11 roky tomu
·
#43909
Eva aj ty nosis burku?
asi 11 roky tomu
·
#43908
asi sa dam na islam :S ,to je tak užasná viera ,tí užasny chlapi ach ...normalne si tu z nas strielajú :laugh: ...Moslimovia poradte na koho je planovany dalsi teroristycky útok ? Myslim ze po tejto debate,keby som tu mala zverejnenu adresu ,tak mi exploduje čochvila byt :woohoo:
asi 11 roky tomu
·
#43907
Ja som moslimka 11 rokov, podobne ako Peter- z vlastej vole, nieje za tym ziaden manzel/boyfriend etc.. Nabozenstvo mam nastudovane, mam 2 vysoke skoly, uspesnu karieru v Londyne a nikomu s nabozenstvom mozog nevymyvam. Je to kazdeho osobna vec a dufam ze ludia od nas sa pocas zivota v Londyne naucia trochu tolerancii..To ze ma niekto zlu skusenost s prislusnikom urciteho nabozenstva neznamena ze z toho vyplyva ze vsetci su rovnaki.. potom by ktokolvek kto sa pozrie na nie velmi davne teroristicke utoky IRA (IRISH REPUBLICAN ARMY) mohol vyvodit ze vsetci katolici su teroristi.. Mnoho moslimov musi na sebe este vela zapracovat,ale vela ich zije velmi pokrokovo. ja sa rozhodne k svojej viere hrdo hlasim. eva
asi 11 roky tomu
·
#43906
Alamo - jak jsem cetl tvuj prispevek tak jsem si vzpomnel na tohle :cheer: [img size=400]http://www.mileanhour.com/files/2012/9/229318-205655942897902-1033624303-n.jpg[/img]
asi 11 roky tomu
·
#43659
V pohode, kazdy ma svoj nazor. Poznam vela moslimov a mam len dobre skusenosti s nimi. Aj moj manzel je moslim a v zivote by som si nemohla priat lepsieho manzela. Ja som krestanka a vobec ma nenuti prestupit na ich vieru. On hovori, ze nutit niekoho nema vyznam, viera musi vychadzat z tvojho srdca. Bola som aj v Pakistane a vsetci sa tam spravali ku mne laskavo a priatelsky (aj uplne cudzi, nie len clenovia rodiny). Ano su aj fanatici a ti robia veci, ktore ale nemaju nic spolocne s islamom, ale s ich kulturou. Kvoli tomu vsak netreba hadzat vsetkych do jedneho vreca ... to iste mas aj s krestanmi, tiez je kopec fanatikov a robia co by nemali. To ozzys ... nevidela som fotky na zaciatku a ani nemusim. Viem si predstavit co tam je a ano, viem ze sa to deje, ale ako som napisala to nema nic spolocne s islamom...
asi 11 roky tomu
·
#43653
to: yvett27 Ze ty jsi vubec nevidela ty fotky na prvni strance teto diskuse? To jsou ty tvoje "vyjimky"? proc snimi vetsina tech "vpohode" muslimu, nic neudela? A kdyz uz jsme u Hitlera:I on zacinal v Nemecku, spolu s malym mnozstvim priznivcu, a jak to dopadlo, kdyz ta mlcici vetsina nic neudelala. Takze az si muslimove ujasni co vlastne chteji, a udelaji si poradek mezi sebou, tak na ne nikdo nebude nadavat. Nedavny priklad z Belgie: Muslimsky predak prohlasil ze komu se nelibi jejich nabozensti a jejich chovani, tak klidne muze s Belgie odjet{tim myslel belgicany}. Je toto OK?
asi 11 roky tomu
·
#43652
Ahoj, Hodne zajimavy tema a dost dobry prispevky-[nekdy dost husty ]]] ] Bye
asi 11 roky tomu
·
#43651
Ja si za svym nazorem stojim a vim moc dobre proc !!! Jestli ze se me nekdy nekdo zepta zda jsem vinnen, odpovim bez vahani- VINNEN !!!!
asi 12 roky tomu
·
#39300
NOOOOOOO video silene, a po tom typkovi bych jebla kyselinu aby vedel jaka je to sranda, bych mu rekla milacku miluji te a pleeessssk kyselinu do xichtu, stejne se ti kreteni neumi jinak branit vuci zenam jak kyselinou, ubozaci jedni, hej take prava ze by jednoho kleplo, pry tri druhy zen se kterymi se neda zit, A TA NEJLEPSI JE TA KTERA VYROSTLA TIM ZE JI RODICE BILI, chudaci muzi co si pak s takou otriskanou babou maji pocit, vsak pockat este maji kyselinu ve skrince. ne proste ne ja nemam uz slov k tomu, jako uz toto video mi dalo dost, jak nekdo muze take kecy poslouchat co to ma byt za boha? kdyz je mu prijemne jen zlo , nespletli se oni nahodou a nechteji uctivat satana? to bych uz pak cele pochopila ale takhle to proste nechapu. jsou to degeši hloupi, fuj a navic vim proc je ty zeny odmitaji pri pozadani o ruku, bo s takyma zrudama se vdavat , to bych taky nechtela, to jsou tak skaredi muzi ze i ta nejskaredejsi holka je pekna, fuj slizaci oplzli, blesati, spinavi, smradlavi, vsak jak to sedi vedle me mam uplne hruzu.no konec proste :angry: :angry: :angry:
asi 12 roky tomu
·
#39298
mozna by bylo dobre udelat zakon na to aby nekdo mlatil kazdy den tyto cvoky ci jak jinak je nazvat, aby se jim v tech zabednenych hlavach rozsvitilo, ale bohuzel tem se uz nerozsviti nikdy.....predstavuji realne nebezpeci nejen kvuli tomu, ze se chovaji nekteri sadisticky k zenam, ale take proto, ze jsou natolik sileni, ze pouzivaji bomby naloze, no a fakt cil je zabrat nam vsechno ...pres jednoho sem jdou dalsi a dalsi...urcite jsou mezi nimi i slusni lide, i hodni, jo muzou byt i ok lidi mezi nimi, ale ideologie co maji v hlavach z nich dela silence...., a otazka je, co udelat abychom si jich nepustili do nasich zemi jeste vic a jeste vic, v tom se uplne anglani zblaznili, kdyz jich sem pustili takove mnozstvi...bude je to mozna stat jejich zemi, co jim seberou....
asi 12 roky tomu
·
#35973
stepi: spatna zprava. vlada bude vstricna, protoze musi - diky EU a posahanym mozkum, ktery v tom europarlamentu sedi. tazke si zacni shanet nejaky UZI na stary kolena, az se vratis zpet do CR...
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty