Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.8K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 11 roky tomu
·
#43890
tomasek.katka ... vidim, ze si nepochopila ani len bodku z toho, co som napisala. A vies co? Moja rodina nemala ziadny problem s mojim manzelom a ani moji znamy nemaju a nestretla som sa ani s jednym negativom na okoli, co sa mojho manzela tyka. Vsetci ho maju radi a vazia si ho. Je mi ta luto. Si zaslepena a tu si riesis nejake komplexi. Neda sa s tebou normalne diskutovat a nema to ani vyznam. Neboj, ono sa ti vsetko vrati ... dobre aj zle.
asi 12 roky tomu
·
#39283
[url=http://www.youtube.com/watch?v=WyhpIa7JzGY&feature=related]DEBILOVE UZ SOU VSUDE[/url]to jsou kecy hej me z toho klepne ...ze uz i cesi jsou takovi hlupaci ....to uz sme na tom hodne spatne
asi 12 roky tomu
·
#39029
ahojte, tim se skutecne policy nebude zabyvat, musel by prijit sam na policy, udelat oznameni tam a i tak se tomu budou asi smat a zametou to pod koberec, resi dulezitejsi veci jak takove pro ne blbosti..dnes je na svete moc blaznu a kdyby meli stihat kazdeho cvocka, no tak to by muselo byt zavreno pul Britanie a cela Ceska republika.... :laugh: :evil:
asi 12 roky tomu
·
#38513
Zase jsem se rozcilila. To me jenom opet utvrdilo v tom ze: ''NEMA CENU SE BAVIT S PANICEM O SEXU''
asi 12 roky tomu
·
#38512
[quote][quote][quote][color=#bb0000]Vis jaky jsou zidi svine ? Ty jsi pro ne jenom odpad, protoze oni se povazuji za vyvolenou rasu a na tebe pohlizeji jako na hmyz, ktery jim slouzi. Budto jsi jeste moc mlada, nebo proste hloupa.[/color] Takze mlada, ani hloupa rozhodne nejsem, svine taky ne a jsem Zidovka...tak jak to chces rozseknout? Muzes napsat prosim konkretne ty Tve spatne zkusenosti, aby normalni clovek pochopil, proc jsi proti Zidum tak vysazena? Dekuji Hana[/quote] Az te nekdy srazi zidovka, co ridi jako prase ten svuj obrovsky range rover a pak ujede, coz se, uz pak mym kamaradum stalo, tak pochopis.[/quote] Aha, takže jen proto že tvé kamarády srazilo SUV, které řídila "židovka", tak jsou všichni svině? Kolik jsi toho tady najezdila? A kolik v čechách? Tam je podle tebe 50% židovských řidičů? Máš zajímavou logiku. Mne osobně děsí na cestách pakistánci a hlavně černošky.[/quote] To byl samozrejme jenom priklad. Takze slova jako ''jen proto'' si strc za klobouk. Najezdila jsem tu mnohem vic nez si myslis. Rekni mi kolik let si bydlel v zidovsky ctvrti? Kolik tvych kamaradu jsou izraelci ? Kolikrat jsi mel problemy s touto sortou lidi, kdyz ti nechteli vratit deposit ? Kolikrat jsi byl kvuli tomu u soudu ? Jo chlapce nemluv pokud nevis...
asi 12 roky tomu
·
#38001
to:englandiscatch22 to je jeden z najlepsich prispevkov, co som kedy cital. mas u mna plus.
asi 12 roky tomu
·
#37750
V posledni vete samozrejme nemluvim o Muslimech ...
asi 12 roky tomu
·
#37748
dik za link- tiez som to podpisal. peticia konci az v februari a aj tak si myslim, ze k tomu aby v UK bola neaka sharia nikdy nedojde. ale ti islamski fanatici to prehanuju uz fakt moc- tak im sa nepaci, ze dostavaju od statu setko zadara, oni budu jako furt drzi?! som zvedavy dokedy...
asi 12 roky tomu
·
#37747
[quote]http://epetitions.direct.gov.uk/petitions/1178[/quote] podepsal jsem bohuzel je tam jen 8527 podpisu a petice konci za tri mesice. K tomu aby se petici zabival parlament je zapotrebi min. 100 000 podpisu
asi 12 roky tomu
·
#36725
[quote]Asi by jste si mely uvedomit ze fotky jsou z anglie,ne?Nemaji stejny zakony jako cesko;nemecko atd.A zarazi me proc kecate jiny zemi do toho co by mela delat?A co se tyce tech radikalu 99.9% muslimu ma na ne stejny nazor jako vy(negativni).Nebo si snad myslite ze debilni nazory a chovani skinu odrazeji prumerneho cecha? A jestlize chcete/zachranit/ evropu-ROZMNOZUJTESE!!!))))[/quote] 1. kecame do toho, nebot problem se rozleva do cele Evropy, vcetne CR /SR. 2. spousta nemcu byla take proti valce a Hitlerovi. 3. ja mam nadprumerne namnozino (myslim cesky prumer) :woohoo:
asi 12 roky tomu
·
#35954
http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/6686-za-cssd-sla-do-voleb-muslimka-v-hidzhabu.aspx uz to zacalo aj v Cechach... je to hnus!
asi 12 roky tomu
·
#35189
velmi dobry prispevok Alamo. dufam, ze teraz sa ten prispaty Jsurf prebere btw- kdo chce protestovat, kludne sa mozte pridat- 03.09.11 je protest EDL v Tower Hamlets. je to sobota okolo 1pm. neni zatial potvrdeny na 100percent.
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty