Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.6K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 12 roky tomu
·
#38992
MEFISTO ty blbecek, z ktorej psychiny nam pises? silne reci na nete dokaze mat kazdy. davas si asi toulen, ked si este k tomu aj dost pozadu, ty imbecil. ja som zacal pisat o teme a ty stale o buznach? zeby? :D
asi 12 roky tomu
·
#38993
[quote]MEFISTO ty blbecek, z ktorej psychiny nam pises? silne reci na nete dokaze mat kazdy. davas si asi toulen, ked si este k tomu aj dost pozadu, ty imbecil. ja som zacal pisat o teme a ty stale o buznach? zeby? :D[/quote] MatoMato hej trumbero chces sa stretnut a povedat mi to do oci? TY CURAK dojdi na walmac, ta roztrham jak noviny,ty hovno, dojdi sem! SI JEBES SVOJU MATER JEBNUTU PICU!!! TY KOKOTKO DOJDI SEM NEZKA AL.ZAJTRA!!! O tve inteligenci napivida tva PM komunikace
asi 12 roky tomu
·
#38994
"hele ty kokote blbej, sice nejsem buzna ale tvou sprostou papuly a a taky tvou prdel okorenim tak jak si to zaslouzis ty potrate cikanskej." a ty pises o mojej inteligenci?! ty si mi bezdovodne zacal nadavat a potom tu fnukas o inteligencii? ty kus hovna, pytam sa ta- chces sa stretnut alebo si zbabely posero?!
asi 12 roky tomu
·
#38995
[b]mefisto, matomato[/b] skoda kluci ze uz to neni diskuze ale hadka, ale to byste si mohli psat vzkazama ne? uzijte cas uzitecne a ne takovym pismenkovanim ktere nikam stejne nevede,hm? pekny den :)
asi 12 roky tomu
·
#38998
od MatoMato co je ty kus hnoja, ty mamrd?! dufam, ze si skapal Pondělí, 09 Leden 2012 15:14 Ten chlapec je dusevne chory nebo aspon zaostaly. A to tak, ze hodne. Ale i tak te mam rad, ty moje cukrova prdelko <3
asi 12 roky tomu
·
#39029
ahojte, tim se skutecne policy nebude zabyvat, musel by prijit sam na policy, udelat oznameni tam a i tak se tomu budou asi smat a zametou to pod koberec, resi dulezitejsi veci jak takove pro ne blbosti..dnes je na svete moc blaznu a kdyby meli stihat kazdeho cvocka, no tak to by muselo byt zavreno pul Britanie a cela Ceska republika.... :laugh: :evil:
asi 12 roky tomu
·
#39050
toto je diskusia o islame, o tom jake je to debilne naozenstvo. svoje techtle- mechtle si chodte riesit na ine forum:) EDEN- to si fakt myslis,ze fizli sa budu paprat v takych somarinach?! si moc precitlively, ze? a este ked sa jedna o nas, ludi z east europe:) par krat som videl ako sa pred jednou nemenovanou cz diskotekou strhla hromadna bitka. policajti tam len stali a cumeli. ked to skoncilo, tak pozbierali ranenych. oni to maju na haku, chapes ty naivka?!
asi 12 roky tomu
·
#39051
[quote]toto je diskusia o islame, o tom jake je to debilne naozenstvo. svoje techtle- mechtle si chodte riesit na ine forum:) EDEN- to si fakt myslis,ze fizli sa budu paprat v takych somarinach?! si moc precitlively, ze? a este ked sa jedna o nas, ludi z east europe:) par krat som videl ako sa pred jednou nemenovanou cz diskotekou strhla hromadna bitka. policajti tam len stali a cumeli. ked to skoncilo, tak pozbierali ranenych. oni to maju na haku, chapes ty naivka?![/quote] konecne jeden ktery to vystihl doslovne , to to trvalo
asi 12 roky tomu
·
#39064
teraz v sobotu (14.1.) je v barkingu protest proti radikalnemu islamu. kdo sa prida?
asi 12 roky tomu
·
#39073
pocul som o tom proteste. ja tam idem
asi 12 roky tomu
·
#39083
to jo ja tam pujdu a zpet uz se nevratim ,a nebo mozna tak s rozbitou drzkou . pekna nabidka :laugh: ale radeji posedim doma, a pockam si na novinky na pohybech :laugh: od vas :laugh: preji hodne stesti a nezapomente si vzit sebou koberecky :laugh: a naucit se nejaky ten proslov jejich jazyce, preju hodne zdaru at se vsichni vratite vporadku domu ke svym rodinam, pritelkynim,nebo jen tak kamaradum..
asi 12 roky tomu
·
#39085
jasne, jedna vec je diskutovat o tom na anonymnom internete a druha vec je zdvihnut prdel a ist s tym nieco spravit (nemyslim zenske, samozrejme:) co som bol na poslednom proteste proti tym muslimskym curakom v tower hamlets- vlastne tam nedoslo s nimi k zadnemu "kontaktu":) stala tam cela armada fizlov, takze sme ich ani nevideli. islo hlavne o to, ukazat, ze aj my sa vieme proti nim postavit, takze to splnilo ucel. zase na druhu stranu, staci malo a oni su v ulicach hned...
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty