Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.7K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 12 roky tomu
·
#38970
[quote]pokial vim, tak toto forum je o debilnom islame, este aj nazov to ma taky, tak nechapem naco sem pchas taketo veci EDEN?!? si prihriaty a este aj sprosty. co cakas, ze ti napisem, ked ma provokujes, ty rura? pekne novorocne zelanie? :D ked uz sa bavime o tom islame, tak si uvedomte, co oni robia s homosexualmi. urcite to nekonci len pri nadavani cez mail.[/quote] prijde mi trapne tahat do diskuze soukromi, jakoze si pisete mezi sebou, jejej ja si taky pisi s lidmi chcete citovat sms? zajima vas to? EDEN nic proti ale to bylo trosku slabsi sem vytahnout soukromy email, a docela to ukazuje jak si inteligentni,promin ale to si myslim ja
asi 12 roky tomu
·
#38972
[quote]pokial vim, tak toto forum je o debilnom islame, este aj nazov to ma taky, tak nechapem naco sem pchas taketo veci EDEN?!? si prihriaty a este aj sprosty. co cakas, ze ti napisem, ked ma provokujes, ty rura? pekne novorocne zelanie? :D ked uz sa bavime o tom islame, tak si uvedomte, co oni robia s homosexualmi. urcite to nekonci len pri nadavani cez mail.[/quote] to ano, v tom s tebou souhlasim. jen nevidim zadny rozdil mezi nejakym fanatikem, kterej mi rekne, ze mi podrizne krk, a tebou, kterej nahlas informujes vsechny gaye a lesby, ze jim rozkopes hlavy... zatim jsem s tebou tak nejak souhlasil, ale neda mi to: fakt je tohle nutny? btw: moje zkusenost mi rika, ze fanaticti odpurci homosexuality maji ve vetsine pripadu s timto jevem zasadni "interni" problem. znam dost takovych, kteri vykrikovali totez, co ty, a po par letech se nezne tulili k jinemu muzi. par jich z toho melo docela tezky problemy, nebot pred svym "prozrenim" se hrde hlasili k nacismu, obnove jedne rasy, zakazu homosexualu, pripadne k skinhead hnuti... uprimne: doufam, ze to nemas hozeny stejne. protoze to peklo, ktery by te cekalo, si sice umi predstavit, ale prozit bych to nechtel...
asi 12 roky tomu
·
#38973
rozdil je,ze ja som mu poslal par nadavek a to je vsetko. islamsky kreten ti nebude nic posilat, rovno ta vyhodi do luftu. a kedy som pisal o lezbach? proti nim nemam nic:) tak este raz- toto je o inej teme
asi 12 roky tomu
·
#38974
mato, v prvni rade je to diskusni forum - z tohologicky plyne, ze se tu o necem diskutuje. pokud te nejak toci, ze se ve vlaknu o islamu rozebira pristup islamistu (a tvuj) k homosexualite, tak to napis rovnou a nezakrejvej to pouckama, co je co. anyway, kdyz nesnasis buzeranty, logicky by jsi mel nesnaset i lesby - je to totiz druha cast jednoho (stejnyho) problemu... me proste jen mate, ze se vyjadrujes dost radikalne k urcity skupine lidi, a to aniz by jsi je znal. jsem si totiz na vic jak 100% jistej, ze pokud se potkame u piva, tak se se mnou budes bavit uplne normalne a v pohode, protoze na me proste nepoznas, ze jsem jinde. ovsem tvuj pristup se asi zmeni ve chvili, kdy ti reknu, ze jsem teplej. a ja se jen ptam: proc? co je duvodem tvyho totalne agresivniho pohledu na buziky? spatna zkusenost?
asi 12 roky tomu
·
#38976
ide asi o to- pokial si biely Europan je v podstate jedno ake mas nazory (az na "antifa" nazory). berem to tak, ze si s nami. nezaujmaju ma keci o europskej kolonizaciia a podobne zvasty. (SK ani CZ nikdy ziadne kolonie nemali a UK kolonie boli spravovane UK vladami, nie beznymi ludmi) proste si z inej kultury alebo nabozenstva a nechces sa prisposobit? vysmahni, odkial si prisiel! je jedno, co trepu v mediach, ludia uz toho maju dost! staci sa mrknut na tu zensku z "my tram experience" -no hotovy skandal. na druhu stranu, tie muslimske spiny, co zmlatili bielu anglicanku- o tom uz ani slovo...
asi 12 roky tomu
·
#38980
Mate pravdu Janravaka, dakujem :)
asi 12 roky tomu
·
#38981
Bolo mi povedane, ze naivny, ale ja si nemyslim, pozrite co ma pri patrani po pomoci milo prekvapilo: Reporting a homophobic crime If you've been a victim of a crime, or witnessed a crime taking place and you think that there may have been a homophobic motive behind it, you should mention this to the police when you are giving your statement. Victims of homophobic crime may be reluctant to report the incident to the police because they're not comfortable talking about their sexuality to people they don't know. They may feel that they will not be listened to or taken seriously. Most local police forces have a special unit that's dedicated to dealing with incidents of homophobic crime. Officers who work in these units have had special training on how to deal with issues of homophobia. If you'd feel more comfortable talking to someone like this, ask to speak to them when you contact the police station.
asi 12 roky tomu
·
#38982
[quote]Bolo mi povedane, ze naivny, ale ja si nemyslim, pozrite co ma pri patrani po pomoci milo prekvapilo: Reporting a homophobic crime If you've been a victim of a crime, or witnessed a crime taking place and you think that there may have been a homophobic motive behind it, you should mention this to the police when you are giving your statement. Victims of homophobic crime may be reluctant to report the incident to the police because they're not comfortable talking about their sexuality to people they don't know. They may feel that they will not be listened to or taken seriously. Most local police forces have a special unit that's dedicated to dealing with incidents of homophobic crime. Officers who work in these units have had special training on how to deal with issues of homophobia. If you'd feel more comfortable talking to someone like this, ask to speak to them when you contact the police station.[/quote] promin ale narazis tim jeste stale na ten hloupy email, ktery napsal matomato? asi si to moc beres kazdy mame obcas nejake hloupe poznamky ale resit to takhle nejak do nejakych extremu , to mi prijde absurdni. mel bys travit cas uzitecne, vem si pyzamo a hup do mesity jednu mam za barakem taky bych sla , ale vis jak ne by me vyto no vytamto, by me tam zkratka nechteli
asi 12 roky tomu
·
#38983
[quote][quote]tahaj fajcit kokoti negrom buzerant!! NEBOJ SA TY KOKOTKO, KED JA ALEBO MOJI ZNAMY ZISTIME, ZE VOLAKY CECH SLOVAK JE TEPLOS, TAK MU ROZKOPEME HLAVU!! to si zapamataj ty hovno buzerantske!!! Od: mato Sent: Friday, 6 January 2012, 0:33 Subject: Re: Odpověď : slovaci a cesi![/quote] no. vzhledem k tomu, ze jsem buzerant, tak se tesim na to rozkopani hlavy. jo, a vem si s sebou vic lidi - pokud to ovsem neni nejakej tvuj ulet v zaplave vzteku... [quote="eden"]Tak posudte sami, mne je zle pri myslienke, ze takyto chori ludia si slobodne kracaju po uliciach, snad nie na dlho, kopiu emailu som poslal aj na Londynsku policiu a verim, ze oni si uz s nim poradia!![/quote] verim, ze se londynska policie tomu mailu zasmeje a shodi ho ze stolu. opravdu ses tak naivni, nebo to jen hrajes??[/quote]
asi 12 roky tomu
·
#38984
[quote]Bolo mi povedane, ze naivny, ale ja si nemyslim, pozrite co ma pri patrani po pomoci milo prekvapilo...[/quote] no, tak abys nebyl prekvapenej, az ti na ten mail ve slovenstine nikdo z london police neodpovi ;)
asi 12 roky tomu
·
#38985
[quote]to eden[/quote] hele poslouchej ja nechci byt proti tobe, jen se slusne zeptam kdo podle tebe je chory clovek??? jako kazdy kdo ti rekne ze si pi*a nebo de*il , nebo neco sprosteho je chory? nebo jako podle ceho soudis? me zajima jak si dosel k tomu ze MatoMato je chory, usoudil si podle jednoho emailu, ktery se ti nelibil? vis kolik lidi mi tady posilalo privatne zpravy do schranky s nejakyma jejich nazorama na me? ale nikdo me nezna, a kdyby me znal tak treba rekne a ta je milionovy clovek, jde mi o pointu ze soudis vlastne NEPRAVEM NEKOHO KOHO ANI NEZNAS, A navic udas nejakou emailovou adresu , ten clovek si jich muze zalozit jeste dalsich 50000000000 a nevim kolik nul jeste k tomu pridat. takze ono je pekne ze sis neco vyhledal, a ze mozna mas pravo na nekoho "bonzovat" ale kdyz nemas nic vic nez jen nejakou stupidni email.adresu ,necitis se blbe vubec policii obtezovat takovyma blbostma? hele budto nepracujes a tak mas mnoho casu nazbyt a moc premyslis az z toho lezou takove vysledky, a nebo tedy ses trosku jiny ty a ne matomato. jen mi to cele vysvetli a navic se tebe nebudu ptat, me zajima jak mi to cele zduvodnis
asi 12 roky tomu
·
#38986
[quote]pokial vim, tak toto forum je o debilnom islame, este aj nazov to ma taky, tak nechapem naco sem pchas taketo veci EDEN?!? si prihriaty a este aj sprosty. co cakas, ze ti napisem, ked ma provokujes, ty rura? pekne novorocne zelanie? :D ked uz sa bavime o tom islame, tak si uvedomte, co oni robia s homosexualmi. urcite to nekonci len pri nadavani cez mail.[/quote] hele ty kokote blbej, sice nejsem buzna ale tvou sprostou papuly a a taky tvou prdel okorenim tak jak si to zaslouzis ty potrate cikanskej. Kdo je u tebe sprostej ? volvenstain? podle mne ani nahodou! vi o cem pises ale ty podle mne jenom tapas a pises o volovinach.Ta "rura" jses ty respektive ses kus kokota a nic jineho. TEMA JE JEDNOZNACNE DANE -ISLAM na jakou picu resis teply ty kokote! Mas snad spatnou skusenost s nima??? Ja tedy ne a muzu ti klidne rict ze s nima dokazu vyjit rozhodne lip nes s takovym kokotem jak si ty .. Skus si neco jeste zapindat debile a roznesu te na kopytech :evil:
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty