Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.7K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 12 roky tomu
·
#38605
a potom na co si tu ty???ani cesi a slovaci niesu perfektni....vsici robia??nie....
asi 12 roky tomu
·
#38606
presne jak to napisala HAMPLI uplne s tym suhlasim. som zvedavy jak na to zareaguje opozicia...
asi 12 roky tomu
·
#38607
to MARTINKAs: to si myslela jak? no a k DUNIAH.B a spol: je to strata casu debatovat s takymi ludmi. ale fakt je ze oni si to raz uvedomia! ale uz bude neskoro ALAMO- super prispevok, hlavne ta prva cast. no a z arabskej jari sa pomaly stava kruta zima- v egypte prevzali vladu tvrdi islamisti a bude tam platit zakaz alkoholu, oddelene plaze a dalsie "vymozenosti" stredovekeho choreho islamu. takze pridu o turistov- jeden z ich najvacsich prijmov. ale ved co, potom tu neaka charita bude otravovat ludi s fotkami chudobnych egytpanov. a pri najhorsom emigruju k nam...
asi 12 roky tomu
·
#38608
[quote]presne jak to napisala HAMPLI uplne s tym suhlasim. som zvedavy jak na to zareaguje opozicia...[/quote] [b][i][color=#000044]MatoMato, vera pockajme ako na to zareaguje "opozicia", len mam obavy, ze nic konstruktivne to nebude. Zatial som tu videl len same blaboly a vyplody fantazie doslova naivnych ludi, ktory sa opieraju o velmi chabe tvrdenia a nevidia, respektive nechcu vidiet co sa deje s Europou. Tento topic mimochodom nie je o islamizacii UK ale o dopade islamu ako takeho na kulturu povodneho obyvatelstva, to podotykam lebo vidim, ze niektory si to za tych 23 stran "nevsimli"[/color][/i][/b] :woohoo:
asi 12 roky tomu
·
#38614
Myslim,ze zadna reakce nebude. Chapu pohled duniah,za se ji toto tema musi zdat zamerene z vetsiny pouze negativne proti muslimum.na druhou stranu je ale take treba chapat pohled ostatnich,ze mohou mit opravnene duvody mit z muslimu a jejich viry strach a ze o tom mluvi. A jelikoz jsem tu byla at uz primo nebo neprimo nazvana rasistkou a rozhodne se rasistou necitim byt a citim tedy potrebu se branit,tak zde pro jednoduchy prehled shrnu sve nazory,pro ktere jsem byla takto osocena: - Multikulturalismus nefunguje [i](jsem-li pro tento nazor rasistka,tak to musi byt rasisticka cela Evropa paklize budeme pohlizet na vrcholove politiky evropskych statu jako na nase predstavitele,vcetne nemecke kanclerky)[/i] - Nove prichozi obyvatelstvo by se melo snazit o prizpusobeni,asimilaci, s tim,ze maji samozrejme pravo na svou kulturu,ktere nesmi byt potlacovano ani umensovano,ktere se ale nestane duvodem pro jejich vyclenovani se z ostatni spolecnosti,duvodem k vytvareni vlastnich mest ve mestech,vlastniho statu ve statu,nestane se duvodem na ruseni kulturnich zvyku puvodniho obyvatelstva ani jakymikoli jinymi imperativy vuci puvodnimu domacimu obyvatelstvu - Islam do Evropy prinasi kulturni obohaceni Evropy,ale take sebou nese i negativa v oblastech,kde neni s evropskymi hodnotami,zvyky a evropskou demokracii v souladu - Radikalni islam je velkym nebezpecim jak pro Evropu,tak pro cely svet a potazmo take pro islam umirneny. - Ma-li souziti kultur fungovat,musi se lide techto kultur navzajem respektovat,nemuze byt pozadovan respekt jen pro jedny z nich,ti druzi maji na respekt stejne pravo,pravo na respekt maji i domaci obyvatele - Kazdy ma pravo na svou viru,na svobodu nabozenstvi,na svobodu slova,na pristup ke vzdelani a k praci,na to mit rodinu a dustojnou zivotni uroven,pravo na ochranu a pomoc,na bezpeci,pravo na rovnost - Politicka korektnost by mela mit sve hranice Domnivam se,ze tyto me vyse zminene nazory nejsou ani diskriminacni ani rasisticke,presto jsem byla v tomto tematu nekterymi pro ne odsouzena... Timto se s vami a s timto tematem loucim a vsem,kteri slavi Vanoce,i tem,kteri je neslavi,ale ani jim nevadi a nevadi jim,ze jini je slavi a neurazi je ani samotny nazev svatku, preji hezke Vanoce a prijemne svatky;)
asi 12 roky tomu
·
#38681
presne tak! kazde nabozenstvo je nebezpecne, to mas HANUSKOVA pravdu:). ale henti kreteni v pyzamach, provozujuci samanske ritualy a vybuchujuci na trhoviskach su najnebezpecnejsi :) islam je rakovina dnesneho sveta.
asi 12 roky tomu
·
#38683
dik :) ozaj preco sa nemozem dostat na tvoj profil? a kde je neaky vymlety islamofil alebo zastanca "ludskych prav"?! zeby si uzivali Vianoce? :D chudaci jtsurf a dawoss uz sklapli. necudujem sa- nemali k tomu co dodat, dosli im rozumne argumenty. tu vsetci vidime, ze ta ich liberalna tolerancia stoji na slabych zakladoch. ved to priznali aj eu politici. otazka je preco k tomu celemu doslo? ti socialni inzinieri su tam akoze naco?!? nato studovali aby potom spustili to multikulti svinstvo? sedliacky rozum ti staci na to, aby si si domyslel, ze ked das dokopy viac kultur, tak to nebude fungovat! cele to smrdi a nuti ta to mysliet, kto za tymto je a o co mu ide (kazdy si uz dalej domysli)...
asi 12 roky tomu
·
#38955
Ahojte ludkovia, ked uz hovorite o nenavisti a primitivnosti, neda mi sa nepripojit.. Ja nazor na islam nemam, rozdelujem ludi iba na dve skupiny, dobri a zli a jednym s tych velmi zlych je aj prispievatel MatoMato!! na dokaz prikladam kopiu jeho nechutneho emailu s ktorom ma zastrasuje: tahaj fajcit kokoti negrom buzerant!! NEBOJ SA TY KOKOTKO, KED JA ALEBO MOJI ZNAMY ZISTIME, ZE VOLAKY CECH SLOVAK JE TEPLOS, TAK MU ROZKOPEME HLAVU!! to si zapamataj ty hovno buzerantske!!! Od: mato Sent: Friday, 6 January 2012, 0:33 Subject: Re: Odpověď : slovaci a cesi! Tak posudte sami, mne je zle pri myslienke, ze takyto chori ludia si slobodne kracaju po uliciach, snad nie na dlho, kopiu emailu som poslal aj na Londynsku policiu a verim, ze oni si uz s nim poradia!!
asi 12 roky tomu
·
#38958
[quote]Ahojte ludkovia, ked uz hovorite o nenavisti a primitivnosti, neda mi sa nepripojit.. Ja nazor na islam nemam, rozdelujem ludi iba na dve skupiny, dobri a zli a jednym s tych velmi zlych je aj prispievatel MatoMato!! na dokaz prikladam kopiu jeho nechutneho emailu s ktorom ma zastrasuje: tahaj fajcit kokoti negrom buzerant!! NEBOJ SA TY KOKOTKO, KED JA ALEBO MOJI ZNAMY ZISTIME, ZE VOLAKY CECH SLOVAK JE TEPLOS, TAK MU ROZKOPEME HLAVU!! to si zapamataj ty hovno buzerantske!!! Od: mato Sent: Friday, 6 January 2012, 0:33 Subject: Re: Odpověď : slovaci a cesi! Tak posudte sami, mne je zle pri myslienke, ze takyto chori ludia si slobodne kracaju po uliciach, snad nie na dlho, kopiu emailu som poslal aj na Londynsku policiu a verim, ze oni si uz s nim poradia!![/quote] promin musim odpovedet:nechci se zastavat, ale mnozi lide daji na to co tady nekdo napise, vem si priklad uzivatel HANUSKOVA, kazdy ji tady kritizuje jaka je ... a tamto , ale zna ji nekdo osobne? ZNATE NEKDO uzivatele MatoMato osobne abyste jej mohli soudit takovym nazorem ze je zly? to ze se nekdo vyjadri svymi slovy je pro vas zlost? to ze ja nekomu reknu pravdu a ta se ale dotycnemu nelibi dela ze me zleho cloveka,ikdyz naopak jsem velmi slusna, pracovita a rada pomuzu?...takze pointa meho prispevku je ta , ze at uz kazdy napise cokoliv, TO z nej nedela dobreho ci zleho cloveka.. a zase, pisu pouze svuj nazor, to co dela ISLAM o tom ne treba se bavit a rozebirat , to vi 99% populace co jsou zac, ale zamysleli jste se nekdy sami nad sebou nad svymi chybami aby jste mohli rict nooo ja tak nemluvim ja sem dobry clovek .. a MatoMato mluvi tak a tak a je zly clovek... ty vole sorry JDI SE VYCPAT , sorry nic ve zlem jen me to hrozne pobavilo :laugh: a to co si napsal v posledni vete, to z tebe akorat dela...... si to domysli, protoze TY JSI PRECE DOBRY CLOVEK mam pocit ze taky ten dokonaly ve vsech smerech
asi 12 roky tomu
·
#38962
ahoj Eden, no ten Mato mato je typek, co neni dusevne uplne normalni, dnes ovsem je hodne lidi mimo realitu, takze ono to s tim tezko neco nadelame, jedine co se da delat se temto lidem vyhnout, po svete chodi hodne silencu, a ani my nekdy nejsem tak uplne normalni, protoze co je normalni?co je normalka pro jednoho neni normalni pro druheho.., s davanim na policii sis mohl v podstate usetrit cas, skoro bych se vsadila, ze to nebude nikdo resit, policy resi veci jako jsou vrazdy, nebo nasili co se da pekne dobre dokazat, tohle nebudou vubec resit, se vsad ze ne, navic my jsme pro ne cizinci a tudiz vicemene nejsme pro ne lide...neboudou se tim vubec zabyvat.... :)
asi 12 roky tomu
·
#38963
[quote]tahaj fajcit kokoti negrom buzerant!! NEBOJ SA TY KOKOTKO, KED JA ALEBO MOJI ZNAMY ZISTIME, ZE VOLAKY CECH SLOVAK JE TEPLOS, TAK MU ROZKOPEME HLAVU!! to si zapamataj ty hovno buzerantske!!! Od: mato Sent: Friday, 6 January 2012, 0:33 Subject: Re: Odpověď : slovaci a cesi![/quote] no. vzhledem k tomu, ze jsem buzerant, tak se tesim na to rozkopani hlavy. jo, a vem si s sebou vic lidi - pokud to ovsem neni nejakej tvuj ulet v zaplave vzteku... [quote="eden"]Tak posudte sami, mne je zle pri myslienke, ze takyto chori ludia si slobodne kracaju po uliciach, snad nie na dlho, kopiu emailu som poslal aj na Londynsku policiu a verim, ze oni si uz s nim poradia!![/quote] verim, ze se londynska policie tomu mailu zasmeje a shodi ho ze stolu. opravdu ses tak naivni, nebo to jen hrajes??
asi 12 roky tomu
·
#38969
pokial vim, tak toto forum je o debilnom islame, este aj nazov to ma taky, tak nechapem naco sem pchas taketo veci EDEN?!? si prihriaty a este aj sprosty. co cakas, ze ti napisem, ked ma provokujes, ty rura? pekne novorocne zelanie? :D ked uz sa bavime o tom islame, tak si uvedomte, co oni robia s homosexualmi. urcite to nekonci len pri nadavani cez mail.
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty