Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.8K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 12 roky tomu
·
#38491
Matousku, probuh, precti si to jeste jednou (ale pochybuju, ze by ti to doslo i po desatem precteni) :) JFsurf ;)
asi 12 roky tomu
·
#38492
matomato: člověče umíš číst, nebo ti to tam někdo předčítá. Doufám, že sis na to čtení nezotročil nějakého chudáka(z menšiny). Je to tam asi 3x citované. A nediv se, že mi ruply nervy. Na vás člověk může argumentovat svými slovy nebo slovy větších hlav než jsem já, ale stejně jste pořád ty magůrci s cihlou v ruce a krvavýma očima. Takže si můžete dát hromadný pozdrav, ale bacha...sigh hail už použil jiný váš kamarád;)
asi 12 roky tomu
·
#38494
hehe! vy dve mrdky stupidne, ste sa nasli, co? co je kde citovane? ty sragora, ja nemam z nackami nic, davaj si pozor, co tu hodis na sklo. a kedy si ty pouzil neaky argument? myslis tie hovna predtym? :) prosim ta, sak si si v tom protirecil istom prispevku. scooby doo je mensi zmatkar nez ty :D
asi 12 roky tomu
·
#38495
[quote]hehe! vy dve mrdky stupidne, ste sa nasli, co? co je kde citovane? ty sragora, ja nemam z nackami nic, davaj si pozor, co tu hodis na sklo. a kedy si ty pouzil neaky argument? myslis tie hovna predtym? :) prosim ta, sak si si v tom protirecil istom prispevku. scooby doo je mensi zmatkar nez ty :D[/quote] Proto jsem psal, že jsem kolikrát citoval i různé evropské demografy, ale pro tebe je příště podepíšu. Tobě to přijde, že si protiřečím a vzdělaný člověk by řekl, že jsem parafrázoval(pro tebe - přeformulování textu či slovního projevu vlastními slovy a jinými termíny při zachování původní myšlenkové podstaty)..ovšem v další části textu jsem jim i trochu zaoponoval..to se tak stává....A řekl bych, že s nacisty máš společného víc než si myslíš;)..už třeba podstatu myšlení, ty hlavičko přitroublá;)
asi 12 roky tomu
·
#38496
aha diki za klasifikaciu. aj tak si myslim, ze s nimi nemam nic. to len ubohy chudacik, jak si ty, si to moze myslet. a to ma jaksi netrapi. pre mna si blbec a este k tomu aj psychicky naruseny. to si jako co chces dokazat, ked tu pises vyznamy slov? ze ti druhy si zmenia o tebe nazor potom tvojom chorom prispevku? to uz asi tazko:D aj podla karmy si myslim, ze o tebe ludia uz nazor maju aj z inych diskusii (to iste jtsurf- karma -16, ale to je aj kvoli jeho fotke:D)
asi 12 roky tomu
·
#38498
Ty jsi vážně hloupý:-).....přeji ti dlouhý život. Užívej si své neúspěchy, hlupáčku. A nezapomeň, že ráno v sedm nastupuješ na směnu do fabriky, tak ať ti to nevyfoukne nějaká menšina. Nezaspi;)..áááhoj
asi 12 roky tomu
·
#38499
Tak s tou karmou si nam to ted teda natrel vsem :((((( Ses nejak rozjel i s tou fotkou :) lmao
asi 12 roky tomu
·
#38501
Matomato..lépe řečeno...tvé IQ a EQ není rovno 6-C
asi 12 roky tomu
·
#38502
ja vim, ja vim surfe :D ty zachvilu napises, ze uz ta to nebavi a za tri dni, ked sa ti nafuknu gule, budes tu masturbovat nad svojimi heftami zas... si mamlas, ktoremu ocividne robi dobre, ked ho ludia posielaju do prdele. DAWOSS: takze na to pivo nejdes? si sracka, ale to uz som ti pisal. neboj sa, niekto ti uz coskoro zas rozbije tu tvoju sprostu hlavu za tie debilne nazory :D
asi 12 roky tomu
·
#38503
"Matomato..lépe řečeno...tvé IQ a EQ není rovno 6-C" dawoss to uz si nespravis. po tom, co si tu natrieskal za chore keci si uz nikdo o tebe nebude mysliet, ze si inteligent. to uz nezachranis. garantujem :cheer:
asi 12 roky tomu
·
#38504
Děkuji ti, že jsi tak vtipný..uplně perlíš, plešounku:-)
asi 12 roky tomu
·
#38505
neperlim, prave naopak, naramne dobre sa bavim! takych dvoch imbecilov jak ste vy dvaja, som uz pokope dlho nevidel :D
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty