Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.6K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 12 roky tomu
·
#39104
http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-birmingham-16503767 vypada to na dalsi priklad "uzasneho" multikulturalneho spolunazivania. nikde sa o tom uz nepise (to aby media neboli oznacene ako rasisticke,ze?) ,ale vypada to tak, ze obete su biely (mozno poliaci) a utocnici su aziati (politicky korektne oznacenie smradlavych, uchylnych islamistov). chcem vidiet ten randal, keby to bolo naopak- ze priudeny aziati su obete. tri mesiace by to rozmazavali po spravach, vypovede znamych a priatelov obete, ze aj oni sa stali tercom neakeho "rasoveho" utoku.... proste cirkus! ale ked farebny utocia na bielych, tak to rasizmus neni, ze?! ...fakt by ma zaujmalo, preco sa o tomto pripade nikde nepise...
asi 12 roky tomu
·
#39108
mato, prestan vysilovat, nebo dostanes infarkt. za prve, neni tam nic o tom, kdo byly obeti a kdo byli utocnici. takze to nemuseli bejt polaci a asiati, ale mohli to byt klidne nemci a anglicani (nevrazivost mezi pokrevnimi pribuznymi...). multi kulti je stejne nebezpecna vec, jako tvoje ultra-nazzi povaha.
asi 12 roky tomu
·
#39109
no sak prave ,ze tam nic neni. staci sa trochu pohrabat na nete
asi 12 roky tomu
·
#39267
ráda se podělím s pár informacemi o aktuálním dění našich .....
asi 12 roky tomu
·
#39268
[quote]ráda se podělím s pár informacemi o aktuálním dění našich .....[/quote] [url=http://mediaoislamu.cz/]MEDIA O ISLAMU[/url]
asi 12 roky tomu
·
#39269
ZHA- dik za link. normalne chodim na http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Surveys.aspx ti muslimy su chory, cele to nabozenstvo je hnus!! obzvlast hnusne je toto- http://mediaoislamu.cz/2011/zenska-obrizka-ceka-vsechny-britky-brzy-tu-bude-vladnout-islam-kaze-britsky-imam-daily-mail/ su to uchylni smradi! nech mi nikdo nevyklada,ze to je ich posrata "kultura". nemam proti nim nic,ked su vo svojich vsivavych krajinach. ale oni lezu sem a beru so sebou tie svoje svacnute "kulturne" zvyky. nech sa s tym strcia do prdele! ISLAM JE SPINA SVETA!
asi 12 roky tomu
·
#39270
[quote]ZHA- dik za link. normalne chodim na http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Surveys.aspx ti muslimy su chory, cele to nabozenstvo je hnus!! obzvlast hnusne je toto- http://mediaoislamu.cz/2011/zenska-obrizka-ceka-vsechny-britky-brzy-tu-bude-vladnout-islam-kaze-britsky-imam-daily-mail/ su to uchylni smradi! nech mi nikdo nevyklada,ze to je ich posrata "kultura". nemam proti nim nic,ked su vo svojich vsivavych krajinach. ale oni lezu sem a beru so sebou tie svoje svacnute "kulturne" zvyky. nech sa s tym strcia do prdele! ISLAM JE SPINA SVETA![/quote] je to opravdu k placi, a je mi moc lito deti ktere takto trpi, ikdyz z nich vyroste to co z jejich rodicu, ale nemuselo by, opravdu je to moc smutne, a docela me boli pomysleni cim vsim ty deti prochazi, jakou bolesti, zneuzivanim, nasilim a vsim moznym projdou behem zivota, ovsem maji na vyber se vzdat rodiny a vseho a utect a zacit jinak, to ale neudelaji protoze jejich nejblizsi a pote si stezuji, a to uz mi lito neni, protoze je to jejich volba, se poddat islamu a zakonum danym. ja proste a jednoduse dodam na zaver NO COMMENT :( :( :( a dekuji taktez za odkaz
asi 12 roky tomu
·
#39278
islam je fakt chory. je to stredoveky zvrhly kult. takisto neexistuje ziadny "umierneny a extremny" islam. vsetci ti vymleti muslimi su o tom istom! dik za link ZHA, nevedel som, ze uz aj u nas je uz tolko tych uctievacov pedofila mohameda... no najvyssi cas zacat s tym nieco robit. alebo chceme aby to skoncilo jak tu?
asi 12 roky tomu
·
#39281
ty jejich pravomoce a ritualy, mi tezce nelezou do hlavy, jaktoze jeden muze to a druhy ne, mam namysli jaktoze zena nemuze pomalu 90% veci co muz, hej ja mit chlapa ktery by ny me vtahl ruku , bych mu ju zlamala na 5krat , pokusil se me znasilnit??? hej bych mu dala takou drticku ze by se blb*cek nevzpamatoval... to jen ty kravky se neumi branit, no proste k tomu se uz snad neda vyjadrit , bo me to akorat vzdycky rozcili,pracovat to neumi, a zit sporadane a v cistote taky ne. k cemu ten rubbish vubec je? jen na obtiz,vsak pomalu ani nevi jak se drzi propiska, a baby ? ty umi jen utracet money co jim chlapi nosi, hej to co sem zas videla na povanocnich slevach sem nechapala. tak oni nerobi ale tasek 150okolo sebe narvanych hadrama, nechapu. to si kupujou i to co nepotrebujou nebo jak jako? jeeej jsem tak rada ze sem se narodila v CZ bo byt jejich narodnosti asi bych se musela odstrelit, aby mi nekdo rikal ze se mam zahalovat do habitu.to jo....nasrat a rozmazat. a jeste do cerneho. no kdybych tady mela napsat vse co me na nich sere tak popisu celou jednu stranu tady minimalne, avsak , vsichni vidite co se tam deje a ne treba rikat. pokoukejte na ten link bo je tam hooodne zajimavych veci . hlavne kouknete na tam je archiv a zajimave je kdy ve vzniku bylo jen par prispevku pak uz prez deset mesicne a ted sou to stovky mesicne.. taky clovek denne necte na novinkach nic jineho nez islamiste toto, a pak a muslimove hento, a furt dokola. proste uplne degesi na entou, vole at si tahnou vsichni zpet do te sve hnusne spinave zeme, a delaji si tam bordel a atentaty, a vse. tady na to nikdo neni zvedavy. hlavne k tomu aby se rozmnozili staci bohate jeden jediny jedinec v zemi , napr v CR nebo SK staci jeden tady ten hajzlik a bude se to mnozit jak bakterie .. ja bych to definovala uplne nejjednoduzsi zkratkou !!! a sice [b][u]ISLAM = SPAM[/u][/b]
asi 12 roky tomu
·
#39283
[url=http://www.youtube.com/watch?v=WyhpIa7JzGY&feature=related]DEBILOVE UZ SOU VSUDE[/url]to jsou kecy hej me z toho klepne ...ze uz i cesi jsou takovi hlupaci ....to uz sme na tom hodne spatne
asi 12 roky tomu
·
#39291
hahhahahahaha, jo jsou sileni, z naseho ceskeho uhlu jsou pomateni, ale kdyz se nad tim kapku zamyslime, proste kazdy nejak byl vychovany, my v cesku, oni tam kde jsou, od mala je oddelovali od chlapecku, od mala jim vstepovali uplne jina pravidla jak mame my, no a proto jsou jaci jsou...ty zeny v techhle zemich nemuzou opravdu skoro nic, krom toho co rekne chlap..a kdyz neposlouchaji, muze je nejen zbit, ale i zabit, ve veci cti muze chlap vyvrazdit i deti a vnuky, ja cetla jejich rodinne pravo, je to pravo, ktere je horsi jak u nas byl stredovek.., jedine co muzou, je nemusi jak my se drit, chlap ma povinnost je zivit a kdyz je bohatsi jim davat penize i na ty hadriky..., aby vyadaly co nejlip, proc? no prece pro nej, doma aby mel vsechny tzv. sluzby zajistene.., deti aby mel hodne potomku , aby az zestarne se o nej starali.., Islam je nabozenstvi, ktere vymysel kdysi jejich prorok Mohamed a v jeho dobe se zeny mely vic zle jak dnes, tudiz tenkrat to bylo pokrokove nabozenstvi, tim, ze se chlap o zeny musel postarat, stejne tak jako o sve stado dobytka.., a to co bylo za Mohameda, tak plati presne i dnes...proto zeny nosi ty haby, cim vic zahalena, tim ctnostnejsi, to je jejich vyklad...chlap muze temer vse, ony jen to co jim dovoli a jestli to neodporuje jeste KOranu, ...jedina radost zen je vychovavat muzum deti a starat se o rodinu a byt pro muze krasnou, jeden muz pro zivot, kdyz rodice vyberou psychopata nebo zleho muze, tak musi i zemrit, kdyz on chce, protoze je mu zcela vydana na milost a nemilost. S dobrym muzem, muze relativne zit dobry zivot, se spatnym nemuze z toho uniknout, jako my v Evrope co nejsme jejich viry. V jejich vire stoji i to, ze kdyz se obetuji pro viru a rozsireni Islamu po svete, prijdou do nebe, kde bude sto panen..., pro to umiraji, proto zabiji, proto teroriste nici a pleni..a je v tom i sadismus, lidem vlastni., nejen jim, nejsou jedini kteri vedou valky.., vzdy hraje roli sobectvi lidi..a jejich ruzne uchylky, kdy nekteri radi zabiji jini radi berou...mezi temi zenami jsou stejne povahy zen jako u nas, ale ony toho moc nemohou..proto jim nezavidme..mozna jim muzeme zavidet, ze se nemusi drit jak my..maji jen jednoho pana a to sveho manzela..my mame za zivot moc ruznych tzv. panu a sefu ap...ale my je muzeme vymenit, ale ony ne...proto jim prejme ty jejich tasky plne nakupu...., jen je tragicke, ze napr. Velka Britanie si jich sem pustila prilis mnoho a velmi tim riskuje, ze za par desitek let, zde bude stat, kde se ony burky cili haby budou bezne nosit...v islamu je, kde jim povoli postavit mesitu tam je to v podstate jejich uzemi a je jen ostazkou casu, kdy toto uzemi prevezmou..tak nejak jsem slysela vyklad jejich expanze do ruznych zemi.....kde jim nedovoli postavit mesitu a nejde to, maji odejit...a oni veri velmi veri clankum sury a Koran je posvatnou knihou dle jejich vykladu..tak nejak to je...nelze nic delat, lze jen rekneme mit pod kontrolou onu migraci ...ale domnivam se, ze se uz davno vymkla jakekoli vetsi kontrole a je jen otazkou casu...., mj. v cechach udajne je logisticka zakladna..vlastne je uz jejich skoro vsechno..je a nebo neni?
asi 12 roky tomu
·
#39292
no cesi ti co to vyznavaji tento Islam, to berou z uhlu, ze je to super nabozenstvi, ale nejsou v situaci, kdy by zili treba s timto super bago nabozenstvim napr. v Iranu, nebo Saudi, kde treba by ona ceska muslimska pani by zapomnela si dobre upevnit satecek..a pak ji zbije nabozenska policie..no nebo neco hloupeho rekne a uz je jeji hezka hlavicka jako fotbalovy micek..nebo smrt narazenim na kul., ukamenovani, moc hezke trestiky ne? no a ma mozna hodneho ok manzela, ale ona nebyla v te situaci, kdy ji manzela vybere rodina, mohla ji vybrat stareho zleho zapachajiciho pana, nebo pouze o 20 let starsiho co ji bude bit mlatit, zarlit kazdy den, az ji ubije a jeji deti taky, prece ve vec tzv.cti se muze vsechno...nebo ne?...ano cloveku se zije lepe s virou, ze je buh a ten je tu s nami..ano i ja verim v boha, ze je buh dobra..ze je jakasi sila, ktera je ozivujici silou v nas, v prirode, v nasi planete..ve vesmiru..ano buh je..ale pokud je, je to buh lasky, dobra, pomoci druhym lidem..neni to buh zla, to jen lide dokazi byt zli..buh nezna tenhle pojem, pripustime li jeho existenci....dava zivot ktery je mmozna vecny ve vesmiru, bori a bere..ale kdo bori? nejsou ti co nici a bori vice lide? to co je v nas zleho,, neni to co zavidi, bere, nici, vrazdi..to dela kdo? prece my..lide...i kdyz je vzdy daleko vyhodnejsi, byt k sobe dobri...misto zavisti si take postavit dum, snazit se..rozdelit se..lidstvo je pokud se nezmeni ve vztahu k sobe samym k lidem kolem a prirode odsouzeno k zaniku...proc neudelat jedno nabozensti? kdo chce verit at veri..jednoduch nabozenstvi dobra lasky..ne smrti kdo z koho nasili na slabsich....
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty