středa 20. červenec 2011
  159 Replies
  9.7K Visits
  Subscribe
Ahoj! Chci se zeptat, je tady někdo z Cobhamu nebo okolí? Klidně i Londýn:)Odjíždím na začátku srpna jako au pair, ale bohužel tam nemám žádné známé. Budu ráda, když se ozvete a můžeme zajít na kafe:)
asi 12 roky tomu
·
#35420
Ahojky, já jsem v Londýně, tak klidně někdo písněte, budu ráda, jsem tady v celku dost sama - Woodford green. My mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,paaa
asi 12 roky tomu
·
#35680
Taky bych šla. Jsem ze Sidcupu a muzu taky vikendy :))
asi 12 roky tomu
·
#35690
AHoj Jitus kde presne budes?:)
asi 12 roky tomu
·
#35696
Ahoj všichni, co tu jste..koukám, že jste povětšinou z Londýna...tak když budete chtít tak mi napište Báro, Zeldo, Zuzaneto, Milad atd. atd... - ráda se s vámi sejdu, dyštak pište na mejl: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - myslím, že to je taková lepší komunikace.. mějte se krásně, ahoj Jana
asi 12 roky tomu
·
#35974
:-D nechod na nu takto vsak ju vyplasis...
asi 12 roky tomu
·
#35975
Londoneri co robite v tuto nedelu??? nemam co na praci... nejake napady? ak mate bycikel kludne mozme zobrat ruksaky piva a vypadnut niekam na bike-trip :woohoo:
asi 12 roky tomu
·
#35987
Ja musim na Victorii, jedu si koupit listek na bus...
asi 12 roky tomu
·
#36064
Ahojky já se akorát přesouvám do Londýna. Tak když budeš chtít na kafe bych ráda zašla :) Terka
asi 12 roky tomu
·
#36090
Taková menší otázečka už se tady někdo střetnul nebo ne? Pořád si tady jen o tom píšem, ale zatím nic :))
asi 12 roky tomu
·
#36091
:D presne! :D
asi 12 roky tomu
·
#36092
Jo, my se potkali s Barou a jeste i s par jinyma holkama odsud..
asi 12 roky tomu
·
#36093
Tak aspoň něco mě to nikdy nevyšlo. To bude nejspíš tím, že o víkendu pracuju a volno mám jen pondělí úterý :))
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty