středa 20. červenec 2011
  159 Replies
  9.7K Visits
  Subscribe
Ahoj! Chci se zeptat, je tady někdo z Cobhamu nebo okolí? Klidně i Londýn:)Odjíždím na začátku srpna jako au pair, ale bohužel tam nemám žádné známé. Budu ráda, když se ozvete a můžeme zajít na kafe:)
asi 12 roky tomu
·
#37954
klidně tam, ale kam teda chceš jít potom? šestá se mi zdá pozdě, ale to záleží fakt na tom, kam chcem jít..
asi 12 roky tomu
·
#37955
Právě jsem Ti poslala mail. :-) Do dvou jsem v práci a kolem čtvrtý bych měla být konečně volná, takže kdykoliv od čtyř hodin, přičemž na Trafalgaru jsem během půl hodiny. Klidně navrhni čas. Máš nějakej návrh kam vyrazit?
asi 12 roky tomu
·
#37957
ok v 6 na trafalgar square ja vemu 3 lifi z baráku
asi 12 roky tomu
·
#37958
A kde na trafalgar sqare?abysme se naslidejte echo
asi 12 roky tomu
·
#37959
Domlouváme se, že nejdřív zajdeme na Camden Market. Přidáte se? Jestli jo, tak v půl pátý na Camden Town u stanice metra. Jestli nechcete, tak my proběhnem Camden a v šest na Trafalgaru? Kde přesně, to netušim, asi přímo u stromu?
asi 12 roky tomu
·
#37960
já makám takže až na 6 ozvu se na mobil
asi 12 roky tomu
·
#37961
Jasné! :-)
asi 12 roky tomu
·
#37963
Ahoj, ja bych do toho sla, poznat londyn tak jak ho vubec neznam ;-)
asi 12 roky tomu
·
#37982
hallooo som na vianoce sam v Londyne tyzden,,,niekto kto sa bude nudit ako ja?
asi 12 roky tomu
·
#38006
nazdar lidi nesel by dnes nekdo na pivo konecne mam dva dny volna a nemam co delat
asi 12 roky tomu
·
#38446
hej freaking people next weekend som off!!! cesko-slovensky jazyk som nepocul storocia.... takze kam ideme? ozvyte sa niekto... priatelov neni nikdy dost :woohoo:
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty