čtvrtek 29. květen 2008
  8 Replies
  2.5K Visits
  Subscribe
hello everyone! chci se zeptat, jestli planujete (doufam, ze planujete :) ) nekde pohromade sledovat euro 2008, hlavne zapasy ceskeho tymu, v londonu nebo v manchesteru (v manchu asi czech bar, co? ;) ) kdyztak se ozvete, at nas fandi co nejvic :woohoo:
asi 15 roky tomu
·
#21499
Myslis, ze neco bude? Obecne plati, ze kdyz nam v danem roce vyjde hokej, dari se nam i ve fotbale. Letos jsme hokej projeli... :dry:
asi 15 roky tomu
·
#21501
ja jsem optimista ;) ale hlavne se strasne tesim na fotbal!! hokej je kazdy rok, nuda :blush:
asi 15 roky tomu
·
#21505
Nj, jenze v hokeji obycejne padne mnohem vice golu behem 60-i minut nez ve fotbale behem 90-i (prestoze je branka v hokeji jen o neco malo vetsi nez brankar, pricemz ve fotbale by se do ni vlezlo vic nez 10 brankaru). V hokeji je velmi neobvykle, aby hrac simuloval, ktezto ve fotbale je velmi neobvykle, aby byl hrac opravdu zranen (a tudiz nesimuloval). V hokeji na hrace neprsi, ani nesnezi, takze jejich vykon nezavisi na momentalnim stavu pocasi. Ve fotbale hraci nestridaji kazdou chvili, a tak se obvykle po hristi prochazi, pricemz hokejiste jsou v neustalem plnem provozu (kdyz jsou na lede). Kdyz se hraci porvou v hokeji, divaci si to uzijou a hraci si jdou obvykle na 5 minut odpocinout, kdezto ve fotbale jsou z toho plne noviny, disciplinarni tresty a neuveritelne pokuty. No a nakonec si nedokazu vzpomenout, kdy hokejovi fanousci nicili sedacky, vlaky, a jiny nje jimi vlastneny majetek, a potrebovali davy policistu na uklidneni B)
asi 15 roky tomu
·
#21507
hele, vsak ja ti to nenutim :D nekdo ma radsi hokej, nekdo fotbal. jo, a btw, nejsem zadny hooligan a kdyz se pujdes v anglii podivat na zapas, tak tam nikdo vytrhavat lavicky nebude. to je jen u nas v nasi blbe zkorumpovane lize, unfortunately :( takze tak... ja jen zjistuju, jestli to tady bude nekoho v pristich dnech taky zajimat nebo jestli jsem sama :) ??? ??? pekny den vsem :)
asi 15 roky tomu
·
#21512
mam jeden typ pro ty kdo maj doma pocitac a nevadi jim sledovat fotbal v klidu domova.staci se zaregistrovat na strankach www.onlinetv1.net a zakoupit si mesicni licenci na vsechny ceske a slovenske kanaly..je jich dohromady asi 12. ct1 ct2 ct4 ct24 nova prima ocko nova cinema a potom slovensky..stv 1 stv 2..joj... atd tento mesicni "balicek" stoji 12liber a muzete vesele koukat na vsechny zapasy ceskeho tymu.ja jsem si zakoupil licenci minuly mesic a vesele jsem koukal na nase hokejisty z gauce nez abych dojizdel na kazdej zapas do londyna.dobre je ze pokud nemate zrovna cas koukat na to live tak se na to muzete kouknout v zaznamu ktery tam je vzdy k dispozici.cele zaregistrovani a spusteni netrva dele nez 10minut.platil jsem pres paypal coz je nejjistejsi.pokud se chcete na neco jeste zeptat tak napiste.jinak doufam ze jsem aspon nekomu pomohl.. mejte se.
asi 15 roky tomu
·
#21513
to jsi rekl napsal moc hezky:) souhlas nejvetsi
asi 15 roky tomu
·
#21515
chjo.. takze se tady nikdo na fotbal nediva.. :( wtf??
asi 15 roky tomu
·
#21559
Na fotbal(ted EURO, jinak Premier League a hlavne MANUTD!!) se pokud mozno divam, o vikendu doma na projektor(pres UPC), takze mam to same jako v cz baru v Man, akorat ze pivo mam vychlazene v mrazaku a nemusim na neho cekat cele veky jako v dotycnem cz pubu, jestli se to tak da vubec nazvat. Doporucuju se zajit podivat na Deansgate, urcite tam v nejake knajpe bude platno a nebo tak na 99% bude platno v Old Pintu u Salfordske university(pro studaky) s rychlym obcerstvenim a vcelku pozivatelnym pivem. Taky bych klidne zasel radsi nekde mezi lidi(muzu pouze o vikendech), ale urcite ne do te pseudohospody v Rusholmu....:)
  • Stránka :
  • 1
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty