Saturday, 02 June 2012
  2 Replies
  5.1K Visits
  Subscribe
Ahojky, chystam sa odist natrvalo ze Skotska. Mam v plane pracovat do 25.07.2012 a planovany odchod je 10.08.2012 len kvoli tomu, ze budem musiet nieco vyse tyzdna cakat na P45 z praci. Formular CA3916 mam v plane poslat koncom juna spolu s P60-tkami co mam, len sa chcem opytat ak poslem spolu s nimi poslednu pasku ktoru dostanem pred odoslanim, tak zarataju mi poistenie a vsetko okolo toho k tomu datumu, ktory tam napisem,ze odchadzam? Budu si to vediet vyratat dopredu? Ja len, aby mi nevyslali papiere a v nich mi daju potvrdenia do toho datumu, co bude vyplatna paska lebo to by som dalsi mesiac ako keby ani nepracovala a nic tu neplatila. A este by som sa rada opytala, ako dlho sa caka na ten formular, vlastne na odpoved od nic? aspon tak cca by mi pomohlo :) dakujem velmi pekne s pozdravom Michaela
11 years ago
·
#13774
Ahoj mam stejny problem,nemusi se formular nahodou zazadat na Revenue?Nevim jen tipujem.
11 years ago
·
#13784
Cau v utery jdu do jedne polky co tu ma danove poradenstvi a potom ti napisu co a jak.Chystas se domu na Slovensko?Co budes doma delat.Vis mam nejakou praci v Nmecku ,shanim nekoho kdo by jel se mnou.Dobra ,pohodova prace a hlavne klid od polaku.Uz jsem to potreboval,dam si nejakou dovolenou a pak vyrazim.Pokud bys chtela neni problem,neni to neaky podvod je to overene.Zatim cauky a ozvu se ti.
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty