Friday, 23 September 2011
  3 Replies
  1.7K Visits
  Subscribe
Ahoj,mám takový dotaz ohledně konečného certifikátu. Tady čtu, že si ho mám vyřídit nejpozději 4-6 týdnů před plánovaným odjezdem. Jenomže já chci ještě nejpozděj 2 týdny před odjezdem pracovat. Tím pádem si o něho musím zažádat buď až doma a nebo týden před odjezdem. Ale zase druhá věc, první budu muset měsíc čekat než mně příjde P45.Jelikož ten mi taky nedají hned. A taky další věc, nevím jestli by mi tu P45 poslali do ČR a ten certifikát taky. Ale tak je to blbé byt tady měsíc bez práce a jenom vyřizovat takové věci. 1 měsíc čekat na P45 a druhý zas na certifát. Myslela sem že domů už přijedu z konečným certifikátem a všechno bude ok, jenomže asi to nepůjde.
12 years ago
·
#892
p45 ti klidne poslou do CR. Kdyz by se hodne cukali tak si muzes u posty zaplatit sluzbu preposlani, takze vsechny dopisy ktere ti prijdou na anglickou adresu dostanes domu na ceskou.
Az dostanes p45 tak muzes zase z cech odeslat do UK CA3916 a oni ti to take poslou na ceskou adresu (doporucuji to tam hodne zvyraznit, protoze se obcas stane ze to popletove na uradech poslou na tvoji posledni UK adresu.

Takze v pohode muzes odjet hned druhy den po skonceni zamestnani a vse si vyridit z cech.
12 years ago
·
#893
Další věc co bych potřebovala vědět, pracovala jsem pro jednu agenturu 2-5 / 2011. Dostala jsem P60 a vrátili mně daně za únor a březen. V květnu jsem odešla kvůli tomu že jsem se přestěhovala úplně do jiného města a psala jsem agentuře jestli by mně mohli tu P45 poslat na novou adresu jelikož na staré už nebydlím a ani se tam nedostanu.Psala jsem jim to asi 10 krát. No a P45 jsem neviděla dodnes.Minulý týden jsem tam volalala a řekli mně že to bylo už poslané v červenci na tu starou adresu.Takže P45 od předešlého zaměstnavatele nemám. Tak nevím jestli to bude vadit když k tomu konečnému certifikátu nedoložím tu předposlední P45. A taky nevím jak si mám bez P45 zažádat o vrácení daní za duben a květen. Byla bych ráda kdy mi vrátili za tento rok daně, protože jsem měla u té agentury od které nemám P45 BR code,a za měsíc a něco mi odečetly přes 200 na daních.
12 years ago
·
#894
Tak tady na payslipu mám že sem celkem vydělala gross pay 1087 a z toho mně vzali 217 na daních, takže by mně měli vrátit všechno.
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty