New

Fotbalek

  Monday, 08 August 2011
  132 Replies
  5.8K Visits
  Subscribe
Hallo lidi,je tu nekdo z East London a ma rad fotbal.Zhanim nekoho na hru,klidne si jenom tak zacutat.OK cekam na vas,makam jenom do trech odpo,potom nuda...
12 years ago
·
#36197
[quote]nekdo nam tady dela pokroky v gramatice.. ;) well done me old son..[/quote] hele hošane nepleť se mezi chlapy a běž si hrát na píseček se svojí růžovou lopatičkou a červeným kyblíčkem. určitě se někdo najde kdo ti pofouká bebí :woohoo:
12 years ago
·
#36199
a proč změnu parku???zatim jsme byli jenom 2 krát a víc než 5 lidí se nesešlo a zas to budem měnit jinam.Ještě bych to nechal at se nás sejde aspoň 8 a můžem se domluvit na jiném místě.
12 years ago
·
#36219
no ja vim best10,ze zmena a tak,taky nejsem zrovna nadsenej,ale ber v uvahu ze to bude bliz k metru a tenhle park je daleko od metra a od myho vlaku,vim ,ze to mas blizko na kole ,ale mi ostatni se sjizdime z celyho Londyna,tak by to melo byt ferovejsi,,,,,uvidime jak se k tomu vyjadri ostatni a v sobotu bych to uzavrel,,,uvidime,mej se
12 years ago
·
#36220
já se k Finsbury taky přiklánim, pro mě to je líp dostupnější.A možná tam bude i lepší povrch a nebudou tak trpět moje kotníky :( Jinak záleží na domluvě nás všech.Mě vážně nedělá problém se přizpůsobit ;) Hlavně, že se sejdem, kopnem si a pak poklábosíme u pivka ;) Jinak mě napadlo, jestli by se v pátek někdo nešel podívat do CS Pubu na fotbal, jak si nás španělé povoděj ? :D
12 years ago
·
#36222
hej dobrej napad s tim cz pubem .... jakej mas na mysli a v kolik budes koncit ,protoze ja bych asi zustal po praci hned ve meste ,bo delam ted primo v centru,tak mi napis sem nebo na FB,hej
12 years ago
·
#36227
Ale to není o tom že to mam blízko na kole ono 15 minut je taky dost.Tady jde o to že jsme se nesešli pořádně ještě a už budem měnit park.
12 years ago
·
#36238
Mne je jedno kde... ja sa na biku dovalim hocikam... B) ak bude pocasie vseliake mozme aspon na nedelne pivko skocit... v piatok robim do 11pm takze cs pub nebude v plane... ktory mas vobec na mysli?
12 years ago
·
#36289
tak zítra tedy na stejným místě??a jde vůbec někdo? :laugh:
12 years ago
·
#36290
zítra ve tři ve stejném parku zatim jsme tří další lidi potvrzujte účast prosím
12 years ago
·
#36292
ja se chlapi omlouvam nemuzu bo moje zuby vysadily a trpim jak pes a proste to nejde,pristi vikend budu ready doufam,jestli to nebude vetsi problem nez doufam a neskoncim pod kudlou kurva.....bolest je velika ,zivot mi utika nech te me .....tra lala
12 years ago
·
#36303
bude z toho dnes nieco? nechcem kvasit doma...
12 years ago
·
#36305
nevím ale já dorazil z fotbalu a mam naražená žebra sotva dýchám takže nebudu riskovat
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty