Sunday, 20 October 2013
  13 Replies
  285 Visits
  Subscribe
Aj ked je to este dost daleko, rozmyslam, ze by som chcel vycestovat do UK niekedy buduci rok, 2014 asi v mesiaci maj alebo jun (5/2014 alebo 6/2014) a kedze som tam este nikdy nebol zhanam niekoho, kto ma tiez podobne plany, ze by sme sa nejak dohodli a isli spolu aspon dvaja, pripadne nejaka skupinka. Asi najskor do nejakej casti Londyna. Co sa tyka prace, tak nejaky sklad ci pomocne prace v hoteli ... nie som velmi vyberavy. Moja anglictina je na takej priemernej urovni. Ked sa niekto najde, urcite dajte vediet. Osobne mam radsej, ked na nieco taketo nie som sam.
10 years ago
·
#46621
Ahoj, v lednu 2014 chci vycestovat do Anglie za předem zprostředkovanou prací ve skladu. Také bych raději cestovala ve dvou a více, tak pokud náhodou změníš termín odjezdu, tak se můžeme domluvit:-) Jestli chceš, můžeš mi napsat na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
10 years ago
·
#46622
A muzu se zeptat přes jakou agenturu? Zatím mam v hledacku jen Czech-us, na kterou jsem necetl zadny vylozene negativni komentare, ale prej ten začátek roku není idealni doba. Nejlepsi to bylo ted před vanocema, kdy je plno práce a po novem roce udajne budou zase plno lidi propoustet... Jinak taky bych rad jel někdy v lednu nejpozdeji v breznu...
10 years ago
·
#46985
Ahoj, UK je urcite dobra volba akorat s praci to tam v posledni dobe neni zrovna ruzove... Ja vam muzu doporucit stranky: [url=www.lochneska.cz/]Lochneska.cz[/url] - kompletní návod, jak si najít práci v Anglii [url=www.huradosveta.cz/]Huradosveta.cz[/url] - Nabízí pomoc s hledáním práce v Anglii [url=www.praceanglie.cz/‎]Praceanglie.cz[/url] - Práce v Anglii - Zadne agentury - zprostředkování ve vlastnich rukou [url=http://www.aupair-village.com/cz/aupair-village-matching]Aupair-village.com[/url] - Práce jako aupair - zdarma aupair-portal
10 years ago
·
#46995
ahoj ja sa tiez chystam do uk no zacinam farmou a pravdepodobne ak sa dohodneme tak od konca Maja. Ale pre istotu by som skusil aj niejake ine farmy mate nake skusenosti ? Uvitam kazdu radu :p
10 years ago
·
#47015
Ahoj, chtěla bych vyjet směr Londýn na začátku dubna. Je mi 22 let, pracuji v Praze, ale furt mě to táhne někam uprchnout:) Pokud by se někdo přidal budu ráda!
10 years ago
·
#47018
Ahoj, taky plánuji se vrátit do UK, už jsem tam byl, teda přijel jsem koncem října, tady si vyřizuji jen pár věci, pojedu asi autem :-)
10 years ago
·
#47021
a natu farmu nikto nic ? :p
10 years ago
·
#47052
pm me me s viac info ... kam idete a tak
10 years ago
·
#47053
Ahoj , v půlce dubna jedem do Warringtonu asi přes agenturu pokud budete mít někdo zájem se přidat napište mi na e-mail premysl.sanak@gmail jen vážně prosím ;)
10 years ago
·
#47056
http://www.coolagent.cz/cz/4185-gb-cool-londyn.html
10 years ago
·
#47059
přes coolagent jo? ja si myslím že je absolutně zbytečné jet přes CZ agenturu, pokud si aspon trochu schopný vše si zařidíš sám a máš ušetřený ten jejich poplatek, který je za nic. Bankovní učet, NINO,ubytovaní...to si zařidíš na místě sám to není absolutně problém. Já osobně bych přes CZ@SK agenturu nejel vůbec ,jsou to zbytečně vyhozené peníze za ty jejich alias služby.
10 years ago
·
#47060
hele za 1 než se rozkoukáš je fajn mít práci a ubytování zajištěné atd za 2 lidi co asi jedem tak umí AJ jen z ČR ze školy atd a vím jak je složité si najít práci když moc nemluvíš v CA jsem si hledal práci diswashera o kolo pár měsíců ale hledáme někoho 5 jedem jeden pár kluk holka pak já a další kluk tak kdyby měl někdo zájem dejte vědět :-) nevím jak ostatní já jedu do UK min na rok tak kdyby se našel někdo kdo by tam chtěl zůstat i déle bylo by to fajn
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty