Monday, 05 October 2015
  8 Replies
  384 Visits
  Subscribe
Ahojte, Našiel by sa tu niekto, kto má záujem ísť do Anglicka pracovať? :) Plánujem odchod ešte tento rok, prácu si nevyberám a vedel by som sa prispôsobiť. Od upratovania až po prácu v sklade. Nie som konfliktný, nemám rad negatívne veci, rád sa zabavím. :) Veľmi rád by som si niekoho našiel, kto by sa pridal, keďže samému je vo svete ťažko. :) Určite by sme sa vedeli dohodnúť. :) Rovnako sa mi môžete ozvať aj na mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
8 years ago
·
#49206
Pre ďalšie info, na lokalite mi nezáleží. :) určite by sme sa vedeli nejako dohodnúť a nájsť spoločnú cestu. Hlavne aby sa aspoň niekto našiel, bude to tak jednoduchšie... prípadne aj viacerý alebo budem rád, ak by sa dalo aj ku niekomu pridať. :)
8 years ago
·
#49216
Čau chci taky vycestovat ale až po novém roce. Nejlepší by byla farma, ale o ničem konkrétnějšim nevim.
8 years ago
·
#49218
kámo neviem ako by som ti pomohol, mal by si teda hľadať ak o ničom viac nevieš. veľa šťastia.
8 years ago
·
#49225
halo?
8 years ago
·
#49797
Ahojte ja by som tak isto chcel odist a ak by sq nasiel niekto kto by sa rad pridal budem rad... V dvojke to ide lepsie...
8 years ago
·
#49798
Čau teš chci jet anglie a sám mám celkem z toho respekt
8 years ago
·
#49799
No tak by sme sa mohli dohodnut a nieco podniknut...
8 years ago
·
#49800
přidej si mě na fb kdyztak
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty