Sunday, 26 October 2008
  10 Replies
  1.6K Visits
  Subscribe
Ahoj pohybáci, kdo by se chtěl [u]brzo (Listopad..?) vydat do UK[/u] ? Jak už se tady milionkrát propralo - ve dvou (a více) se líp táhne !! Ozvěte se :-) Matěj
15 years ago
·
#22480
ahojky my chcem jet 3 lidicky ale az od ledna.ted je to o nicem pred vanoci.mej se pa
15 years ago
·
#22481
Ahojda Bobino, myslíš, že ted v listopadu je to na prd ? s prací nebo...? Letenky vyjdou i na listopad docela fajn a ubytko v LON je volné téměř celoročně :-)
15 years ago
·
#22484
Nejen moje osobni zkusennost je, ze zacatkem roku je mene prace. takove to bylo v Newportu, nepisi o cele UK
15 years ago
·
#22486
Honza ma pravdu, ke konci roku neni moc prace a na zacatku take ne. Plati to myslim pro cele UK. Ja bych doporucil tak az brezen. Ale kdo chce tak praci tak ji najde vzdy, akorat je to obtiznejsi a trva to dele. Jestlize chcete delat nejakou vysoce kvalifikovanou praci tak to je samozrejme jedno kdy prijedete.
15 years ago
·
#22488
fakt je, ze v tuto dobu se da prace najit snadneji, nez kdykoliv jindy v roce a bude to trvat az do vanoc, pak po novem roce se prace hleda vubec nejhur a trva to asi az do jara. ale momentalne je UK patrne v recesi, takze najit si praci uz neni tak jednoduche jako driv a pry to muze trvat jeste cely rok 2009. a dokonce chteji omezit priliv imigrantu (ale to neplati pro obcany EU)
15 years ago
·
#22654
Jen pro informaci pro ty, jez se chystaji do UK. Pokud jste pracovali v CR a budete opoustet zamestnani, tak je mozne vyuzit podporu v nezamestnanosti po dobu tri mesicu, pokud si hledate zamestnani v zahranici. To jest, nemusite na pravidelne dychanky s pracovnici uradu nekolikrat do mesice. Spousta lidi to nevi a tak skonci v CR, vyda se sem a pak resi problem, ze nemaji zadny prijem, nasetrene penize jim rychle dochazeji a praci jeste nenasli. V takove situaci panikari a jeste vice si to komplikuji.
15 years ago
·
#22655
Ahoj Mateji, ja sa tam tiez chystam, ale nechal som to radsej na jarne obdobie. Jednak bude trosku teplejsie pocasie nez teraz a nase zimy sa mi zdaju menej depresivne, nez tie v UK, aspon podla toho co som sa na tejto stranke dozvedel od ludi uz byvajucich v UK. Zatial si studujem vsetky potebne dokumenty a materialy na startovny zivot v UK, radim sa co a ako vybavit a zariadit, na co si dat pozor a zlepsujem si uroven svojej English. :-) In the spring to see what is new in the UK. Maj sa zatial fajn. Slavo
15 years ago
·
#22857
AhojMatěji, tak jak to dopadlo s Tvým odjezdem do UK? Už jsi odcestoval? Já chci odjet taky co nejdřív a taky k sobě hledám parťáka, tak by mě zajímalo, jak to dopadlo třeba Tobě ty Tvé plány?? :-) Našel jsi někoho? A co práce? Janča
15 years ago
·
#22942
ja chci taky odjet co nejdriv. uz jsem si delal pruzkumy ubytovani a myslim ze kdybychom se domluvili tak 2-3 lidi tak se da sehnat ubytovani za slusnou cenu. -jj (pokud by se chtel nekdo domluvit tak mi napiste na jun66le at yahoo co dot uk)
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty