Sunday, 07 December 2014
  24 Replies
  732 Visits
  Subscribe
Ahoj Všichni, neplánujete někdo odjet do UK v lednu 2015 a sháníte parťáka ? Nebo už tam někdo jste a sháníte spolubydlící ?:)
Ahojky ,my s pritelem planujeme jet do UK taky v lednu popřipade zacatek unora :) a nechceme jet sami ,mame z toho celkem strach a urcite by se nam partak hodil ! :) kdyztak mi pisni email a mohly bychom se o tom pobavit ,jdu jeste s kamaradkou co zije v Anglii sednout a rekne mi detailne co vse zaridit atd a jak to tam chodi ! :) tak kdyžtak pisni budeme radi ! :) This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
9 years ago
·
#48061
Ahoj taky bych rad jel do Anglie pracovat behem ledna.., ale nejak jeste nevim co. A kam presne.
9 years ago
·
#48064
Ahoj, taky planuji jet v lednu do anglie ,Cambridge.. CCa 5.1.2015 Chtela bych chodit na kurz anglictiny popripade nejaka brigada.. rada budu bloudit s nekym, nez sama :) Dvouluzkovy pokoje vyjdou i financne lepe ..
9 years ago
·
#48066
jako klidne pojedu s tebou do Cambridge je mi to sumak..., Praci sezenu tam az , do skoly chodit nehodlam.... a jak tam chces jet?? Jezdej ruzny svozy okolo 2 tis...
9 years ago
·
#48067
Ahoj zitra si jdu vecer sednout s kamaradem ktery pracuje v anglii. Prijel na svatky do cr tak zjistim nejake info... Pisnu rady ,ktere mi da :cheer:
9 years ago
·
#48068
Ahoj,omlouvám se, že odepisuji pozdě, ale jsem teď dost v práci. Já mám v plánu odjet tak 3 týden v lednu do Leicesteru. Mám tam kamarádku,která by mi sehnala ubytování a ještě psala, ať se poptám v okolí, že pokud by nás bylo více, můžeme dostat samostatný dům a že by to bylo lepší, když budem nováčci :) Pokud budete mít zájem,písněte mi na email : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo FB Nelička Zygadlová. Zatím :)
9 years ago
·
#48074
Zni to dobre s tim domeckem.. Pokud by to vyslo financne dobre asi bych se pridala.. ale jen na cca 3 mesice ;) Jak budes mit chvili casu napis vice info o ubytovani.. Jedes za praci_ Dekuji mej se zatim..
9 years ago
·
#48077
čauky, nechystá se nekdo do Londýna? Scháním parťáka či parťačku, vrátil jsem se na svátky do čr a zpet letím 9. ledna,ale spolubydlící uz zůstane v čr a já tam nechci být sám. Tak písnete, je mi 33 let a v Londýne uz jsem 5 mesíců,tak dovedu poradit co a jak:-) mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
9 years ago
·
#48091
Čauky, hledám taky parťáka -kamkoliv- do Anglie za prací. našli by jsme nějaký společný bydlení a začali by jsme fungovat. je mi 22 jsem z Prahy. Jsem klidně schopný se domluvit na osobním setkání před odjezdem a prokonzultování situace :-)
9 years ago
·
#48094
pokracuji v hledani partaka,ktery je zodpovedny a odhodlany.... odjezd co nejdriv.. je mi jedno kde a co..ale hlavne pryc... mym snem je jinak Brighton piste prosim do zprav
9 years ago
·
#48105
ahoj, já bych ráda taky vyrazila, ale já tedy až někdy na podzim....Spíš teď řeším...chci vyrazit i se psy, nemůžu je tu nechat. Nemáte s tím někdo zkušenost?
9 years ago
·
#48109
čus hledám taky parťáka do Anglie za prací je mi 20 a bydlím 40 km od Prahy tak se mužem klidně sejít a domluvit.
  • Page :
  • 1
  • 2
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty