Thursday, 02 October 2008
  251 Replies
  57K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
15 years ago
·
#24200
Ok.Zítra zajdu do hospody a zjistím jaké termíny jsou tam volné a dám vědět.Předpokládám že tady z naší skupiny nás půjde asi 15lidí.Takže hlaste další počty ať se dobereme nějakému približnému číslu.
15 years ago
·
#24199
Jo jasne neni problem.... Milos se popta na tu hospu a dame vedet kdy se to sebere...Ale zrejme nektery vikend v breznu....Jinak myslim ze to bude stat zase zato:lol:A 100% budete vedet termin min 14 dni do predu takze bez obav...:)
15 years ago
·
#23945
Caute vsici..omlouvam se ale uz jsem tu pekne dlouho nezavital...mam moc litani a vyrizovani...takze hned jak to zmaknu tak se budu venovat...;) a jak se jinak mate ....jde to??uz se trenujete na dalsi chlastacku??:D
15 years ago
·
#23691
Hmm fajn jsme tu z hostelu tři češi...... akorat tak nejak nevim jestli bude pro nas možný se tam nějak dostat ani jeden z nas tu nema praci a ani jeden nema moc penez navic takže se uvidí ........štve mě to..
15 years ago
·
#23180
Uz se vi presne kde to bude? Bysme to taky mohli hodit na kalendar akci, uz je tam na 10. 1. akce v Edgware (kam jsem chodil kalit, kdyz jsem tam bydlel :woohoo: ), tak by taky mohli vedet, ze i tu ve Skotsku se neco deje. ;) B)
15 years ago
·
#23179
Zkusim to tady v Ayr dat nejak do kupy a uvidime. Uz jsem se ptal kamosu a jeden jede stopro pokud nebude mit zrovna lety. ;)
Ahojte. Ja sa stahujem do Glasgow next month. Idem tam byvat so svojim priatelom, kory je Skot. Nie je to presne v Glasgow je to okrajova stvrt Coatbridge. Chcela by som najst alebo mat dakych ludi kamaratov ktori byvaju v Glasgow abo v okoli. Bolo by to fajn mat tam dakoho, s ktorym si mozes pokecat v rodnom jazyku, a nielen to... Nieco ako zachytny bod...dakujem... Velmi by mi to pomohlo... moje icq je 247960592 email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. inak som katarina, som z Gbelov na zahori..bavi ma vsetko a mam 21.
15 years ago
·
#22672
Zdravim, ja jsem z Glasgow:)
15 years ago
·
#22666
Tak to jsem zvědavá jestli nám to vyjde ;)
15 years ago
·
#22665
jo jo ja jsem za.......
15 years ago
·
#22663
Ahoj:)Tak prvni zajemce...to je super...takze prvni datum prichazi na 10 ledna 2009...pokud do toho nekdo jde tak pisnete ....bude to mega scotland party;-)
15 years ago
·
#22416
BUDE SE PORADAT SRAZ CECHOSLOVAKU VE SCOTLAND...pripadni zajemci hlaste se ZDE...;-)Glasgow Edinburgh a akoli...
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty