Thursday, 02 October 2008
  251 Replies
  56.8K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
15 years ago
·
#23021
TAK LIDI!!!!POTREBUJEM VEDET PRESNE KOLIK NAS JDE TOHO 10.ledna BUDEME BUKOVAT HOSPU.NA 100% se to bude konat v Glasgow..presne misto budem vedet v prubehu pristiho tydne..TAKZE DEJTE VEDET;)
15 years ago
·
#23031
No já budu u rodinky teprve týden ale doufám že nebude problém hodně by mě štvalo kdybych nakonec nemohla dorazit. Jinak je paráda že nás bude tolik a že to bude v Glasgow
15 years ago
·
#23035
Parada, kdyz tak zdrhnes:D
15 years ago
·
#23036
TAK LIDI!!!!POTREBUJEM VEDET PRESNE KOLIK NAS JDE TOHO 10.ledna BUDEME BUKOVAT HOSPU.NA 100% se to bude konat v Glasgow..presne misto budem vedet v prubehu pristiho tydne..TAKZE DEJTE VEDET ;)
15 years ago
·
#23055
Mno se mno mužete počítat na 100%
15 years ago
·
#23057
OK Ripe jenom ty z hostelu?? Nebo prifari vice lidi???
15 years ago
·
#23058
JO A BYLI TU TAKY NEJACI CESI I V AYR.. a okoli...DEJTE VEDET!!LIDI;)DIK
15 years ago
·
#23059
Uz jsem to psal jednou, ale jeste pro potvreni. stopro tam budu
15 years ago
·
#23080
Parada tak se tam uvidime...
15 years ago
·
#23165
Caute vsichni,ja jsem tady taky. Zrovna jsem o tenhle web zakopla. Co rikate na krasne skotske zimni pocasi. Dneska hlasili snich a hovno. Furt chcije a chcije...Ozvete se...krajanka ze Slezska v Ayru
Ahojte. Ja sa stahujem do Glasgow next month. Idem tam byvat so svojim priatelom, kory je Skot. Nie je to presne v Glasgow je to okrajova stvrt Coatbridge. Chcela by som najst alebo mat dakych ludi kamaratov ktori byvaju v Glasgow abo v okoli. Bolo by to fajn mat tam dakoho, s ktorym si mozes pokecat v rodnom jazyku, a nielen to... Nieco ako zachytny bod...dakujem... Velmi by mi to pomohlo... moje icq je 247960592 email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. inak som katarina, som z Gbelov na zahori..bavi ma vsetko a mam 21.
15 years ago
·
#23179
Zkusim to tady v Ayr dat nejak do kupy a uvidime. Uz jsem se ptal kamosu a jeden jede stopro pokud nebude mit zrovna lety. ;)
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty