Thursday, 02 October 2008
  251 Replies
  56.9K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
15 years ago
·
#23961
Zdar a sílu všem ve slunném Skotsku.Náhodou jsem objevil tyto stránky a neuvěřitelně se mi ulevilo když jsem uviděl kolik našich žije v Glasgow a okolí.Svět je zase růžový :-)
15 years ago
·
#23973
No super cau....Takze dalsi sraz co se bude delat tak doufam dorazis...;)Jo jinak ja jsem Marcel tesi me...
15 years ago
·
#23984
Cau skoťáci :) chtěl bych se poptat na práci v Glasgow, já pracuji v East Kilbride a přítelkyně něco hledá, neumí AJ, tak kdyby nějakej sklad nebo jste věděli kam zajít, budu vděčný. Kdyžtak pište na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. dík moc zapomoc, už to skoušíme tady dva měsíce...a neuspěch :(
15 years ago
·
#23986
Já myslela že tvoje přítelkyně pracuje v destilérce ;)
15 years ago
·
#23987
No s praci je to ted bidne....:( o nicem nevim ale kdyby se neco vyskytlo tak dam urcite vedet;) jinak se drzte....
15 years ago
·
#23988
:woohoo: :woohoo: :woohoo: [img]http://www.pohyby.co.uk/media/kunena/attachments/legacy/images/P1060455.JPG[/img]
15 years ago
·
#24041
[color=#FF0000][b]No jasne ze se na dalsi akci pracuje[/b]..;) [/color]... ale neni to jen tak.:dry: ..budeme se snazit neco vykoumat na brezen...:) No jinak jak je??? jste tak b ussy ze tu nemuzete nechat ani pismenko????:lol:
15 years ago
·
#24045
Mo jak to tak vypadá tak na další sraz asi nedojdu, vše mi tu jen říká , že je čas jít dál takže se chytnu jedn z možností jak chytnout práci a to je ve španělsku.......
15 years ago
·
#24046
Se tu vsichni mejte fajn, hodne stesti s pobytem a praci ve Skotsku. V Po se konecne stehuju (snad) za lepsi praci do Birminghamu. :kiss:
15 years ago
·
#24052
[b]Tak se mejte a drzte se[/b].....at vam to vyjde....;) ;) a ozvete se nekdy....
15 years ago
·
#24056
hodne stesti tem co opousti Skotsko,hodne trpelivosti a odvahy tem co se rozhodli tu zustat;) mne se skoti jen tak nezbavi:) diky spravcum serveru za opetovne spusteni stranek,protoze konecne muzu oznamit to,co uz vim vice jak tyden-mam do pondeli volno:woohoo: nezajde nekdo na jedno?nebo i dve?
15 years ago
·
#24062
Dobrý den prajem všetkým chcem sa spýtat či tu niekto pozná Mariannu Joyce z agentury solutionforce. A či je niekto z Vas v UK cez ňu?? Ona sa špecializuje na obstaravanie parov do rodin v UK. Má inzerát aj tu na tejto stránke. Bol by som velmi vdacny za kazdu informaciu a vopred diky za odpovede :) Ps: Dufam ze tu niekto taky bude :) Cawte
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty