Sunday, 05 February 2012
  18 Replies
  1.5K Visits
  Subscribe
Cavte ludia. Chcem sa opytat ci niekto reagoval na inzerat ohladom preca na olympiade? Ja som odpovedal a dosiel mi mail od JANY MACALOVEJ a neskor som sa stretol s M. KOLLAROVICOM (07 528 369 479). Po tomto stretnuti uz bol kontakt iba cez telefon, maily a nakoniec aj list. Kto to pozna nech zareaguje, podla mna islo o podvod.
12 years ago
·
#8842
A nebol to zase ten Tkac?

Mne sa predstavil ako Matus KOLLAROVIC, bol vysoky asi 200 cm stihlej postavy.
12 years ago
·
#8844
Jakakoliv prace na Olympiade bude zasilana formou emailu/telefonatu od Olym. poradatelu ci councilu, takze nejaka ceska jmena uz Te mohla hned trknout.....

Myslim si,ze par lidicek bude mit zajem na nich pracovat, pokud mas lepsi pozici, jako treba 2 me kolegyne, na tvem CV je to obrovsky bonus ( samo zalezi v jakem oboru pracujes).
12 years ago
·
#8848
cau. no urcite je to podvod aj ja som reagoval na inzerat na pohyboch .odpovedala cez net p.macalova info co kolko stoji a pod. potom telefonat uz od muza a stretko ohladom pohovoru.uz miesto bolo pochybne(fastfood)vypisal som jednu A4...bola tam nejaka hlavička ako ze OH.potom chcel peniaze ako registracny poplatok a za uniformu. nic som mu nedal ze dam neskor.potom uz prisiel email od mr.jamesa thompsna ze kde bude meeting.ta dana adresa bola na canary wharf a je to vlastne adresa obchodu kde sa budu predavat suveniry.prisli sme tam a nic ani v budove olym.vyboru na C.W nic nevedeli.
proste bol to hlupy podvod a dufam ze mu nik nezaplatil dopredu.

Moje postrehy a nieco co si treba pozriet skor ako niekto od vas nieco chce:
dotycna osoba sa na stretnuti ani nepredstavila
tlaciva neboli vierohodne
peniaze chceli dopredu(apropo. za uniformu sa depozit stiahne z prvej vyplaty)
ich emailove ucty boli na yahoo.com domene.
a chceli za CRB check 70libier cca.CRB check vybavuje zamestnavatel.CRB check za 70 libier je pre nanny pre nursery a ludi co robia s detmi a pod. Ked chcete CRB nieco ako vypis z registra trestu treba si urobit CRB Personnel Checks. http://www.personnelchecks.co.uk a standart stoji cca 46libier
a potrebujete na to proof of adrees ID or Passport.

KTO MA ESTE SVOJE INFORMACIE O TOMTO PODVODE A PODELI SA O TOM S NAMI BUDEM LEN RAD.DUFAM ZE DANEMU TYPKOVI SA UZ TAKETO KUSKY NEPODARIA A ZE HO RAZ STRETNEM NA ULICI.
Pekny a uspesny den s pozdravom sigur
12 years ago
·
#8849
Ahoj! Tak toto je hodne zajimavy story. Hlavne me zarazi, ze ti odpovedel nekdo se stejnym zacatkem mailu, jako mam ja. Bud je to nahoda, nebo nekdo jeste pouziva radoby maily jinych lidi... mimochodem v posledni dobe je to asi hodne velky fenomen a nejen kolem Olympiady. Prislo mi nekolik mailu, kde me chteji zamestnat, ale kdyz si je pak zadam do google, tak bud neexistuji nebo na ne existuji velmi zajimave recenze. Davat si pozor!
No ja som našla akurát toto :
http://www.jobsforthegames.co.uk
12 years ago
·
#8851
Podle me hlavni server, kde se daji na jit mista na Olympiadu, je zde: https://locogrecruitment.london2012.com/jobs/main
12 years ago
·
#8852
caf! ja som im poslal CV a odpisali mi ze chcu neake poplatky, co je blbost. tak dalej som s nimi nekomunikoval.
dufam, ze im na to nikdo nenaletel?
dali ste to na policiu?
kto s tym ma este skusenost?
12 years ago
·
#8853
naletel im este nekdo?
12 years ago
·
#8855
ne všude je to podvod, já jsem si to zajistil přes metro hospitality tak už se těším na léto :)
12 years ago
·
#8856
ne všude je to podvod, já jsem si to zajistil přes metro hospitality tak už se těším na léto :)


No jo, to ale nejsou češi že?
12 years ago
·
#8857
ne všude je to podvod, já jsem si to zajistil přes metro hospitality tak už se těším na léto :)


No jo, to ale nejsou češi že?


to ne, možná právě proto proběhlo vše v pohodě
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty