Thursday, 30 August 2012
  11 Replies
  888 Visits
  Subscribe
Dobry den chtala bych se zeptat co je pravdy na tom ze by mnel byt PROTEST v Londyne ohledne ODEBIRANI DETI. Mockrat dekuji za odpoved.
11 years ago
·
#43166
protesty nikdy nic nevyresili, se vas tam sejde 5 a 1/2 z toho tech pet bude podivna existence, v cesku se seslo 140 000 lidi na vaclavaku a stejne se nic nezmenilo, Anglie neni bananova republika tak v 99 % meli zavazny duvod proc odebrali deti, at se stara ambasada ,novinar z joj tu dal na sebe kontakt tak kdyz se v tom bude stourat televize ta treba....
11 years ago
·
#43196
Parada no tak natakovou odpoved jsem cekala as se tu ozve nejaky chytrolin co si myslel tim 5 a 1/2 ja sem se pouze ptala tak nechapu proc hned takovi blby narazky ani nevite proc se ptam a us narazite jestli to je tim ze jsem romka tak mne nerozhodite ja se vam muzu jen smat protoze mi pride ze to pisou deti. Dospeli jsou aspon rozumny a vedej jak psat na podobnych webech ale co us prece deti jeste nenaj takovi rozum.
11 years ago
·
#43203
Apsolutne mne nezajima co si o tom myslite mam to u pr..le a citliva nebo ne to neni vase vec ted tu v tom komentari nebilo nic o tom ze jsem romka ale v jinych diskuzich us sme psali tak se neser do veci do kterych ti nic neni a nevim co je na tom se zeptat na nejakou otazku ja jsem se ptala jestli je to pravda ze mnel byt ten protest o tom kolik lidi by tam mnelo byt nebyla ani tecka tak kdo si tady predstavuje veci a neprozivejte to tak hahaha
11 years ago
·
#43206
Jee opravdu mne to zere hahaha
11 years ago
·
#43221
[quote]Jee opravdu mne to zere hahaha[/quote] někdo vyměnil IQ za IA....
11 years ago
·
#43222
Celej tenhle POSRANYYY web je jen proti ciganum... NIKDY se to nezmeni
11 years ago
·
#43226
Opravdu? :laugh: No nerikej to jsem se ale dozvedela veci no parada :woohoo: :cheer:
11 years ago
·
#43227
[quote]Celej tenhle POSRANYYY web je jen proti ciganum... NIKDY se to nezmeni[/quote] To není web, ale lidi na něm, co mají velmi špatné zkušenosti s tímto etnikem.Já jsem žil 25 let v Ostravě Přívozu, a nikdo mi nevysvětlí, že cikání jsou pracovitý a čistotný národ(samozřejmě jsou vyjímky, ale je jich málo). A máš pravdu, nikdy se to nezmění, protože se nikdy nezmění příčina tohoto problému-to je smutný fact.
11 years ago
·
#43229
Nevim jak to je u vas jelikoz jsem ze severu cech ale v tomto s vami souhlasim ze vecina romu nepracuje jen jsou na socialkach a podobne ale jsou i sporadany a poradny romove. U nas v rodine pracujem vsechny a deti jsou pravidelne ve skole a nemame si na co stezovat mame dobry zivot ale ne kazdej umi zit jako clovek.
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty