Saturday, 14 February 2015
  6 Replies
  1K Visits
  Subscribe
Ahoj lidi, timto chci nabidnout spoluucast na zdolani nejvyssich hor Anglie, Walesu a Skotska. Zacinam expedici Ben Nevis 09/05/2015. Dalsi akce budou upresneny pozdeji.. Jedu tam autem, takze priberu 3 lidi. Kdyby nas bylo vice, tak dalsi auto vitano.. V pripade zajmu dejte vedet a popripade muzeme dat sraz nekde v London a probrat detaily- jak, kdy a kde.. Mala predstava na tomto webu: http://www.threepeakschallenge.uk/
9 years ago
·
#48335
[b]Expedice Ben Nevis+ Expedice Scafell Pike[/b] se budou konat dohromady v terminu 09- 13.05. Odjezd v sobotu rano z Londyna do Fort William. Vystup na Ben Nevis v nedeli rano. V pondeli presun do Wasdale Head a vystup na Scafell Pike v utery rano. Odjezd ve stredu rano do Londyna. Mozno pribrat cestou zajemce kteri nejsou z Londyna, ale na trase. Planovana doba od zacatku do konce akce: max 5 dni Pocet ujetych km autem z Londyna na mista urceni a zpet: cca 1800km Pocet noci v ubytovacich zarizenich: 4 noci Pripadne sightseeing extention: Glasgow, Liverpool Cena, naklady na jednu osobu doprava, ubytovani, jidlo: cca £250
9 years ago
·
#48341
Hezký výlet :-). Být můj žaludek kamarád s cestováním autem, nevadit mi civilizované noclehy když jsem na vandru, a být na trase kudy pojedeš, hned bych se přidal. V trochu poklidnějším tempu plánuju hřebeny u Nevisu i Lake District letos v květnu také. V sobotu 02.05. vlakem k jezerům, tam 3 dny courat po kopcích, a 06.05. dál do Skotska, lístek mám až do Mallaig. Dost možná že se na Nevisu 10.05. potkáme. Kudy plánuješ výstup – po chodníku s davy, nebo túru přes CMD? Zpět na jih Walesu se vracím kolmo, přesnou trasu ale ještě nemám, bude záležet na náladě, na počasí,…- v práci musím být zase až 26.05. Spaní v přírodním duchu - pod hvězdami nebo v bothies při cestě, výdaje budou minimální.
9 years ago
·
#48342
ahoj, pri pohledu na tvoji fotku CMD musim rict, ze pujdu radeji s davem po chodnicku :--) kdyby jsi zanechal na sebe nejaky kontakt, tak se muzeme spojit a treba se tam nekde na kopci toho 10 kvetna potkat. Nebo pod kopcem v hospode..
9 years ago
·
#48344
Poslal jsem ti zpravu, J.
9 years ago
·
#48351
Ahoj, ja bych se pridal na 95%. Pristoupil bych nekde v okoli Birmingham na M6. Petr
9 years ago
·
#48359
Ahoj Petre, tak to je super!! Napis mi sms na muj mobil 07954 600 677 a pak uz se muzeme bavit o podrobnostech. Asi na zacatku dubna zacnu vybirat nejaky depozit, protoze budu muset bookovat ubytovani v hostelech. S tebou jsme 4 a mame plne auto. Jeste je tu par lidi, ale ty se jeste nerozhodli a druhe auto je take k dispozici kdyz bude potreba.. Tak zatim cau. Petr
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty