Tuesday, 18 January 2011
  176 Replies
  18.8K Visits
  Subscribe
Tak jsem znovu projížděl inzerci zde, a vidím pořád to samé:Nejdříve nabídky práce ve skladech, balení produktů atd. Hned potom varování napálených lidí. Kdy už se lidi konečně proberete a uvědomíte si, že ta varování co zde napíší lidi kteří zde žijí X let, jsou skutečná??? Proč se i přesto se necháte "ukecat" někým kdo nabízí práci, aniž by jste měli nějaké pozitivní reference od někoho kdo tu práci opravdu dostal? Pamatujte na heslo: Nikdo Vám nemůže dát tolik, kolik my vám můžeme slíbit. Nebo " slibem nezarmoutíš. Skuste si najít libovolnou Uk agentúru ve větším městě, a zavolat tam, kolik mají volných míst na full time v podobných oblastech.Jsem si jistý že ANI JEDNO. Na takovou práci totiž už čekají lidi zde, ktaří chodí každý den do agentúry a čekají, jestli to dnes"klapne" a oni dostanou práci alespoň na pár dní(ve které se možná i uchytí). Proč by nějaká fabrika nabízela práci lidem kteří jsou v ČR a kteří teprve musí přijet a ubytovat se, když stačí zavolat do kdejaké agetúry v místě, a ti je zasypou lidmi ktaří jsou zde, mají NI number,atd. Proto si dobře rozmyslete jestli vám to stojí za to, až přijedete, někdo vás skasuje za ubytování, a práci budete mít tak 2* do týdne, aby jste měji tak na další nájem a levné jídlo. To je totiž realita.
12 years ago
·
#35186
holly crow :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
12 years ago
·
#35199
Zdravím vás dámy a pánové. Chtěl bych Vás požádat o pomoc při hledání práce v Anglii. Chtěli jsme tam vycestovat s přítelkyní a je nám celkem jedno co, popravdě jsme počítali s něčím alá warehouse operative, picker/packer apod. Chtěl bych Vás požádat jestli by někdo o něčem takovým podobným nevěděl? Já bych byl schopný dělat aj třeba poradce při prodeji či něco podobnýho (můj život se točí kolem počítačů). Optimální by bylo kdyby jsme oba mohli dělat ve stejnym skladu či tak podobně nebo pokud by nebylo jiné možnosti tak aspoň ve stejném městě. Moc vás prosím o pomoc s hledáním, děkuju všem.
12 years ago
·
#35202
a nejsi ciste nahodou v blbym tematu?? poznamka na okraj: specielne v tomhle threadu se o hledani prace reklo maximum - precti si to. a nediv se, ze ti asi moc lidi neodpovi, protoze omilat furt jedno a to samy nikoho z nas nebavi. proste si procti forum a hned budes vedet, jak to tu ja a jak to tu chodi a co mas pro ten job udelat. take it easy.
12 years ago
·
#35206
omluva, pravda že jsme to poslal špatně. Co se týče získání práce tak to tu mám pročtený, vím co je potřeba, kde si zajistit NIN apod. problém mám jneom s tím že bych byl rád kdybych si mohl práci zajistit a nemusel tam jet na blind. proto jsem chtěl poprosit ostatní, jestli o nečem neví. tohle ale též patří jinam...
12 years ago
·
#35216
dopredu si zajistis jen urcite specificke prace, mezi nez sklady, prodejny, uklizeni ..... nepatri. Zkratka sem budes muset prijet. Druha sance jak prijet za praci najisto je dvoufazova. V prvni fazi zajdes do agentury a zaplatis za zajisteni prace, ve druhe fazi zajdes do kostela a budes se modlit, aby to nebyl podvod.
12 years ago
·
#35219
ok, díky za info :)
12 years ago
·
#35240
prostě sem přijed podívej se na stránku gumetree.com a chod na pohovory. Nepočítej, ale s nějakou extra prací.
12 years ago
·
#35248
snad to půjde no:( nepočítám, však proto jsem psal warehouse, sales support apod. jenom prostě aby jsme se uživili.
12 years ago
·
#35249
Ahoj,děkuji všem za nabídky :) určitě je využiju.Jinak Jardovi bych také chtěla poradit,že na internetu toho moc nesežene dokud nebude v Británii.Já to zkouším už měsíc.Myslela jsem,že také pojedeme do jistoty, ale na nic víc než na podvodníky jsem zatím nenarazila.Většina chce peníze předem a to ne málo,když pak projedu reference tak zjistím,že práci nenašli prakticky nikomu atd...Tak na to opravdu pozor.Zatím nejsolidnější se mi zdá student agency,ale pokud chceš vycestovat ve dvou a chcete pracovat spolu,tak nic moc také nemají.Taky si u nich většinou nemůžeš moc vybírat kam půjdeš :dry: I když máš odborné vzdělání,tak musíš mít hromadu papírů,EU osvědčení,výborné CV,aby o tebe měl zaměstnavatel zájem.Já jsem třeba zdravotní sestra s 20 letou praxí,registrací aj..což je tady v Čechách docela žádané.Myslela jsem si naivně,že nebudu mít s nalezením práce v Británii tak velký problém,ale i když už projevili zájem,ztroskotalo všechno právě na tom,že ještě nejsem v Británii,nemám tam adresu a PIN number.A měsíc dopředu na mě nikdo čekat nechce. Myslím,že to prostě budeme muset risknout.Tak tobě taky moc držím palce:-)
12 years ago
·
#35250
díky, tobě taky :)
12 years ago
·
#35494
Pro Aniken – mozna by stalo za pokus: http://www.anglickysen.cz/cs/inzerce.html?page=show_ad&adid=3829&catid=1
12 years ago
·
#35525
Díky moc :) Hned jsem jim napsala a poslala CV.Tak uvidíme.
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty