Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.8K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 11 roky tomu
·
#43813
Videl jsem moc peknej film-BEZ DCERKY NEODJEDU -Mrknete se na to, jestli mate moznost , je to film, ktery se tohoto citliveho tematu bezprostredne tyka.
asi 11 roky tomu
·
#43812
ja ked vidim muslima tak si odpluvnu radej :-D ,aby nahodou nemnel nalož na sobje :-D
asi 11 roky tomu
·
#43808
respekt, naslouchat, neuhodit zenu, byt s zenou jako s rovnocenym partnerem. staci??
asi 11 roky tomu
·
#43807
laddi, chtěl bych si udělat názor i s toho tvého úhlu pohledu. Pověz mi, jak by se měl podle tebe chovat muž k ženě? Co je to podle Tebe úcta k ženě? Nechci tě chytat za slovo, ale převeď tvou myšlenku z obecné roviny trochu do té roviny konkrétnější. Budu velice rád. děkuji Kláda
asi 11 roky tomu
·
#43806
ja reagoval jen na tu uctu k zene, ale je videt ze jsi zaslepena uzij si islam.
asi 11 roky tomu
·
#43805
nepotrebuju tam jet a pokud je ucta k zene chodit jen za mnou a nesmet mluvit a rici si co myslim obleci si co chces tak jsi blazen a HLAVNE JSI MI UPLNE UKRADENA I TEN TVUJ MUSLIM. pro ne je zena min nez zvire. je mi te lito!!! ucta k zene je uplne neco jineho. preji ti hodne stesti.
asi 12 roky tomu
·
#40739
šak kdo vi co chodijou delat do toho bordelu kazdy den, pry se tam modli ale proc tam pak teda nesmi baby? jo jo modlit se... no ono kazdy tomu rika jinak ... prasarny tam beztak delaji .. mam je za barakem . asi je tam jednou pujdu navstivit. otazka zda se vratim zpet ke sve klavesnici abych vam rekla co se tam deje. a nebo to bude muj posledni prispevek. mysli si ze maji prava nad vsemi a nad vsim, a pritom sou jen otroky sve blbosti.. jeeeej to je k smichu , az k placi, jak lide dokazi byt naivne hloupi ...
asi 12 roky tomu
·
#38433
Muslimu se v zadnem pripade nezastavam, to jen aby bylo jasno. Btw. Pajdo jde videt, ze s zidama nemas zadny spatny zkusenosti. Takze tvuj komentar je k smichu :laugh:
asi 12 roky tomu
·
#38429
hehehe tak predsa si zakomplexovany. vychodne slovensko? to mas odkial? ty scestovany vsudebyl! pisat hovadiny, ze kde vsade som bol, mozem aj ja. a pritom nevediet ani zaklady od susedov? no dost hamba, ne?:D a japonske prislovia si nechaj pre japonske fora, ty trumbero! si s tym trapny. naco sa potom pustas do takychto diskusii, ked potom nechces pokracovat. si fakt dost cudny, niektore nazory si mal vpohode, ale ten zbytok... a mimochodom- v tej druhej teme som ti daval normalne argumenty, na ktore si uz asi nemal co povedat, tak si to zabalil. tiez nerad pisem na fora (a hlavne nie v sobotu vecer, jak ty:D), racej nieco spravim, vis ty kecale :)
asi 12 roky tomu
·
#36901
[quote]Jsem ortodoxni ateista, ale vyznavam krestanske hodnoty. Krestanstvi o kterem se zminuje vetsina prispevatelu je mysleno spise jako kulturni smer, nez vira v boha.[/quote] Honzo ten citat MISTRA je malicko jinak "Jsem bezvýhradný ateista, až se bojím, že mě Pánbůh za to potrestá..." :-D :-D
asi 12 roky tomu
·
#36900
Jsem ortodoxni ateista, ale vyznavam krestanske hodnoty. Krestanstvi o kterem se zminuje vetsina prispevatelu je mysleno spise jako kulturni smer, nez vira v boha.
asi 12 roky tomu
·
#36893
proste me stve ze lidi jsou tak omezeni ze si neuvedomuji kolik je na svete islamskych zemi a ze ne kazda zeme ma stejny pravidla,zakony atd/jako kdyby se mluvilo o krestanech jako jednote/.dalsi vec co si myslim ze cesi jsou dost zaostali co se osvety tyce za anglii nebo francii a ja si osobne myslim ze cesko je dost rasisticky stat za coz se stydim.ale podle me to prameni v nevychove,strachu a hlouposti...lidi tady mluvi o krestansky kulture,ktera je velmi zchatrala po komunismu v cr;vlastne vice nez polovina cechu je NEVERICICH/dusledek komunismu/...verte mi pravy islam je pouze mezi dotycnim a bohem/ostatne krestanstvi taky/;je to jakysi "navod"na ziti,ktery prinasi spiritualitu-jaka mi v dnesnich "zapadnich" konzumnich zemich dosti chybi...
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty