Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.8K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 11 roky tomu
·
#43825
Peter nie je to ten z Manchestra co robil v Banke?tomu to hrabe z Islamu :-D
asi 11 roky tomu
·
#43823
Angelika, neviem odkial si , ci slovo sedlac je v tvojich ustach to spravne... To, ze poznas niekoho, komu konvertovanie na islam zmenilo jeho spravanie neznamena, ze mas pravo to odsudzovat. Vlastne si ma urazila, to akoze mam ist do toho a nahanat ta? Demagogia, medialne kacice, obmedzenost mysle a pozri do zrkadla co vidis. Ja tu nezastavam a ani neobhajujem nabozenstvo ako take. Nebavme sa o extremistoch, lebo to je blbost. Viem co chces povedat. Kde bola cirkev, ked kriziacke vojny zabijali v mene sirenia nabozenstva? Porovnaj si technicke vymozenosti vtedy a dnes. Vtedy to bolo daleko krvavejsie. Ale nebol internet. Pred par rokmi by si nepovedala , ze cernoch a slavny na Slovensku !!! A co Ibrahim Maiga? Nech sa dari
asi 11 roky tomu
·
#43817
vdaka
asi 12 roky tomu
·
#40749
ahoj, ano, urcite se najdou i hodni jak cernosi, tak i muslimove, muze byt i urite a asi je procento tech slusnych, kteri nemlati sve zeny, nedelaji dzihady a ziji proste normalnim zivotem...ja vim, ze sem ta otazka nepatri, ale presto te poprosim, pises, ze manzel je DJ, to je djuty manager? vis mam posledni rok desivou smulu, vlezla jsem do sev. irska, neplatili mzdu, pak jsem se premistila do birminghamu, sice jsem nasla job, ale na parttime a nekecam dojizdim 3 hodiny rano na 7 mou prvnim busem a dalsima dvema, pak zpet jeste dyl a to co vydelam bude tak na najemne..jestil me muzes odepsat na mejl Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo sms na t.c 07412444508,pro sichr, ja ti zavolam zpet....ja vim jak to chodi, cesi cechum malokdy pomuzou..ale presto, kdyby to slo, budu rada ani nevis jak...jinak urcite bude znacny rozdil mezi muslimy co nemaji velke vzdelani a temi co ho maji a pak i je to otazka osobnosti cloveka, kdo je jaky uvnitr sebe...
asi 12 roky tomu
·
#40745
@ shaarky444.....Procetla jsem si Tve prispevky, souhlasim s Tebou v mnoha smerech, ale je skoda, ze automaticky hazis vsechny do jednoho pytle. Jak uz jiste vis, tak muj manzel je cernoch. Narodil se v Londyne, Jeho rodice jsou z Barbadosu, ma dobrou staro anglickou vychovu, nemluvi s zadnym "yardie" prizvukem apod., je to proste slusny Anglican, ktery se stara o rodinu (me a nase deti) velice dobre, ma stalou praci (pracuje jako DJ). Rozumim Ti, ze jses tak negativni, bohuzel i on je velice zklamany, jake mu cernosi ( a jine rasy) delaji jmeno. Takze mas pravdu v hodne vecech, ale najde se i par dobrych. S pozdravem Darinka
asi 12 roky tomu
·
#40742
vzdyt je to vsude stejne, tady muslimove v cesku cikani stejne proti nim nic nezmuzeme. at si to uzijou ... me je fajn ze platim 12.95/mesicne za svuj ucet u HSBC sem spokojena. Lloyds TSB at se jde vycpat aj ze svyma muslimskyma zakaznikama. stejne nabizi absolutne nic .hlavne ze maji kone ..at se jdou povozit...
asi 12 roky tomu
·
#39979
http://www.guardian.co.uk/sport/2012/feb/12/olympic-security-extremist-host-borough tak toto uz je moc! potrebuje to este neaky komentar? kdo este nevidel ziveho teroristu, nech sa mrkne do east londonistanu. su ich tam plne ulice- east ham, leyton,... vsetko su to smradlave zumpy, vdaka liberalnej vlade, co sem tu ludsku spinu napustala! v tych stvrtiach bieleho nestretnes a ti farebni hajzli po tebe budu zazerat jak vrahovia. alebo si este niekto mysli, ze ten pakistanec v obchode, co sa stale usmieva a dokonca sa naucil par slov po polsky, ze on je v pohode?! jemu ide iba o biznis, usmieva sa, ale mysli si o vas, ze ste spina. potom ide do skurvenej mesity a kuje proti nam pykle. moze byt, ze z jeho obchodiku sponzoruje neaku teroristicku skupinu. ved nedavno praskol ten skandal, ze pakistan podporuje alkaidu v afganistane. su to vsetko smradi muslimski- ziadny umierneny ani radikalny islam nie je! je to stale jeden a ten isty prijebany islam
asi 12 roky tomu
·
#38958
[quote]Ahojte ludkovia, ked uz hovorite o nenavisti a primitivnosti, neda mi sa nepripojit.. Ja nazor na islam nemam, rozdelujem ludi iba na dve skupiny, dobri a zli a jednym s tych velmi zlych je aj prispievatel MatoMato!! na dokaz prikladam kopiu jeho nechutneho emailu s ktorom ma zastrasuje: tahaj fajcit kokoti negrom buzerant!! NEBOJ SA TY KOKOTKO, KED JA ALEBO MOJI ZNAMY ZISTIME, ZE VOLAKY CECH SLOVAK JE TEPLOS, TAK MU ROZKOPEME HLAVU!! to si zapamataj ty hovno buzerantske!!! Od: mato Sent: Friday, 6 January 2012, 0:33 Subject: Re: Odpověď : slovaci a cesi! Tak posudte sami, mne je zle pri myslienke, ze takyto chori ludia si slobodne kracaju po uliciach, snad nie na dlho, kopiu emailu som poslal aj na Londynsku policiu a verim, ze oni si uz s nim poradia!![/quote] promin musim odpovedet:nechci se zastavat, ale mnozi lide daji na to co tady nekdo napise, vem si priklad uzivatel HANUSKOVA, kazdy ji tady kritizuje jaka je ... a tamto , ale zna ji nekdo osobne? ZNATE NEKDO uzivatele MatoMato osobne abyste jej mohli soudit takovym nazorem ze je zly? to ze se nekdo vyjadri svymi slovy je pro vas zlost? to ze ja nekomu reknu pravdu a ta se ale dotycnemu nelibi dela ze me zleho cloveka,ikdyz naopak jsem velmi slusna, pracovita a rada pomuzu?...takze pointa meho prispevku je ta , ze at uz kazdy napise cokoliv, TO z nej nedela dobreho ci zleho cloveka.. a zase, pisu pouze svuj nazor, to co dela ISLAM o tom ne treba se bavit a rozebirat , to vi 99% populace co jsou zac, ale zamysleli jste se nekdy sami nad sebou nad svymi chybami aby jste mohli rict nooo ja tak nemluvim ja sem dobry clovek .. a MatoMato mluvi tak a tak a je zly clovek... ty vole sorry JDI SE VYCPAT , sorry nic ve zlem jen me to hrozne pobavilo :laugh: a to co si napsal v posledni vete, to z tebe akorat dela...... si to domysli, protoze TY JSI PRECE DOBRY CLOVEK mam pocit ze taky ten dokonaly ve vsech smerech
asi 12 roky tomu
·
#38955
Ahojte ludkovia, ked uz hovorite o nenavisti a primitivnosti, neda mi sa nepripojit.. Ja nazor na islam nemam, rozdelujem ludi iba na dve skupiny, dobri a zli a jednym s tych velmi zlych je aj prispievatel MatoMato!! na dokaz prikladam kopiu jeho nechutneho emailu s ktorom ma zastrasuje: tahaj fajcit kokoti negrom buzerant!! NEBOJ SA TY KOKOTKO, KED JA ALEBO MOJI ZNAMY ZISTIME, ZE VOLAKY CECH SLOVAK JE TEPLOS, TAK MU ROZKOPEME HLAVU!! to si zapamataj ty hovno buzerantske!!! Od: mato Sent: Friday, 6 January 2012, 0:33 Subject: Re: Odpověď : slovaci a cesi! Tak posudte sami, mne je zle pri myslienke, ze takyto chori ludia si slobodne kracaju po uliciach, snad nie na dlho, kopiu emailu som poslal aj na Londynsku policiu a verim, ze oni si uz s nim poradia!!
asi 12 roky tomu
·
#36905
[quote].dalsi vec co si myslim ze cesi jsou dost zaostali co se osvety tyce za anglii nebo francii a ja si osobne myslim ze cesko je dost rasisticky stat za coz se stydim.ale podle me to prameni v nevychove,strachu a hlouposti...[/quote] provokujes? co si za pacienta? :lol: zeby cikan? nepis tu tie hovadiny o islame- spiritualne duchovnej cesty pre teroristov explodujucich niekde na trhu a trapakov s uterakmi na hlavach :cheer: islam je jakysi "navod" na zivot v dobe kamennej, staci sa pozriet len na ten ich halal- carodejnicke ritualy zo stredoveku su proti tomu nic! je to mucenie zvierat a malo by to byt zakazane! proste, ked sa chce niekto klanat mesiacu, nech to robi tak,ze tym nikoho neotravuje! a ne, ze vymlety autobusak zastavi cely bus alebo pocas debilneho ramadanu v metre na dispecingu niekto odpadol lebo cely den nic nemohol pit! (ale to uz na bbc nepustia, ze)
asi 12 roky tomu
·
#36651
Guys, please watch your langauge when you are talking about Islam and moslem community, there is no reason for such fun or harm by words, those people like every other people have thier own way of living, belief excatly as other communities living in London..!! and before talking or making fun at Islam and Moslem, you need to do two things.. Think about you what you are going to make fun at! Second, if yo u wanna make fun, do it without hurting others...!! If yo dont like the diversity of everything in London, then this is not the place for you! Muslims are not only arabs or easterns, they are people like me and you. I can tell you places back in our countries are smeling worse than what was written below in this discussion..!! Apart from this, I like the site the good benefit of disucssions, talks can help share ideas, get to know friends , etc.. Regards
asi 12 roky tomu
·
#36648
tak sa pozrite aj na tento link....caka nas peka a ruzova buducnost... fuj http://www.aktuality.sk/clanok/195498/budu-raz-londyncania-kamenovani-moslimami/
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty