Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.8K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 11 roky tomu
·
#44086
pravda- ten s tym kobercom na hlave na pod tym pyzamom minimalne dve kila trhaviny...
asi 11 roky tomu
·
#43836
Ja nikomu nazor neberiem, len by som ocenila, keby sa clovek vyjadroval v ramci slusnosti ... Ved sme ludia, nie??? Obhajujem to co viem ... nie som expert na islam, ucim sa ...
asi 11 roky tomu
·
#43834
Neda mi este k tomasek.katka ... ako vies, co maju moslimovia v nohaviciach??????? Co sa tyka mesit, nie je pravda, ze tam zeny nemozu ... kazda mesita ma vyhradene priestory na modlenie pre muzov a zvlast pre zeny ... dalsia vec, co si napisal o tom, co tam vlastne robia ... tak to bolo vyslovene nechutne a urazlive (opat sa pytam sama seba ... co si ty za cloveka???) Hovori sa .. podla seba sudim teba ... mam taky dojem, ze u teba to plati na 100 percent. Takze, ak ti to este nikto nepovedal, nie kazdy je takym prasatom ako ty ... Oh a ked pises o ich vyzore ... nevidim tvoju fotku, zeby si sa hanbil za nu???? A este jedna vec .. ak sa ti nepaci, ze sa tu pise na temu islam, tak chod niekam inam ... toto je forum o islame, ak si si nahodou nevsimol :)
asi 11 roky tomu
·
#43833
Klada .. paci sa mi tvoj pohlad na vec :) Mas pravdu, skoda len, ze mnohi su tak zaslepeni, ze nevidia a nepocuju a co je najhorsie, ani sa nesnazia aby zistili ako sa veci maju ... je jednoduchsie nenavidiet a nadavat ako si nieco nastudovat a potom sa rozumne vyjadrit ...
asi 11 roky tomu
·
#43832
Este dodam, ze ja som nekonvertovala, ale islam zmenil moj zivot ... k lepsiemu, otvorili sa mi oci a vidim. A vazne uvazujem nad tym, ze budem konvertovat lebo vidim, ze u moslimov ich viera vychadza priamo zo srdca a je hlbsia ako u krestanov, co sa mne osobne paci... Nepijem, co pokladam za obrovske plus. Kedysi som pila.. party, diskoteky, chaty ... vsade kopec a kopec alkoholu. Dnes sa viem zabavit aj bez neho a ozrani mi lezu na nervy lebo sa nevedia chovat. Viem, ze mi manzel nepride domov spity na mol a nebude vyvadzat ... dalsie plus. Nenadavam a ani moj manzel ... vsade kam sa na SK pohnem, vsade len same nadavky, to iste v UK ... kto by to chcel pocuvat cely zivot???? Naucila som sa respektovat a brat ludi aki su ... jedno akej farby, nabozenstva, vysky, vahy ... Nesudim, na to je Boh, ten bude sudit kazdeho jedneho z nas bez rozdielu...
asi 11 roky tomu
·
#43831
Ja som tu par dni nebola, cestovala som na SK a mam dolezitejsie veci na starosti ako citat sprostosti od tomasek.katka. No prisla som na SK a co nepocujem, slovak tyral dieta, zabil a 3 roky bral pridavky nan.... matka nekupi dietatu mlieko lebo by jej neostalo na pivo ... syn zobral uver, rucil rodicovskym domom, neplatil a rodicia su bezdomovci ... plus kopec inych pripadov tyrania ... a vraj sme lepsi ako moslimovia ... ja si to nemyslim, kto dokaze nieco tak hrozne, tak to nie je clovek ... a teraz mi povedz tomasek.katka, co hovoris na to??? Je mi ta luto. Inteligencia je tebe na hony vzdialena, pises nieco comu nerozumies ... kazdy, kto aspon trosku rozmysla, tak nad tvojimi recami len mavne rukov. Mam kopec kamaratov z Pakistanu,Indie, Bangladesu... vsetci poctivo pracuju a moj manzel mi nikdy nezakazal kontakt s mojimi kamaratmi muzskeho pohlavia. Neviem odkial cerpas informacie, ale asi si treba overit zdroj lebo takto vyzeras ako negramotny clovek ...
asi 12 roky tomu
·
#39992
zid_kde.jpg
asi 12 roky tomu
·
#39482
Tak kdyz se nekdo nudi a nema co do prace ..to jsou zase hlody[url=http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/257259-muslim-za-trest-znasilnoval-v-londyne-zeny-ktere-byly-v-noci-venku.html]MUSLIM V LONDÝNĚ ZNÁSILŇOVAL ŽENY[/url]
asi 12 roky tomu
·
#38970
[quote]pokial vim, tak toto forum je o debilnom islame, este aj nazov to ma taky, tak nechapem naco sem pchas taketo veci EDEN?!? si prihriaty a este aj sprosty. co cakas, ze ti napisem, ked ma provokujes, ty rura? pekne novorocne zelanie? :D ked uz sa bavime o tom islame, tak si uvedomte, co oni robia s homosexualmi. urcite to nekonci len pri nadavani cez mail.[/quote] prijde mi trapne tahat do diskuze soukromi, jakoze si pisete mezi sebou, jejej ja si taky pisi s lidmi chcete citovat sms? zajima vas to? EDEN nic proti ale to bylo trosku slabsi sem vytahnout soukromy email, a docela to ukazuje jak si inteligentni,promin ale to si myslim ja
asi 12 roky tomu
·
#38969
pokial vim, tak toto forum je o debilnom islame, este aj nazov to ma taky, tak nechapem naco sem pchas taketo veci EDEN?!? si prihriaty a este aj sprosty. co cakas, ze ti napisem, ked ma provokujes, ty rura? pekne novorocne zelanie? :D ked uz sa bavime o tom islame, tak si uvedomte, co oni robia s homosexualmi. urcite to nekonci len pri nadavani cez mail.
asi 12 roky tomu
·
#36668
[quote][quote]Guys, ...Regards[/quote] za druhe, nesnazime se tu nikomu ublizovat tim, ze hovorime o islamu v nejakych intencich. naopak. vyuzivame pravo, ktere je kazdemu jednotlivci dano: hovorit svobodne a nahlas ....[/quote] vyuzivame pravo, ktere nam chteji muslimove vzit
asi 12 roky tomu
·
#34876
http://olser.cz/2371/coz-tak-motivovat-puovodni-belosske-rodicky-aby-mely-vic-deti-treba-neskrtanim-porodneho-materske-atp/
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty