čtvrtek 2. říjen 2008
  251 Replies
  56.8K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
asi 15 roky tomu
·
#23180
Uz se vi presne kde to bude? Bysme to taky mohli hodit na kalendar akci, uz je tam na 10. 1. akce v Edgware (kam jsem chodil kalit, kdyz jsem tam bydlel :woohoo: ), tak by taky mohli vedet, ze i tu ve Skotsku se neco deje. ;) B)
asi 15 roky tomu
·
#23193
Zatím jsem se ptal v jedné hospodě tady v Motherwellu,ale tam jsou o víkendu diskotéky,tak to tam nejde.Mám v plánu o víkendu navštívit a zeptat se v ještě jené hospodě,kde vím,že o víkendu nic nebývá a mají tam i salonek.Doufám,že se po nějakém dobrém místě dívají i ostatní.Snad to budeme brzy vědět.
asi 15 roky tomu
·
#23199
ahoj..planujete daco podobne aj po novom roku?alebo nieco male??by som sa rada pridala, budem byvat v Glagow na buduci rok, teda uz tento rok od 22 decembra..a predsa je len lepsie ked tam mate nejaku tu suznenu dusu... ked hej, tak mi prosimta poslite kontakt na dakoho, by som sa spytala kde to presne je a ako sa tam dostanem, bo ako novacik budem v Glasgow uplne stratena...dik
asi 15 roky tomu
·
#23201
vsak ono to je 10. ledna (januara) jestli si to dobre jeste pamatuju :)
asi 15 roky tomu
·
#23202
super a kde to je??lepsie povedane kde to presne je??ako sa tam dostanem alebo nejaky vacsi zachytny bod..to by bolo fajn...inak ako sa spozname, to ako vsetci prideme do baru a zareveme po slovensky cesky co ako??
asi 15 roky tomu
·
#23210
Jsi SUPER TAK SE TAM PROSIMTE ZEPTEJ...JA JSEM TED V JAPONSKU TAKZE NEMUZU NIC DELAT, VRATIM SE AZ V PATEK....JINAK DIKY MOC ZA OCHOTU>>:)BYLO BY TO FAJN MEJ SE PEKNE ...JO A AZ SE VRATIM TAK BYCH SE MOHL STAVIT SE DOMLUVIT OSOBNE...CO TY NA TO RIKAS??? JINAK ZDRAVIM VSECHNY..A DRZTE SE;) MARCEL
asi 15 roky tomu
·
#23211
JOI A O TOM JAK SE POZNAME,NEBO KDE TO BUDE SE DOZVIS;)... NEMEJ STRACH...KATKO ....JINAK JA JSEM MARCEL TESI ME.KLIDNE BUDU STAT S CERVENYM DESTNIKEM UPROSTRED GEORGE square:D
asi 15 roky tomu
·
#23213
znie to super..mam rada cervene dazdniky v kombinacii s George square...tak plati...a tiez mam rada gumovych medvidku...to vies ibe pre pripad, ze by tych dazdnikov bolo viacej... ; )...tesim sa, tak sa tam uvidime.
asi 15 roky tomu
·
#23215
super zatim se mej:)
asi 15 roky tomu
·
#23287
takze lidi z 90% se to bude konat ve steepsu je to autobusem asi 10 az 15 min od buchanan bus station.jede tam linka 36 a 19 ..je to primo u zastavky a jedna se o tradicni skotskou hospodu...manazer bude volat v pondeli po 19:00 takze dodam podrobnejsi info..a o spojeni jak se tam dostat bude komplet...jizdni rad ,.jmeno zastavky atd...:)ZAtim se mejte;)
asi 15 roky tomu
·
#23361
Vydrzte lidi... Zachvili tu budou info ohledne PARTY 10.LEDNA DOUFEJME ZE SE TAM SEJDEM V HOJNEM POCTU...:D Jinak cekam na finalni info co se tyce presne adresy, postcodu a nazev vlakove zastavky a autobusove zastavky...At to nemate problem najit...Jinak budeme mit samostatny salonek zhruba pro 25 lidi...Pokusime se taky o nejakou Ceskou hudbu....Jinak se drzte;)..a pokud mate otazky ptejte se...Pekne svatky:)Marcel
asi 15 roky tomu
·
#23404
Mame par zmen. AKCE SE PRUSUNUJE DO Motherwell!!!!!.......Podrobne info;;;;;;hospoda se jmenuje THE EAGLE INN,a je to na ulici,Bellshill road,Forgewood,Motherwell.Vlakem je tam spojení z Edinburghu i z .central nádraží Glasgow.Zasávka se jmenuje Motherwell.Hospoda je asi 300m od nádraží nedaleko /asi 60m/ Supermarketu BaQ.Po východu z nádraží se dáte do leva a půjdete stále rovně.Hospoda je po pravé straně.Autobusem je tam spojení se společností FIRST a jede tam autobus č.244 z Glasgow,Ingram street,after Queen street.V Motherwellu zastavuje kousek od hospody.Bude už od zastávky vidět.Zastávka je to Forgewood, Bellshill road,at Newhut road.
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty