čtvrtek 2. říjen 2008
  251 Replies
  56.8K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
asi 15 roky tomu
·
#23677
Tak to je dobre:D Proste ceskoindicka spolecnost:Dv UK normal
asi 15 roky tomu
·
#23691
Hmm fajn jsme tu z hostelu tři češi...... akorat tak nejak nevim jestli bude pro nas možný se tam nějak dostat ani jeden z nas tu nema praci a ani jeden nema moc penez navic takže se uvidí ........štve mě to..
asi 15 roky tomu
·
#23700
Hosi no nic na tenhle sraz se vykaslete....Nechte penize a hledejte praci to je dulezitejsi....Sraz bude znovu..to vam garantuji a klidne specialne pro vas az najdete praci...jinak se drzte...zkusim se taky tady po nejake praci mrknout...ale nic neslibuji...
asi 15 roky tomu
·
#23725
Ne dlouho ;) :) ;)
asi 15 roky tomu
·
#23729
tak zachvilku ahooooooooooooooooj;)
asi 15 roky tomu
·
#23749
DIKY VSEM CO DOSLI NA V PODSTATE PRVNI SRAZ CECHOSLOVAKU V SCOTLAND....A UVIDIME SE NA DALSIM HODNE BRZO DRZTE SE ......;) :) Jen tak mimochodem bylo nas 29 ..Coz neni spatne cislo na prvni sraz SUPER....Foto bude ve fotogalerii brzo..
asi 15 roky tomu
·
#23755
Ahoj všem, už jsme to dneska s Peťou naznali několikrát...neuvěřitelně se nám ulevilo a jsme odpočatí jako nikdy předtím tady. Děkujeme Všechno proběhlo fajn a skvěle jsme se bavili, díky Vám, díky organizaci a nakonec i na druhý pokus vybranému prostoru;) Příště, a to bude jistě brzy, jak předeslal Marcel, budeme rádi, když uvidíme nejen ty, kteří se bavili včera večer, ale i nové tváře...Už aby to bylo:woohoo:
asi 15 roky tomu
·
#23756
No, já jsem se dneska v práci moc odpočatě necítila...:laugh: Ale sraz super, všem se nám to moc líbilo a těšíme se na další. Pokud by byl v Glasgow, šli by určitě i další kámoši. Jinak až zpracuju fotky hodim sem odkaz na moje stránky. Tak se mějte :P
asi 15 roky tomu
·
#23757
No,já se teda připojím se slovy chvály.Fakt to bylo dost bezva.Myslím,že to byla jedna z nejlepších párty,jakou jsem v posledních letech zažil.Vlastně to ani jinak být nemohlo,když tam byli všichni super lidi.Já si to teda opravdu užil,ale taky je pravda,že už jsem dlouho nebyl tak nalitej jako v sobotu.Ta Marcelova slivovice měla opravdu říz.I Koudy,Lukáš a Vojta si ten sraz velice pochvalovli a jsem si jistý že ostatní z naší firmy byli moc spokojeni.Takže už se samozřejmě těšíme na další sraz.Tak se mějte krásně.
asi 15 roky tomu
·
#23758
ahojky tak ja jsem si to taky moc užila a doufám že další sraz ještě stihnu.Jinak Barče moc děkuji za nocleh a nekdy se ozvy mužem třeba v Glasgow na kafe.Tak zatim pa a všechny moc zdravim!!!!:P
asi 15 roky tomu
·
#23761
ahojte.no ja som si to uzila ako nikdy.fakt taky mensi odpocinok.no na druhy den som az taka odpocinuta nebola...umierala som celu sobotu. ale aj napriek tomu som sa velmi dobre zabavila...super ludia...tesim sa na dalsi sraz.popripade nahodne kafe a tak...
asi 15 roky tomu
·
#23762
nevite jak se davaji fotky do foto galerie????
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty