čtvrtek 2. říjen 2008
  251 Replies
  56.8K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
asi 15 roky tomu
·
#23810
mno uz sa tesim na dalsiu jazdu, ale tentokrat tak aby som dalsi den neumierala...pekne s triavou hlavou... inak co som vam dala moj moile phone...tak ten je uz na nist...ukradli mi mobil aj penazenku...neviete co mam robit ked sa mi strati aj OP??mam si vybavit druhy ked uz tu zijem natrvalo?? inak o tej akcii...potrebujem len vediet. kde kedy ako prosim glasgow...tesim sa na vsetky stare a nove tvare....it is a show time...
asi 15 roky tomu
·
#23817
Stve me, ze jsem nemohla dorazit na tu vasi party, ale mela jsem babysitting kterej nesel zrusit, pac zrovna v tom tydny mela pani domu narozeniny a o vikendu to slavila, tak jsem musela hlidat holky... Doufam ale, ze na dalsi se dostavim, jak tak ctu, musela to byt paradni jizda:) Potrebovala bych poradit, jak se da zaridit, aby by nechodily veskere zpravy, co tu napisete na mail... Mam toho vzdycky plnou schranku... Jde to? Dik predem!
asi 15 roky tomu
·
#23826
Barusha Budu se snazit v Glasgow nebo v tesne blizkosti;).....a Katko tak to mas peknou smulu s temi doklady:(....asi bych sel na Council se zeptat... a kdyz to tam nebude aspon budou vedet kde...Sznupy!!!!! a ty doufam dalsi party nebudes chybet...:D ........jinak dalsi 1.5 litru slivovicky je ready....;)
asi 15 roky tomu
·
#23833
Sraz se odklada...par lidi budou mimo uk a vrati se asi o tyden nebo dva pozdeji...takze 31.1.09 se odklada...musime dat sanci aji ostatnim;)
asi 15 roky tomu
·
#23836
to je ale škoda:(
asi 15 roky tomu
·
#23854
Ja jsem od 15.unora do 2. brezna v CR :silly:
asi 15 roky tomu
·
#23858
Tak to půjdeš Barunko s pařby přímo na letiště.Ty jsi v pohodě, ty to zvládneš,jsi hrozný živel.
asi 15 roky tomu
·
#23859
Tak třeba se to podaří domluvit na toho 7.2.
asi 15 roky tomu
·
#23873
No jasne to se vyresi......;)
asi 15 roky tomu
·
#23880
V zadnym pripade nejdu z parby rovnou na letiste..... :laugh: 7. nevim...mame 5. celkem velkou akci. co to udelat nekdy na zacatku brezna, my mame leden/unor hodne lidi na holiday....:S co treba Kushion - http://www.bebo.com/Profile.jsp?MemberId=3739904196 posezeni na gaucich, cca od 9pm diskoteka, da se sedet i venku (kuraci), v nedeli drinky za libru....pro predstavu http://barushac.blog.cz/galerie/ruzne/skotsko/kushion-i ;)
asi 15 roky tomu
·
#23887
ja se asi budu 28 února vracet do Leeds :)
asi 15 roky tomu
·
#23945
Caute vsici..omlouvam se ale uz jsem tu pekne dlouho nezavital...mam moc litani a vyrizovani...takze hned jak to zmaknu tak se budu venovat...;) a jak se jinak mate ....jde to??uz se trenujete na dalsi chlastacku??:D
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty