čtvrtek 2. říjen 2008
  251 Replies
  56.9K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
asi 15 roky tomu
·
#23961
Zdar a sílu všem ve slunném Skotsku.Náhodou jsem objevil tyto stránky a neuvěřitelně se mi ulevilo když jsem uviděl kolik našich žije v Glasgow a okolí.Svět je zase růžový :-)
asi 15 roky tomu
·
#23973
No super cau....Takze dalsi sraz co se bude delat tak doufam dorazis...;)Jo jinak ja jsem Marcel tesi me...
asi 15 roky tomu
·
#23984
Cau skoťáci :) chtěl bych se poptat na práci v Glasgow, já pracuji v East Kilbride a přítelkyně něco hledá, neumí AJ, tak kdyby nějakej sklad nebo jste věděli kam zajít, budu vděčný. Kdyžtak pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. dík moc zapomoc, už to skoušíme tady dva měsíce...a neuspěch :(
asi 15 roky tomu
·
#23986
Já myslela že tvoje přítelkyně pracuje v destilérce ;)
asi 15 roky tomu
·
#23987
No s praci je to ted bidne....:( o nicem nevim ale kdyby se neco vyskytlo tak dam urcite vedet;) jinak se drzte....
asi 15 roky tomu
·
#23988
:woohoo: :woohoo: :woohoo: [img]http://www.pohyby.co.uk/media/kunena/attachments/legacy/images/P1060455.JPG[/img]
asi 15 roky tomu
·
#24041
[color=#FF0000][b]No jasne ze se na dalsi akci pracuje[/b]..;) [/color]... ale neni to jen tak.:dry: ..budeme se snazit neco vykoumat na brezen...:) No jinak jak je??? jste tak b ussy ze tu nemuzete nechat ani pismenko????:lol:
asi 15 roky tomu
·
#24045
Mo jak to tak vypadá tak na další sraz asi nedojdu, vše mi tu jen říká , že je čas jít dál takže se chytnu jedn z možností jak chytnout práci a to je ve španělsku.......
asi 15 roky tomu
·
#24046
Se tu vsichni mejte fajn, hodne stesti s pobytem a praci ve Skotsku. V Po se konecne stehuju (snad) za lepsi praci do Birminghamu. :kiss:
asi 15 roky tomu
·
#24052
[b]Tak se mejte a drzte se[/b].....at vam to vyjde....;) ;) a ozvete se nekdy....
asi 15 roky tomu
·
#24056
hodne stesti tem co opousti Skotsko,hodne trpelivosti a odvahy tem co se rozhodli tu zustat;) mne se skoti jen tak nezbavi:) diky spravcum serveru za opetovne spusteni stranek,protoze konecne muzu oznamit to,co uz vim vice jak tyden-mam do pondeli volno:woohoo: nezajde nekdo na jedno?nebo i dve?
asi 15 roky tomu
·
#24062
Dobrý den prajem všetkým chcem sa spýtat či tu niekto pozná Mariannu Joyce z agentury solutionforce. A či je niekto z Vas v UK cez ňu?? Ona sa špecializuje na obstaravanie parov do rodin v UK. Má inzerát aj tu na tejto stránke. Bol by som velmi vdacny za kazdu informaciu a vopred diky za odpovede :) Ps: Dufam ze tu niekto taky bude :) Cawte
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty