čtvrtek 2. říjen 2008
  251 Replies
  56.9K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
asi 14 roky tomu
·
#26582
.....bych i dojel az z Manchestru zachytat k mori tam u tebe....ale to az pozdeji az to nebude takove mrtve tak za mesic-dva......jinak jedu na velikonocni dlouhy vikend do Anglesey do Moelfre na 3 dny do kempu na ryby tak kdybys mel zajem se pridat tak se ozvi...zatim cau
asi 14 roky tomu
·
#26588
Cus cus no ted to asi nepujde zacinam tu podnikat..takze zabite :( ..ale tak za mesic se muzeme domluvit v tom bych nevidel problem... A co ty nejaky zjimavy ulovek???? A vidim ze se tu ozvala dalsi slecna nebo pani...na kafe neni problem ze Milos... ;)
asi 14 roky tomu
·
#26589
Od prosince kdy sem chytil v pekneho platyze sem nebyl...nema to ted stejne cenu ...trou se v hloubce...krome tech platyzu...tak to skusim v sobotu na nake ty ,,lopaty'' :lol: .....necekam nic ohromneho ale potrebuju uz provetrat zadek na morskem vzduchu :woohoo: .....
asi 14 roky tomu
·
#26590
[b]mismar[/b]jj není problém - už jsem s Milošem mluvila ;) :)
asi 14 roky tomu
·
#26595
Na platyze mam fajn misto...ale uz me nebavi je chytat... z kayaku jich nekdy nachytam vice jak makrel :lol: A jak dlouho jsi v Scotland ??? Vere a co te tu dovalo?? jinak me tesi Marcel.. ;)
asi 14 roky tomu
·
#26798
dobry den jezdim 1xtydne do glasgow a chtel bych vam nabidmout dopravu zavazadel nebo jinych veci do cr a sk pokud mate zajem kontaktujte me na cisle 00420608726377 dekuji www.gbcar.wbs.cz
asi 14 roky tomu
·
#26938
Zdravim vas vsechny,dlouho jsem tu nebyl a par veci se zmenilo od me posledni navstevy( treba "GlasgowBusDriver" uz neni aktualni ).nicmene by me zajimalo,jestli se planuje nejaky novy sraz v dohledne dobe... mejte se vsichni fajn a at se dari
asi 14 roky tomu
·
#26970
tu vedle motherwellu. :)
asi 14 roky tomu
·
#26971
ne tu vedle v motherwellu se asi nic nekona to sem reagoval na jiny clanek a nevedel sem ze se to sem napise az uplne nakonec. Ja bydlim kousek od motherwellu sem tu jen 3 mesice a uz bych jel zpet do cech. nejak me tu nic nenatchýná :(
asi 13 roky tomu
·
#29533
Ahoj vsichni:) Je tady nekdo z Liverpoolu?
asi 13 roky tomu
·
#29534
jak je bando?? nejake drby ,novinky nebo akce....dlouho jsem tu nebyl...takze nemam prehled,je treba tu stranku trochu provetrat...zatim cus...
asi 13 roky tomu
·
#29535
Pro [b]EVIA[/b] je malem jsem zapomel...z liverpoolu jsi nejsem jisty..jestli tu nekdo zabloudil.:dry: Ale za zkousku nic nedas ;-) tesi me Marcel
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty