středa 12. říjen 2011
  26K Visits
  Subscribe
Cau lidi, nekolikrat v posledni dobe se tu diskuze dotkla tohoto tematu, takze bych rada vedela vase duvody proc tu zustavat v UK (beru to v delsim horizontu, takze vicemene jen lidi kteri jsou tu jiz tak 3 roky a vice). Chtela bych jen pozitivni veci, negativnich proc odtud utect najdu sama dost :-) Nejake predhodim: 1. celkem snadna moznost profesionalniho uplatneni (clovek se dokaze dobre dostat na spicku pracovniho zebricku) 2. dobra pripravenost zeme na cizince (kdyz beru porovnani nas cizincu zijicich v jakekoliv jine zemi, tak tady byt cizinec je celkem bezne a nikdo se nad tim moc nepozastavi) 3. kdyz ma clovek hodne penez tak se muze i dostat k celkem dobremu soukromemu vzdelani (mysleno pro deti), ale tech penez na dosazeni toho dobreho vzdelani potrebuje skutecne celkem dost. nejake ne moc dulezite duvody: -snadno se z anglie cestuje kamkoliv do sveta -maji more -pocasi je tu celkem vyrovnane, neni ani moc vedro, ani moc zima (pesimista muze ovsem rict ze tu tim padem vlastne nikdy neni poradne hezky :-)
asi 12 roky tomu
·
#37414
[quote]NW London.[/quote] tak kouknul jsem jen na prvni web, nevybiral jsem ty nejlevnejsi nabidky a nasel jsem treba tenhle byt se samostatnou kuchyni http://www.rightmove.co.uk/property-to-rent/property-31987843.html V Hendonu, coz jak jsem pochopil je nekde kde zhruba bydlis ty. Podle fotek to vypada na pekne bydleni za 140pw, takze mesicne to vychazi na tech tvojich 600 liber A to jsem nehledal, kdyz bych chvili hledal tak takovejch bytu najdu spoustu a budou jak pekny tak mozna i levnejsi. Jen jsem to hledal ze zvedavosti jestli se market v NW londyne tak hodne zmenil za par poslednich let ze i studio stoji 900 jak jsi rikal.
asi 12 roky tomu
·
#37415
Tak co, osmero, vezmem si to napůl, ať splníme podmínku "sharingu"? ;)
asi 12 roky tomu
·
#37416
[quote]Tak co, osmero, vezmem si to napůl, ať splníme podmínku "sharingu"? ;)[/quote] Jaky napul spolu, jsi snad kozata blondyna ktera je porad nazhavena ?? :-) (mimochodem mam vlastne radsi brunetky, ale to pak ta veta tak nezni ...:-D
asi 12 roky tomu
·
#37417
Tak se rozhodni, surfuju e-shop s parukama. Ale abysme se vrátili k původnímu tématu, tak nezůstat, člověk by měl poznat i další varianty, než se někde nechá ukolébat pocitem, že to už je ono.
asi 12 roky tomu
·
#37418
Me tohle tema prijde ajimavejsi nez to puvodni :unsure: Ono do zacatku sharehouse neni spatna zkusenost, ale pouze pokud jsi single. Ve dvou je opravdu lepsi si pronajmout byt, nebo v mensim meste dum. Vyjde to cenove skoro na stejno a mas jistotu, ze pokud prijdes prace, tak ti nebudou spolubydlici blokovat sporak anebo davat do spolecne lednicky extra smradlave pokrmy. A to nemluvim o wc a smradu :lol:
asi 12 roky tomu
·
#37421
:woohoo: Vsude dobre, tak co doma :) :P
asi 12 roky tomu
·
#37422
člověk se svobodnou myslí nemůže nikdy nikde zakotvit....:) takže já jsem pro to nezůstat...a to nezůstat nikde až na staré kolena se dokolébat zpátky do cz nebo tam kde je mu nejpohodlněji...a v klidu zdechnout:)
asi 12 roky tomu
·
#37423
[quote]a v klidu zdechnout:)[/quote] :lol: :lol: :lol:
asi 12 roky tomu
·
#37424
Jo, ale to je bez billu. Pripocitej si 300 a mas 860. Hmm.
asi 12 roky tomu
·
#37425
Tak si jsi me opravdu rozesmala :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Lidska blbost opravdu nezna konce. No jo, ono kdyz jsem nekdo prijede a ani neumi ani poradne anglicky a kamaradka ji sezene praci, nebo zacne jako au-pairka a nemusi platit za najem a jidlo, tak ji vylozene litaji peceny holuby do huby :lol: Ale na druhou stranu, tu par lidi, co jsou inteligentni, tvrde pracujici zacinalo na 3 librach na hod. a delalo praci nad kterou by kdejaka au-pairka ohrnula nos. Ale po case se clovek tvrdou praci vypracuje vis, ale porad se nestaci divit, co vidi a slysi kolem sebe. :lol:
asi 12 roky tomu
·
#37426
Soukromi a cistotu muze mit clovek i v sharehousu, ale musi mit stesti na lidi a na barak. Jednou se domu asi vratim, ale stale budu navstevovat Londyn protoze jsem tu prozil spoustu let a mam tu plno znamych.
asi 12 roky tomu
·
#37427
To jerry....Aupair nedělám na to bych se mohla z vysoka víš co...Můj začátek tady žádná procházka růžovým sadem ale nelenila sem a neseděla na prdeli doma měsíc sem obíhala co se dalo rozesílala CV...a po měsíci pomalu žraní trávy okolo baráku aby zbylo na první nájmy elektriku plyn...poté sem si sama našla to co umím nejlíp a jak už sem psala v sandwich baru...všichno milý vstřícní a vzhledem k tomu že vidí že se člověk snaží a chce i pomoct v inovacich vlastními nápady jsou ochotni ti pomoci absolutně s čímkoliv...pokud se člověk choví jako já sem z čech sem tady pánem a hovno hovno zlatá rybko asi těžko by to bylo tak jak to je....a naivní nejsem jen se chovám tak jak chci aby se lidi chovali ke mě. Zatím sem se nesetkala se špatným chováním co se Angličanů týče...ať už spolupracovníků...návštěvníků baru a nebo třeba sousedů.
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.
Sorry, the discussion is currently locked. You will not be able to post a reply or a comment at the moment.

Inzerce - Nové inzeráty