čtvrtek 19. listopad 2009
  1.9K Replies
  116.4K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
asi 12 roky tomu
·
#39150
Dobry vecer (odpoved pro Alenu) ja bydlim a zaroven mam studio ve Welwyn garden city, coz je cca 17min vlakem z Finsbury park. jinak do Londyna dojizdim nekdy aj nekolikrat tydne coz by nemel byt problem pro me privest me prenosne studio a svetla k vam domu. Postavit studio u vas doma mi zabere cca 15min. Zaroven nabizim foceni aj v prirode. Dekuji Milan http://www.photographybymilan.co.uk
asi 12 roky tomu
·
#39148
Ahoj Skarbienku-coze to uz je 9 mesic??!!No ono to fakt desne leti-teda az posledni dobou.Nejhorsi byli prvni 3 mesice po narozeni malyho,to byl nejdelsi ctvrtrok v mem zivote,pak to bylo trochu lehci,od pul roka zas o neco veselejsi a od roka je to pohoda.Dnes mam doma roka a pul stareho partaka,je s nim desna sranda,tesim se na kazdy den,proste vse,jak ma byt :-)) Kdy mas presne termin??Urcite o sobe davej vedet,at nepropasnem ten vzacny okamzik-az budes konecne a zaslouzene i TY drzet sve miminko v naruci :-)).Tak moc ti to preju a nechci te moc strasit s tema zacatkama,ne kazde miminko je tak uplakane a nervozni,jako byl nas malej.Nas hodne trapila ta kolika a kdyz skoncila,mela jsem doma uplne jine dite-usmevave,vesele...:-)).Hlavne!Jestli planujes kojit,nejdulezitejsi snad ze vsech rad je prikladat,prikladat,prikladat a to i (nebo spis hlavne) pred tim,nez se ti poradne rozjede mleko.A kdyz budes mit malo mleka,tak odstrikavat(odsavackou) a odstrikavat,ikdyz to bude jen par kapek,ale ta stimulace ti tu produkci nabudi!!.No pockej,to budem vse uz za chvilku "resit".Kazdopadne jsme tady a myslim,ze neni "problem",kterym by si alespon jedna z nas neprosla,tak se na nas nezapominej obracet,jak pro radu nebo treba jen pro povzbuzeni,az se budes(ale treba take vubec nebudes) citit pod psa.Pa ,pa,pa Marky
asi 12 roky tomu
·
#39141
Ahoj, Nikde som sa nedocitala kde sa nachdzate.(mam na mysli toho fotografa). Mohli by ste to upresnit? Je to v Londyne alebo niekde mimo? Dakujem Alena
asi 12 roky tomu
·
#39137
jej skarbienek to tak rýchlo ubehlo?? super tak už máš pekné veľké bruško :cheer:. Chytra ja by som sa veľmi neponáhľala len viem že ma to raz neminie a myslím že teraz to bude ľahšie. Chcem aby sa ľahšie adaptovala. Keď začne chodiť do škôlky bude mať 11 mesiacom. Jedna moja známa dala dieťa do skôlky ako 7 mesačnú a začala robiť part-time, a ona si to veľmi chváli. Tak uvidíme, len sa toho bojím :dry:
asi 12 roky tomu
·
#39128
Zdravim tehulky a maminky, nabizim sluzby fotografa, jak u me ve studiu tak i v teple u vas doma v mem prenosnem studiu. prosim kouknete se na http://www.photographybymilan.co.uk maly vytazek z me stranky. As a mum to be you have never looked so feminine and beautiful. Carrying a baby is a magical time and with one of our maternity photography sessions we can capture images of your stunning bump to celebrate this exciting time. To make you as relaxed and comfortable as possible for the photography shoot, we can also come to you with a portable studio including lighting and backdrops. This will ensure that your photos have that professional studio quality. Mam specialni nabidky a na cene se vzdy domluvime ;-) Baby Picture Plan We arrange pictures of the baby at before 15th day 1 month 3 months 6 months 9 months 1 year 18 months 2 years 2½ year Child Portraits Plan We arrange a portraits of the child at 3 years, 4 years, 5 years or until the child begins to be photographed annually for school pictures which we also offer. Dekuji Milan
asi 12 roky tomu
·
#39122
Ahoj vsem, u nas vse OK. malemu uz bude v unoru rok, je to pekny ulicnik, vyleze kam muze, zacal chodit. holky, proc se planujete vratit brzy do prace? ja to tedy v umyslu nema. kam bych jako maleho dala? nehlede na to ,ze si myslim, ze po financni strance to vyjde na stejno. ted mame spoustu ulev na taxach a benefity, kdyz bych si neco malo vydelala, tak nam vse seberou a vyjde to nastejne.
asi 12 roky tomu
·
#39121
Ahoj holky, ja jdu tedy konecne neco malo napsat. Kdyz uz jste to tady semnou prozivaly od zacatku, prvni tehu neuspesne, ale hlavne zacatky toho druheho, ktere uz za cca mesic bude stastne zakonceno :) Jj, uteklo to jako voda, "jedu" uz devaty mesic, doma vse pripraveno na synacka, a ja uz se nemuzu dockat, az ho budeme mit u sebe! Holky a jak Vy ostatni se mate? Skoda, ze to tady tak utichlo, ..ale ja vim, poznam to zanedlouho sama, ze s malym uz nebude tolik casu :)
asi 12 roky tomu
·
#39116
Ahojte tehulky ako sa máte? rastú vám brušká? napíšte niečo :cheer: Martina 1181 gratulujem ti k bábike :cheer: a neboj nič ešte viac začneš kupovať veci ako ti bude rásť a bude ich mať oblečené možno len raz alebo dva krát lebo ich bude mať toľko veľa :lol: aspoň u nás je to tak :blush: . A stím návratom do práce práve to aj mi riešime a hľadáme škôlku a bojím sa toho ako ju tam nechám,len problém nebude s nou ale so mnou, bude mi ľúto, lebo ona má rada deti. Inakl pekné meno ste vybrali, mi máme také isté Sarah :silly:
asi 12 roky tomu
·
#38818
Ahoj všem maminkám a budoucím maminkám, jsem jedna z Vás. Porodila jsem holčičku ve Skotsku. Těhotenství proběhlo v pohodě, šla jsem na mateřskou a za 13 dní jsem porodila malou. Jediné co mě děsí, že se mám vrátit do práce po 9ti měsících, kdy se dítě nejvíce začíná poutat na rodinu a jeho zázemí. Ale jiný kraj jiný mrav. Jednu radu dávám předem všem maminkám, nekupujte zbytečně moc oblečení. Já jsem si všechno pěkně vyprala, vyžehlila a pak.....pak jsem přinesla malou domů a zjistila, že pro ní nemám nic aktuálního k oblečení, protože vše bylo velikosti New born a my jsme měli Tiny baby. Nyní po dvou měsících jí konečně začínají být malé její první dupačky. Takže už je to jasné...roste. :-) Držím všem palce, aby měly pohodové porody (bezbolestné neexistují). A aby miminka byla zdravá a spokojená. :-)
asi 12 roky tomu
·
#38673
Janula82,gratuluji a hlavně ze to mas za sebou.Jinak přeji krasne Vanocni svatky.
asi 12 roky tomu
·
#38671
Janula veľká gratulácia máte krásny vianočný darček :laugh: SUPER :laugh: A ja som mala morfiovú inekciu a tá bola tiež super, pôrod som mala jednoduchý. S tebou Marky úplne súhlasím :silly:
asi 12 roky tomu
·
#38667
ahoj CHytra,prave ze jak gas ,tak i epidural nemaj na dite absolutne zadny vliv-ze by to nejak prechazelo do krve apod,jako treba ty injekce proti bolesti.Jedine co,ze to muze zpomalit porod, rodicka neciti ty bolesti a muze se pomaleji otvirat,ale proto jsi stale na monitoru,aby bylo videt,ze to miminko v pohode zvlada,ale z vlastni zkusenosti musim rict,ze kdybych mela mit 17,5h kontrakce po 1-2minutach melo by to na moje dite hodne velky vliv-a to ten,ze by dnes nemel normalni maminku.Takze jak rikam,clovek by mela soudit jen dle sve vlastni zkusenosti a tebe chytra obdivuju,ze jsi to zvladla bez niceho,predpokladam,ze to ale byl prirozeny porod.... Kazdopadne vsem maminam preju ten co mozna nejlehci porod,je stejne zarazejici,ze jeste nevymysleli bezbolestnej,bezpecnej porod...:-((
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty