čtvrtek 19. listopad 2009
  1.9K Replies
  116.2K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
asi 14 roky tomu
·
#25965
Ahojte babulky! Prajem Vam Stastny Novy rok, vela zdravicka, staticka a nech mate babatka zdravucke. Dlhsiu dobu som nenavstivila Pohyby. Dnes sa vraciam spat do UK zo Slovenska.Uz sa aj celkom tesim, zajtra mame ultrazvuk, tak snad nam povedia,ci to bude chlapcek alebo dievcatko. Bude sa konat nejaka stretavka v tychto dnoch alebo nie.Ak ano, tak prosim ratajte aj so mnou. Zatial pa kocenky a vidime sa.xxx
asi 14 roky tomu
·
#25966
pumpa v zime : konecne nejaky inteligentni clovicek, ktery pochopil o cem to tady je ;oD Jana: doufam, ze jsi se bezpecne dostala zpet do UK, protoze nam zrusili dva lety a nakonec jsme museli do Liverpoolu a vlakem. Tak jsem rada, ze jsem uz doma. Srazik urcite dame, ale pockame na Marky, jak se bude citit a az bude moct. Takze asi ne drive nez pristi druha polovina tydne. Ale to se domluvime. Uz se na vas moooc tesim a mejte se moc krasne pappapapapa
asi 14 roky tomu
·
#25976
Ahojky vsem, teda Marusko,to jste si teda uzili na ceste domu,hlavne ze jste tu a jsi v poradku.Ten odber plodovky byl mnohem lepsi nez z placenty,po fyzicke strance se citim dobre,takze na srazik muzu kdykoliv pristi tyden,krome stredy vecer(zacinam kurz vyroby stribrnych sperku :-) ).Kdy vubec Gabca odjizdi,Hanka rikala neco o tom,ze nekdy v pulce ledna??Jestli ju,tak to bychom si meli s tim srazikem pospisit.Tak navrhujte-kdy se vam to hodi??A co misto-stejne?Ja myslim ze,ceskoslovenske pochoutky nemely chybu,co vy na to??Tak pa pa a preju prima vikend,Marky P.S.Jani2,jak ti dopadl ultrazvuk,vse v poradku?A bude to mala princezna nebo princatko??
asi 14 roky tomu
·
#25978
Ahoj vsem. Marky, ja se prispusobim jen v pondeli jdu k doktorovi a jinak fain.No me to urcite vyhovuje v ceskoslovenske, ale necham to na vas jak se rozhodnete. Ten kurz je uzasnej napad. Tak at te to bavi. Zkusim ti odpoledne zavolat ted musim do kramu a uvarit, tak se ti pak ozvu. Zatim se mejte krasne a piste at se domluvime papapapapapa
asi 14 roky tomu
·
#25982
Ahoj holciny, tak jsem mluvila s Gabi,odjizdi do CR uz 18.1. a diky praci muze jen 2 dny. Proto prosim piste ktery den by vam lepe vyhovoval-bud ve stredu 13.1.nebo nedeli 17.1.Ja sice ve stredu neco mam,ale i tak bych prisla.Tudiz ve stredu,popripade i nedeli muzu ja,Gabca,Maruska a Hanka.Vy ostatni prosim piste,zda take muzete ve stredu nebo pouze nedeli.Jinak misto zatim nechavame stejne-Ceskoslovenska restaurace ve West Hamstead.Moc se tesim na zname tvare a moc moc i na ty,co minule nemohly a samozrejme i na vas vsechny nove.Pa a krasny vikend,Marky ;)
asi 14 roky tomu
·
#25983
Ahojte. Ja sa k vam tentokrat tiez pridam. Streda 13.1. v CS pube znie super. Vidime sa. Marcela
asi 14 roky tomu
·
#25985
jee,Hani sorry,ja te tam rovnou napsala ,ze muzes,pritom jsem to jeste nevedela,tak to je super,ze se ti to hodi,pa pa,tesim se,M.
asi 14 roky tomu
·
#25986
Ahojte kocenky, mne streda vyhovuje, uz sa veeelmi tesim, mame toho vela prebrat. Ja som bola dnes na tom ultrazvuku, takze to bude chlapcek. Este stale som z toho v soku, lebo som bola presvedcena, ze budem mat dievcatko.Sme zdravi, maly ma ma vsetko co a ako ma byt, to je najdolezitejsie. Dufam, ze aj Vase babatka su v najlepsom poriadku a vidime sa. Xxx
asi 14 roky tomu
·
#25987
Tak v tuto chvili Marky,Hanka,Jana,Marcela, Gabca a ja. Mam to rezervovat pro 7 lidicek? na 17?
asi 14 roky tomu
·
#25997
Ahoj Jana,moc moc gratuluju k chlapeckovi.Hlavni je,ze je zdravy.Ja chtela take spis holcicku,ale ted je mi to uplne jedno,jedine za co se modlim,aby byl zdravy,stale jeste cekame na vysledky... Tak to uz jsme s Maruskou 3 co cekame chlapaky :-)(pokud se nepletu,ze Gabca ma holcicku a Marcelka nam to jeste neprozradila?). Moc se na vas vsechny tesim,pa pristi tyden,Marky
asi 14 roky tomu
·
#26001
Ja cakam dievcatko :)
asi 14 roky tomu
·
#26004
Gratuluji Marky k chlapeckovi jane k chlapeckovi a Marcelce k holcicce. Hooooooodne zdravicka Vam vsem. Na srazek pokud Vam nebude vadit by prisla i kamoska co ma dvou mesicni holcicku. Podelit se o sve zkusenosti ;o)) A jak se jinak mate devcatka? Rostete rostete? Ja uz mam poradny pupendo ;o) takze tentokrat svama pujdu do dvou polovicnich porci asi take ;o))) mozna i do celych dvou ha ha ha ;oD Tak se budu tesit papapapapapa a nadherny vikend.
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty